Karmická astrologie vám může pomoci vymanit se z bludného kruhu neustále se opakujících problémů.

Karmická astrologie v praxi: Čím se zabývá a jak může ovlivnit jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Karmická astrologie řeší spojitosti současného a minulého života daného jedince. Astrologové, kteří se jí zabývají, zkrátka věří v reinkarnaci a působení jednotlivých živlů na „karmu“ jednotlivých znamení zvěrokruhu. Ta byla už ve starověku rozdělována na ta vodní, zemská, ohnivá a vzdušná. Tato charakteristika je všeobecně známá i dnes.

Chcete se dozvědět, co právě vám přináší ona karmická astrologie? Pak si vyberte znamení zvěrokruhu, v kterém jste se narodili a objevujte taje svého minulého života. Současně se také dozvíte, čeho byste se měli vyvarovat a co následovat, abyste byli skutečně šťastní a karmicky nezatížení do dalšího svého bytí.

Karmická astrologie v praxi: Co řeší a jak jí rozumět?

Pokud se zmítáte v neustálém duševním zmatku, může vám právě karmická astrologie pomoci. Vlastně poskytuje možnost uvědomit si úzkou spojitost mezi vědomím a podvědomím. Také umožňuje dojít k pochopení příčin a následků jakéhokoliv vašeho konání. Dává odpovědi na otázky typu: „Proč se mi to děje?“, „Co se musím naučit, abych mohl jít dál?“, „Jaká je má životní úloha?“. Prostřednictvím karmické astrologie můžete vylepšit nejen vztah k ostatním, ale i k sobě samým. A možná díky ní objevíte skryté touhy, nebo třeba i vlohy.

Čtěte také:

Horoskop na duben 2021: Jaký bude první jarní měsíc podle předpovědi hvězd?

Karmická astrologie v praxi: Znamení Beran

Minulý život Beranů byl zřejmě spojen s překonáváním náročných překážek a s odvážnými činy. Tím také získali potřebnou energii, sebevědomí a jistou horlivost do jakéhokoliv konání. Karmická astrologie praví, že by měli svou vnitřní sílu nadále rozvíjet a potlačit egoismus. Posláním Beranů by mělo být nasměrování pozitivních energií do konání, která mají hlubší smysl či veřejný prospěch.

Karmická astrologie v praxi: Znamení Býk

Karmická astrologie praví, že Býci se v minulém životě dozvěděli mnoho o lásce. V současném bytí se tedy musí naučit tento cit lépe vyjadřovat a překonat jakési vlastnické chování. Posláním těchto zrozenců je to, aby přestali za každou cenu hledat materiální jistoty a více se zaměřili na svůj duchovní růst. Také by měli přijmout vše co přichází do jejich života s otevřeným srdcem. Vhodné je vyvarovat se lžím v partnerských vztazích a používání citové manipulace prostřednictvím požitků, např. sexu.  

Karmická astrologie v praxi: Znamení Blíženci

Minulý život přinesl Blížencům možnosti rozvíjet své mentální schopnosti, což se ostatně projevuje i v současnosti. Karmická astrologie dává do vínku těmto zrozencům neobvyklý talent a všestrannost. Mohou se tedy pustit do čehokoliv, co je napadne a baví. Posláním Blíženců by mělo být ustálení se v životě, potlačení touhy a prohlubování vědomostí a zkušeností v jedné oblasti, v které budou vynikat. Potíže může přinést přelétavost a zájem o mnoho věcí naráz.

Karmická astrologie v praxi: Znamení Rak

Karmická astrologie tvrdí, že Raci byli i ve svém minulém životě pevně navázáni na svou rodinu a nejbližší. Obecně mají touhu vyřešit leckteré rodinné tajemství nebo křivdu. Také jsou většinou nesmírně citliví, duchovně založení a občas přemýšlí nad samotnou existencí na tomto světě. Poslání do současného života je více méně jasné: dávejte více prostoru ostatním, nechtějte je vlastnit a udržte si či rozvíjejte svou laskavost i smysl pro rodinu.

