Čínský horoskop na rok 2019 - Rok zemského Vepře neboli Prasete

Čínský horoskop na rok 2019 - Rok zemského Vepře neboli Prasete

Čínskému roku 2018 propůjčil svou tvář zemský Pes, který v astrologii předpovídal období hojnosti, zlepšení mezilidských vztahů a celkové odvahy. Čínský horoskop na rok 2019 je ve znamení Vepře, Prasete. A co přinese nový čínský rok, komu se povede dobře, a kdo naopak bude zažívat těžké chvilky podle čínského horoskopu? Na to se podíváme v následujícím článku.

Čtěte také:

Čínský horoskop - charakteristika znamení

Čínský horoskop na rok 2019 předpovídá bohatství a štěstí

Čínský rok 2019 oficiálně začíná dne 5. února 2019 a čínský rok potrvá až do 24. ledna 2020. Podle čínské astrologie nám rok 2019 přinese vlnu štěstí a bohatství. Podívejte se také, co jste za čínské znamení horoskopu

V roce 2019 tedy bude ideální čas na to vhodně investovat peníze a zapracovat na svých majetkových poměrech. Podle čínské astrologie byste se také neměli bát vykročit ze své komfortní zóny, neboť nové příležitosti vám mohou přinést spoustu dobrého. 

Přečtěte si také čínský horoskop na rok 2020

2019 = Čínský nový rok bude poměrně úspěšný 

Kromě toho Čínský horoskop na rok 2019 předpovídá vlnu radosti, přátelství a lásky pro všechna znamení čínského zvěrokruhu. Podle čínské astrologie byste se tedy neměli bát navazovat nové kontakty, neboť se vám v roce 2019 mohou hodit jak v pracovní, tak osobní oblasti. 

Poslední dobrou zprávou je, že čínský horoskop na rok 2019 předpovídá víceméně šťastný a pohodový rok téměř pro všechna znamení zvěrokruhu. Vepř je totiž pozitivní, činorodé a aktivní znamení zvěrokruhu, a tak na sebe v roce 2019 přitáhne úspěch téměř v každé oblasti života. 

Rok Zemského Vepře - co nás čeká v roce 2019?

Čínský horoskop na rok 2019 sice přeje novým výzvám, i tak by si ale všechna znamení zvěrokruhu měla dávat dobrý pozor na promyšlenost jednotlivých kroků v osobním i pracovním životě. Riskantní podniky totiž v roce 209 nebudou tak úspěšné, jako právě dobře promyšlené akce.  

Stejnou vůli a organizovanost budete v roce 2019 muset prokázat také v oblasti finančních poměrů. Pokud chcete, aby se vám dařilo dobře, bude nutná askeze a přísnost k sobě samému. Pokud byste totiž příliš podlehli uvolněné atmosféře roku 2019, mohly by se vám peníze snadno rozkutálet a už nenajít cestu zpět. 

Element Země pro rok zemského Vepře

Dominantním prvkem roku 2019 bude element Země s Yinovou polaritou. Tento element bude mít za následek stabilizaci pomíjivých celoročních energií, které jsou tak typické pro rok zemského Vepře. 

Znamení Vepře = Prasete podle čínského horoskopu

Čínský horoskop znamení Vepře popisuje jako lidi optimistické, překypující energií, mírné a velmi flexibilní. Pro zrozence v tomto znamení není problém se přizpůsobit novým podmínkám, stejně tak Vepři rádi čelí výzvám. Ve svých cílech jsou vytrvalí, trpěliví a pro blaho své nebo svého okolí jsou ochotní leccos obětovat. 

Rok zemského Prasete - kdo je ve znamení Vepře?

Rok

Prasete

Začátek Konec
1923 16.2.1923 4.2.1924
1935 4.2.1935 23.1.1936
1947 22.1.1947 9.2.1948
1959 8.2.1959 27.1.1960
1971 27.1.1971 24.2.1972
1983 13.2.1983 1.2.1984
1995 31.1.1995 18.2.1996
2007 18.2.2007 6.2.2008
2019 5.2.2019 24.1.2020
2031 23.1.2031 10.2.2032

Znamení Vepře - charakteristika

Kariéra

V oblasti kariéry přináší Vepřům úspěchy především jejich schopnost trpělivosti a skvělé vůle. Přestože mají Vepři poměrně dobrý tah na bránu, pokulhávají ale v jiných oblastech. Zrozenci ve znamení Vepře nejsou příliš dobří v týmové práci, v propracovanosti u dlouhodobých projektů a v trpělivosti. 

