Střelci si nejlépe odpočinou v přírodě, na cestách a u dobré knihy.

Odpočinek a znamení zvěrokruhu: Jak relaxujete podle hvězd?

Odpočinek je nedílnou součástí života. Díky němu lidé nabírají novou energii a síly, které jsou nezbytné pro jakoukoliv mentální i fyzickou činnost. Relaxujete často anebo se v tomto ohledu zanedbáváte? Více mohou prozradit i hvězdy! Jak umíte odpočívat podle znamení zvěrokruhu?

Je více méně známé, že datum narození může předurčit povahové rysy člověka. O tom ostatně hovoří astrologie. Pokud se o tento obor zajímáte, můžete nyní zjistit, co pro vás znamená odpočinek podle znamení zvěrokruhu. Třeba se též inspirujete k příjemné relaxační aktivitě.

Odpočinek a znamení zvěrokruhu: Beran

Dá se říct, že Beran se nikdy zcela neuvolní. Pokud si chce dopřát skutečně zodpovědný odpočinek, měl by si uvědomit, že ne všechno je soutěž. Netřeba se neustále hnát kupředu. A jaká forma relaxace je nejvhodnější pro toto znamení zvěrokruhu? Rozhodně kterákoliv aktivní činnost. Může to být posilování, spinning, box i zumba. Beran se ovšem rád usadí také k dobrému filmu před televizi a k tomu si dopřeje své oblíbené jídlo či pochutiny.

Čtěte také:

Vůně podle horoskopu: Které esenciální oleje jsou pro vás vhodné?

Odpočinek a znamení zvěrokruhu: Býk

Býk stojí pevně nohama na zemi a má rád stálost. Proto jej může rozhodit zcela nový projekt. Ani dobrodružství pro něj není nic lákavého. Kromě jiného toto znamení zvěrokruhu děsí jakékoliv plánování. Aby si Býk plnohodnotně užil odpočinek, je potřeba, aby zaměstnal všechny své smysly. Ideální tedy bude provonění místnosti příjemným esenciálním olejíčkem, poslech klidné hudby a dokonalé jídlo na stole. To uvede tohoto zrozence do stavu relaxační extáze.

Odpočinek a znamení zvěrokruhu: Blíženci

Blíženci bývají dost roztěkaní. Nezřídka kdy se věnují více věcem najednou, a to platí i o volném čase. Aby byl odpočinek pro toto znamení zvěrokruhu skutečně efektivní, je potřeba se zaměřit jen na jednu jedinou oblíbenou činnost. Kromě jiného se Blíženci musí naučit plnému soustředění se na relaxaci. Pomoci jim v tom mohou přátelé a rodina. Jsou totiž velmi společenští a umí odpočívat i obklopeni milovanými lidmi. K naprostému uvolnění taktéž přispěje sledování dokumentů v televizi anebo zahájení nové tvůrčí aktivity.

Odpočinek a znamení zvěrokruhu: Rak

Rak snadno podléhá stresovým situacím. Odpočinek je tedy pro něj zásadní. Také by si tento zrozenec měl ujasnit, zda negativní pocity vycházejí z něho samotného anebo jestli je náhodou nepřevzal z blízkého okolí. Račí empatie je skvělá, ovšem někdy může být i destruktivní. A co podpoří relaxaci u tohoto znamení zvěrokruhu? Rozhodně sledování oblíbených filmů v televizi. Ideální budou takové, na kterých Rak vyrostl. Ty ho zcela zklidní. Pomoci může i konverzace s milovanými příbuznými či vaření a pečení. To vše pomůže zapomenout na starosti.

Odpočinek a znamení zvěrokruhu: Lev

Lev se snaží stres zvládat s grácií. Máloco ho položí. Bojuje do poslední chvíle, protože hrdost by mu nedovolila se vzdát. Jenže by si měl uvědomit, že i odpočinek k životu patří. Tohle znamení zvěrokruhu si však na něj potřebuje udělat adekvátní čas. Nicnedělání je pro Lvy ubíjející, zastaví se až tehdy, kdy už „teče do bot“. Vhodné je sledování televize, návštěva divadelního představení či koncertu. Rozlítanou Lví duši též zklidní a naplní štěstím i potěšení druhých jakýmkoliv vlastnoručně vyrobeným dárkem.

Odpočinek a znamení zvěrokruhu: Panna

Protože jsou Panny perfekcionisté, jen těžko si nacházejí prostor pro odpočinek. Aby ho užívaly plnými doušky, musí se naprosto uvolnit. Proto je pro toto znamení zvěrokruhu vhodné relaxační místo v přírodě. Zde se oprostí od všedních starostí a mohou meditovat nebo se jen tak procházet. K uvolnění také pomůže pobyt v knihovně, návštěva muzea i cvičení typu pilates a jóga. Nejdůležitější ovšem je uvědomění si a přijetí faktu, že v životě není nic dokonalé.