Karmická astrologie v praxi: Znamení Lev

Minulý život Lvů byl pravděpodobně dost velkolepý. Karmická astrologie tvrdí, že tito zrozenci kdysi zastávali vysoká postavení, proto mohou být více méně egocentričtí. V současném bytí bývají rádi středem pozornosti a rozvíjí svou kreativní stránku. A jaké že je poslání pro Lvy? Měli by se naučit větší velkorysosti a jakémusi altruismu. Zaměření se na druhé je to, co potřebují k dalšímu duchovnímu růstu.

Karmická astrologie v praxi: Znamení Panna

Panny mohli být ve svém minulém životě poměrně egoistické, proto by se v tom současném měli více zaměřit na potlačení tohoto chování. Vhodné je nezištně pomáhat ostatním, kteří to potřebují. Některé Panny to tedy bude pravděpodobně táhnout do pomáhajících profesí. Karmická astrologie dává těmto zrozencům jasné poslání: prohlubujte svou schopnost analytického uvažování, nediskriminujte ostatní a přestaňte se zabývat urputně malichernostmi.

Karmická astrologie se zabývá působením minulého života na ten současný a pracuje i s podvědomím.

Karmická astrologie v praxi: Znamení Váhy

Váhy zřejmě získali svou potřebu harmonizovat vše kolem sebe z neblahé zkušenosti v minulém životě. Karmická astrologie tvrdí, že tito zrozenci si kdysi museli prožít poměrně složitým partnerským anebo i přátelským vztahem, který chtěli za každou cenu zachránit. Jejich snahy neustále vše vyvažovat a budovat jen harmonické vztahy, jsou tedy patrné i v současném bytí. Poslání pro Váhy zní: pokud natrefíte na kompatibilní protějšek, nesnažte se ho měnit a milujte ho takového, jaký je.

Karmická astrologie v praxi: Znamení Štír

Karmická astrologie praví, že Štíři dosáhli na své životní cestě jakéhosi kritického karmického bodu. V minulém životě údajně ve velkém zneužívali svou moc a ovládali prostřednictvím ní ty ostatní. Někteří tito zrozenci se tedy mohou v současnosti potýkat s určitými nesnázemi v jakékoliv oblasti. Posláním Štírů by měla být prospěšnost pro ostatní. Mohou jim ukázat, jak duchovně růst a odpoutat se od materialismu, který je více méně svazující. Dobrých skutků tedy čiňte milí Štíři, co nejvíc.

Karmická astrologie v praxi: Znamení Střelec

Střelci kolem sebe rádi rozdávají radost a také s oblibou zkoumají vše, co se týká duchovna. Mají potřebu vnitřně růst a měnit svět. V minulém životě bývali zřejmě velmi poctivými, avšak idealistickými osobnostmi. Karmická astrologie předává Střelcům toto poslání: naučte se ovládat své myšlenky a rozvíjejte v dobrém slova smyslu umění komunikace. Mějte na paměti, že i slovem můžete ublížit.

Karmická astrologie v praxi: Znamení Kozoroh

Karmická astrologie tvrdí, že minulý život Kozorohů byl spjatý s jistou cílevědomostí a tvrdostí vůči vlastní osobě. Tito zrozenci bývali a dozajista stále jsou vskutku ambiciózní. Tvrdá práce jim říká pane. Poslání však zní: odpoutejte se od shromažďování hmotného majetku a zaměřte se na svůj duchovní svět a také buďte prospěšní pro ty druhé v jakémkoliv smyslu. Vybudujete si tak pevné základy pro úspěšný a šťastný současný život.

Karmická astrologie v praxi: Znamení Vodnář

Vodnáři v minulém životě milovali svobodu a zřejmě častokrát zapomínali na své nejbližší. Karmická astrologie tedy praví, že by se měli tito zrozenci v současném bytí více zaměřit na svou nejužší rodinu i partnera. Také je důležité pochopit význam opravdové lásky a naučit se své city více a lépe milovaným lidem projevovat. To je v podstatě i posláním Vodnářů teď a tady.

Karmická astrologie v praxi: Znamení Ryby

Jakési největší karmické zatížení spolu s již avizovanými Štíry si nesou i Ryby. Protože jsou ale velmi vnímavé, snaží se své domnělé chyby napáchané v minulosti napravit. Častokrát tedy nesou na svém pomyslném hrbu břímě těžké a svazující, což může jejich současné bytí činit více než obtížným. Karmická astrologie tvrdí, že posláním Ryb je uvědomění si důvodů, proč v jejich životech dochází k jistým neshodám či neúspěchům. Na druhou stranu jsou tito zrozenci obdarováni význačným šestým smyslem, který jim může na jejich duchovní cestě k očištění pomoci.