Vepři se nejlépe uplatní jako vědci, učitelé, umělci nebo marketingoví specialisté

Peníze

Máme dobrou zprávu pro všechny zrozence v roce Prasete. Podle čínské astrologie mají Vepři větší štěstí v oblasti financí, než jiná znamení. Na druhé straně ale Vepři trpí na jednu negativní vlastnost. Neumí spořit a vydělané peníze velmi snadno utratí. Mnohdy bez rozmyslu, cíle a za hlouposti. 

Láska a vztahy

Podle čínské astrologie jsou Vepři velmi dobrými životními partnery. Vepři jsou velmi entuziastičtí, umí být dobrými posluchači a jsou skvělými partnery. Na druhou stranu ale mají problém se seznámit a v lásce nejsou příliš sebevědomí. Jakmile se ale zamilují, jsou schopní pro druhého udělat maximum. Čínský horoskop na rok 2019 zrozencům ve znamení Prasete předpovídá lepší zítřky. 

Zdraví 

Jako osobnosti sice Vepři překypují energií, jsou aktivní a činorodí. Co platí o mysli, neplatí ale o fyzické kondici a udržování těla. Vepři mohou mít genetické sklony k tloustnutí, různým nemocem a slabému imunitnímu systému.

Proto je velmi důležité, aby Vepři dbali na zdravé jídlo, dostatečně se hýbali a měli pravidelnou a správnou životosprávu. Rok zemského Vepře nabádá ke změnám, proto zapracujte na svých slabých stránkách. 

Pozitiva Vepřů

 • Vepři jsou velmi tolerantní, optimističtí a většinou nemají problém vyjít i se sebevíc komplikovaným člověkem. 
 • Jsou velmi loajální a oddaní svým nejbližším. Rádi vyslechnou problém blízkého člověka, pomůžou nebo poradí. 
 • Nejen o Psech se říká, že jsou věrní. To stejné platí pro zrozence ve znamení Prasete. 
 • Jsou upřímní a pokud můžou, vyhýbají se lžím. 

Negativa Vepřů

 • Vepři mají sklony k lenosti, povalování se, a s tím souvisejícím tloustnutí. 
 • Vepři obecně nejsou příliš dobří v komunikaci a navazování nových známostí. Mohou mít tedy problém navázat nová přátelství nebo partnerské vztahy. 
 • Vepři neznají únosnou mez. Pokud si Vepři dělají legraci z někoho jiného, většinou neví, kdy přestat. 
 • Někdy mohou být Vepři až příliš váhaví, pomalí a nepraktičtí v osobním životě. 

Roky Prasete:

1923, 1935, 1947, 1959 (rok zemského Vepře), 1971, 1983, 1995, 2007, 2019 (rok zemského Vepře), 2031, 2043

čínský horoskop na rok 20192

8 faktů o čínském znamení Vepře 

 • Čínské jméno: Pig
 • Šťastná čísla: 2, 5, 8
 • Barva: žlutá, šedá, zlatá, hnědá
 • Nejvíce vhodné znamení: Tygr, Zajíc, Ovce
 • Nejméně vhodné znamení: Had, Opice
 • Šťastné květiny: hortenzie, sedmikrásky, slunečnice
 • Šťastný směr: severovýchod, jihovýchod
 • Primární vlastnosti: optimismus, entuziasmus, zbrklost

Slavní Vepři

Ernest Hemingway, Stephen King, Ewan McGregor, Woody Allen, Rachel Weisz, Amy Winehouse, Mila Kunis, Ronald Reagan, Alfred Hitchcock, Lucille Ball, Nicholas Brendon, Carrie Underwood, Elon Musk, Jules Verne, Edward Snowden, Alain Delon, Jackson Pollock 

Není Vepř jako Vepř

Možná jste v čínských znamení maličko ztracení. Pojďme si proto tajemství čínských znamení připomenout. Čínská astrologie rozlišuje 12 různých znamení. Jmenovitě se jedná o Krysu, Buvola, Tygra, Zajíce, Draka, Hada, Koně, Kozu, Opici, Kohouta, Psa a právě Vepře. Každé znamení se ale dělí ještě na 5 elementů - a to podle toho, kdy se zrozenec narodil. Jedná se o element dřeva, ohně, země, kovu a vody. 

A právě proto můžeme spatřit poměrně velké rozdíly i mezi jednotlivými zrozenci ve znamení Vepře, viz specifikace níže. 

5 elementů

 • Dřevěný Vepř - Upřímní lidé, kteří s každým vyjdou. Mají však sklony k zbrklosti. 
 • Ohnivý Vepř - Lidé se šťastnými kartami v oblasti zdraví. Ohniví Vepři rádi spolupracují v týmu. 
 • Zemský Vepř - Tito zrozenci mají skvělé komunikační schopnosti a vždy jsou v obklopení lidí. 
 • Kovový Vepř - Upřímní a nápomocní lidé. Jejich silnou stránkou je tolerance. 
 • Vodní Vepř - Zodpovědní lidé, kteří jsou ale někdy příliš vážní a neumí se uvolnit. 