Astrologie vám může mnohé napovědět i o tom, jak ideálně odpočívat podle znamení zvěrokruhu.

Odpočinek a znamení zvěrokruhu: Váhy

Váhy se snaží celoživotně udržovat rovnováhu těla i duše. Když je ale něco „rozhodí“, dokážou upadnout v chaos a zmatek. Musí se tedy prvně zklidnit a podívat se na problém z jiné perspektivy. Pakliže tak neučiní, sami si vytvoří stres. A jak by měly Váhy trávit odpočinek? Ideální formou bude relaxační koupel nebo dlouhý a vydatný spánek. Toto znamení zvěrokruhu však nachází zklidnění i ve všem krásném. Proto se nabízí i návštěva uměleckých trhů, galerií, výstav a muzeí.

Odpočinek a znamení zvěrokruhu: Štír

Navenek vám může připadat Štír naprosto bez emocí. Ovšem ty v něm stále intenzivně dřímou. Skrývá je záměrně před světem, jenže jejich kumulace může být problémem. To snadno způsobí vyhoření či značný stres. Myslet na pravidelný odpočinek i ventilaci emocí se tedy vyplatí. Toto znamení zvěrokruhu řeší přepracování v tichosti a o samotě. Co však Štírovi nejvíce pomůže je to, že se vydá na rodinný výlet, kde si vyčistí hlavu.

Odpočinek a znamení zvěrokruhu: Střelec

Střelec se snaží za každou cenu zachovat chladnou hlavu. Proto i ve stresových situacích zůstává poměrně klidný. Snaží se naopak zamyslet nad tím, co může změnit a jak. Dívá se na problém nejraději z optimistického úhlu. Odpočinek může toto znamení zvěrokruhu trávit ideálně na dobrodružných cestách za novými objevy. Skvěle se zrelaxuje i u oblíbeného dokumentárního filmu či u zajímavé knihy.

Odpočinek a znamení zvěrokruhu: Kozoroh

Kozoroh je ze své podstaty praktický člověk. Na přední příčky staví svůj profesní úspěch. Chce zkrátka v životě něco dokázat. To ale může hraničit s workoholismem, který si toto znamení zvěrokruhu zřídka kdy uvědomuje. Na scestí ale nikdy Kozoroh nesejde už díky své sebereflexi, pracovitosti a trpělivosti. Odpočinek pro tohoto zrozence znamená to, že si rozdělí čas půl na půl. Nikdy nedokáže celý den pouze relaxovat. Každý den potřebuje udělat alespoň část pro něj důležité práce.

Odpočinek a znamení zvěrokruhu: Vodnář

Vodnář má tendence k odkládání úkolů, proto se snadno dostane do stresové situace. Tu si vlastně sám vytvoří. Měl by se tedy naučit věci řešit zavčasu, aby se nedostal do omezující časové tísně. Vhodné je vytvoření denního či týdenního plánu, který jasně předurčí, co je důležité vykonat. A co Vodnář a odpočinek? Rozhodně k němu přispěje společnost milovaných lidí, ať už to bude rodina anebo přátelé. Skvěle může působit pro toto znamení zvěrokruhu i zahájení nového projektu (např. psaní knihy, manuální tvoření a podobně).

Odpočinek a znamení zvěrokruhu: Ryby

Citlivé Ryby mohou na sebe vztahovat problémy cizích lidí. To snadno způsobí negativní pocity. Když pak toto znamení zvěrokruhu hovoří s blízkými o svých starostech, má pocit, že je vlastně obtěžuje. Ryby by si měly uvědomit, že vše je jen „v hlavě“. Myšlenky totiž mají velkou moc. Odpočinek bude ideální například ve formě sledování filmů v pohodlí domova. Avšak k dobré relaxaci pomůže i kvalitní spánek/zdřímnutí během dne.

Autor článku: Iveta ReinischDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

NEDĚLE 26. 05. 2024
kozoroh
Měsíc putuje znamením Kozoroha a je v ubývající fázi. Kozoroh má vliv na pleť, ale působí také na kolena, kyčle a klouby. Nepodnikejte dnes dlouhé…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 27. 05. 2024
kozoroh
Měsíc putuje znamením Kozoroha a je v ubývající fázi. Kozoroh má vliv na pleť, ale působí také na kolena, kyčle a klouby. Nepodnikejte dnes dlouhé…
více o tomto dni
ÚTERÝ 28. 05. 2024
vodnář
Měsíc putuje ve znamení Vodnáře a je v ubývající fázi. Vodnář působí na lýtka, kotníky a žíly. Nezatěžujte nohy dlouhým chozením a stáním. Vhodný den…
více o tomto dni
STŘEDA 29. 05. 2024
vodnář
Měsíc putuje ve znamení Vodnáře a je v ubývající fázi. Vodnář působí na lýtka, kotníky a žíly. Nezatěžujte nohy dlouhým chozením a stáním. Vhodný den…
více o tomto dni
ČTVRTEK 30. 05. 2024
vodnář
Měsíc putuje ve znamení Vodnáře a je v ubývající fázi. Vodnář působí na lýtka, kotníky a žíly. Nezatěžujte nohy dlouhým chozením a stáním. Vhodný den…
více o tomto dni
PÁTEK 31. 05. 2024
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v ubývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
SOBOTA 01. 06. 2024
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v ubývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Amulety, talismany, esoterika, zdravá výživa a astro služby Spiritobchod.cz
Společnost Euro Trade Plus se zabývá provozováním…