Autor článku: Iveta Berezkinová

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

SOBOTA 17. 04. 2021
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v přibývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
NEDĚLE 18. 04. 2021
rak
Měsíc přibývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 19. 04. 2021
rak
Měsíc přibývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
ÚTERÝ 20. 04. 2021
rak
Měsíc přibývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
STŘEDA 21. 04. 2021
lev
Měsíc putuje znamením Lva a je v přibývající fázi. Běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny. Snažte se…
více o tomto dni
ČTVRTEK 22. 04. 2021
lev
Měsíc putuje znamením Lva a je v přibývající fázi. Běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny. Snažte se…
více o tomto dni
PÁTEK 23. 04. 2021
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v přibývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni

Zdraví a krása

Dýchání, tak přirozené, a přesto tak neznámé

Bez dechu vydržíme pár minut. Dýchání je pro náš život nezbytné, přesto si jej často vůbec neuvědomujeme. Dech ovlivňuje nejen činnost orgánů, ale také naši psychiku, schopnost se vypořádat s náročnou situací a...

Láska a vztahy

Chcete si vybudovat trvalý vztah? 4 pravidla, jak na to

Vztah či trvalý vztah chce jistě většina z nás. Ani pandemie koronaviru toto příliš nezměnila. Navzdory zákazům se lidé stále zamilovávají a berou se. Ve světě se dokonce, co do počtu, počet svateb zvýšil. Jak ...

Těhotenství, děti

Hlídání dětí: Babička, kamarádka nebo profesionál?

Na příchod potomka se těšíme a představujeme si, jak růžové a šťastné dny nás čekají. Obvykle to tak i je, přesto jsou tyto pozitivní momenty občas protkány něčím, co lze minimálně nazvat výzvou. Mnoho žen si t...

Academy

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Wellness

Domácí olej do koupele 4x jinak. Dopřejte si luxusní relaxaci v pohodlí domova

Domácí olej do koupele si můžete připravit kdykoliv do zásoby. Kromě jiného vám tak nenabourá rozpočet, jako když byste si ho šli zakoupit do drogérie. Stačí si obstarat pár nejnutnějších ingrediencí, jako jsou...

Fitness

Rozhýbejte své lopatky a dejte do pořádku mezilopatkové svaly

Mezilopatkové svaly jsou místem, které pocítí většina dospělých. Důvod je prostý. Náš životní styl to této oblasti našich zad zrovna neulehčuje. Oblast hrudní páteře je sama o sobě značně nepohyblivá a pokud př...

Rozvoj osobnosti

Dýchání, tak přirozené, a přesto tak neznámé

Bez dechu vydržíme pár minut. Dýchání je pro náš život nezbytné, přesto si jej často vůbec neuvědomujeme. Dech ovlivňuje nejen činnost orgánů, ale také naši psychiku, schopnost se vypořádat s náročnou situací a...

Recepty

Velikonoční mini mazance

Upečte si voňavé velikonoční mini mazanečky podle našeho jednoduchého receptu s tvarohem a ořechy.

Mazlíčci

Chov pekingských kachen: Jak a proč chovat toto plemeno kachen?

Pod názvem ‘pekingská kachna’ si mnozí představí masný pokrm. Mají pravdu, ale zároveň se tak přímo nazývá konkrétní plemeno domácích kachen. A ty se dají koneckonců chovat nejen na maso, ale třeba i jako okras...

První pomoc

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Blogeři

Takový ty maličkosti, co tvoří život

Každej by si mohl stěžovat na tuhle dobu zcela beztrestně a vlastně i permanentně, protože je fakt na prášky… Ale co, já dycky řikám, že může bejt ještě hůř. Spíš se poslední dobou snažim vnímat to krásný kolem sebe. Zrovna v sobotu jsem šla na večer venčit a nebe bylo úplně jasný. Hvězdy mě oslňovaly a já si sundala roušku a snažila se nadechnout zhluboka toho jarního vzdoušku. Bylo to osvobozující a nabíjející zároveň. Žít není blbý, hele…