Bílá magie versus černá magie

Dobrý den můžete mě kontaktovat potřebovala bych poradit zjistit více o černé magie děkuji piš te na můj email...

Barvy aury a jejich význam

Možná jsem vídala auru i dříve, ale chvíle, kdy jsem si uvědomila, že to co vidím je aura, u mne nastala někdy...

Venkovní bouda pro kočku krok za krokem: dopřejte kočce teplý pelíšek i v zimě

chtělo by to nějakej plánek,nákres nebo něco,jinak je to k ničemu,prý krok za krokem

Krabičková dieta – zdravé stravování bez vaření a počítání kalorií

Zdravé stravování jsem si vyzkoušela taky, objednávala jsem čtyři měsíce a s jídlem a výslednou váhou jsem spo...

Tipy, jak ušetřit při nákupu kosmetiky a neslevit na kvalitě

Hodně zajímavých slev je také na https://slevovykupon.net/

Opravdu potřebujete půjčku? Ovlivňuje vás ekonomika?

Opravdu potřebujete půjčku? Ovlivňuje vás ekonomika? Chcete zlepšit své podnikání? VO...

Přrodní látky na zvýšený cholesterol

Výhodně a solidně k financím. Jste ve svízelné finanční situaci a nevíte kam se obr...

Nabídka rychlé a nebankovní půjčky pro každého do 24 hodin

Výhodně a solidně k financím. Jste ve svízelné finanční situaci a nevíte kam se obr...
Zobrazit všechna témata

5 nejlepších domácích léků na akné. Najdete je v lednici i ve spíži

Akné je kožní onemocnění, které dokáže pořádně znepříjemnit život. Objevuje se především u žen, i když ani mužům se nevyhýbá. Nejčastěji se objeví, když v těle probíhá nějaká hormonální bouře. Tedy hlavně v pub...

Je to životní láska? Těchto pět indicií vám napoví!

Přemýšleli jste někdy nad tím, o čemže vlastně je ona životní láska? Je to snad naprosté spříznění duší, bezmezná důvěra anebo vzájemná podpora v časech dobrých i zlých? A co vlastně odlišuje věčnou lásku od vz...

Sex během těhotenství: Ano či ne? Na co je nutné dávat si pozor?

Nastávající maminky mají z milování v těhotenství obavy. V drtivé většině případů však není čeho se obávat. Sex během těhotenství je totiž pro většinu žen naprosto bezpečný, i když se touhy či chutě mohou v růz...

Kocovinová úzkost: Zaručené tipy, jak se jí zbavit

Po včerejším popíjení jste se ráno probudili ne ve zcela optimálním stavu. Není vám dobře a navíc máte pocit úzkosti až depresí. Možná cítíte i vinu, hanbu a do toho je vám stále špatně. Tak přesně toto je takz...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Trápí vás zmrzlé rameno? 5 nejlepších cviků, které vám uleví

Syndrom zmrzlého ramene je značně nepříjemný zdravotní problém, který se projevuje silnou bolestivostí a nepohyblivostí ramenního kloubu. Člověk má problém s jakýmkoliv pohybem paže i s rotací ramene. Ale přede...

Umíte správně dýchat? Hluboké dýchání může vyřešit mnohé zdravotní problémy

Správný jídelníček, snížení nadváhy, cvičení, popíjení bylinek nebo meditace. To všechno jsou metody, které naše zdraví mohou prokazatelně zlepšovat. Pro pevné zdraví je však nezbytné i systematické snižování č...

Bezlepkový banánový chlebíček

Začněte tím, že si předehřejte troubu na 170 až 190 °C a smícháte si v míse tyto ingredience – rozmačkané banány, rozpuštěné máslo, krystalový cukr, vejce a vanilkový extrakt. V dalším kroku pak přidejte bezlep...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Pocit vysvobození

Dneska bych si tu dovolila pár řádek o pocitu vysvobození. Každej si pod tim představí něco jinýho, ale já pod tim vidim jediný - vyjdeme ze svazujících myšlenkovejch okovů, který maj podobu strachu, předsudků, zloby, smutku a bůhví čeho ještě. Tyhle okovy si ostatně nasazuje téměř každej člověk zcela dobrovolně a pak mu dá sakra práci s tim něco udělat - respektive se jich zbavit.