Jaký je zemský Vepř - vládce pro rok 2019?

 • Lidé ve znamení zemského Vepře se narodili v roce 1959.
 • A ve znamení zemského Vepře budou samozřejmě i všichni lidé, kteří se narodí v roce 2019 - konkrétně v období od 5. února 2019 do 24. ledna 2020
 • Element země zrozencům ve znamení Vepře propůjčuje velké množství pozitivních i negativních vlastností. Znamení Vepře jako takového neoplývá příliš dobrými komunikačními schopnostmi a tito lidé mohou mít problém navázat nové vztahy.
 • Zemští Vepři se ale této charakteristice vymykají. A podle čínské astrologie jsou naopak v komunikaci velmi dobří a šikovní. 
 • Mezi jejich další přednosti patří silná empatie, soucit a touha pomáhat druhým.
 • Na druhou stranu jsou zemští Vepři poměrně přísní a mají sklony k workoholismu. Tím pádem zemští Vepři často upozaďují vztahy, rodinu nebo svůj volný čas. 

Čínský horoskop na rok 2019 pro jednotlivá znamení

čínský horoskop2019_

Krysa - čínský horoskop na rok 2019

Podle čínské astrologie je Krysa jedním z nejinteligentnějších znamení čínského zvěrokruhu. Krysa je velmi zvídavá a činorodá, avšak má tendence upřednostňovat vždy své vlastní zájmy nad potřeby jiných lidí - ať už v pracovní nebo osobní oblasti života. 

V roce 2019 se Krysy mohou těšit na velké změny. Nebude se až tak jednat o změny v životě, jako především změny v myšlení. Krysy konečně prozřou a uvidí život a s ním související problémy jasnýma očima. Rok zemského Prasete jim přinese pragmatismus, sebeúctu a schopnost lepší organizace osobního, pracovního, společenského i milostného života. 

Krysy přehodnotí dosavadní život a zatouží dělat věci jinak a lépe. Možná jim dokonce začne být Česká republika malá a rozhodnou se vyjet někam dál za humna. Stejně tak se Krysy v roce 2019 naučí lépe se organizovat svůj čas a neplýtvat ho na aktivity nebo lidi, které jim za to nestojí. 

Pozor! Čínský horoskop na rok 2019 ale Krysám radí, aby s důležitými rozhodnutími raději počkaly až na další rok. V roce 2020 totiž budeme slavit rok Krysy v elementu kovu. A podle čínské astrologie se bude jednat o bod obratu a rok plný změn pro všechna znamení

Podle čínské astrologie je tedy rok 2019 pro Krysy vhodný na mentální přehodnocení života a menší změny. S veškerými životními změnami by ale Krysy měly vyčkat až na svůj rok 2020.  

Buvol - čínský horoskop na rok 2019

Ze všech 12 znamení je podle čínské astrologie Buvol vůbec nejkonzervativnějším a nejtradičnějším znamením zvěrokruhu. Zrozenci ve znamení Buvola mají tendenci lpět na tradicích. Zastávají tradiční hodnoty, jako jsou rodina, náboženství, askeze, práce a rituály. Mezi negativní vlastnosti Buvolů patří sklony k žárlivosti, workoholismu a despocii.

Rok zemského Prasete se pro Buvola ponese v poměrně ambivalentní atmosféře. V osobní - vztahové rovině totiž čínský horoskop na rok 2019 předpovídá Buvolům nemalé otřesy. Z nich se ale Buvol rychle oklepe a naopak se prokáže velkou dávkou odhodlání, vytrvalosti a nekonečné energie touhy zkoušet věci znovu. 

Ambivalentní, tedy rozporuplný bude rok 2019 pro Buvoly i v pracovní sféře. Začátek čínského roku bude pro tyto zrozence velmi náročný a Buvoli budou muset koncentrovat veškeré své síly, aby se vzchopili. Navzdory náročnému startu, už bude ale pracovní úspěšnost Buvolů v dalších měsících jen stoupat.

Buvoli se vrhnou do velkého množství nových projektů a mohou se těšit na mnohé úspěchy. Právě kvůli velké pracovní vytíženosti se ale Buvoli mohou v roce 2019 potýkat s problémy v lásce. Pokud chcete být šťastní v pracovní i osobní rovině, myslete na to, že vaše nejbližší není možné dlouhodobě zanedbávat. 

Stejnou tendenci k odbývání budou mít Buvoli i v oblasti sportu a zdravé výživy. Pokud chcete, aby se vám v roce 2019 nemoci vyhnuly, nezanedbávejte pravidelný pohyb, dostatečný spánek a jezte nejméně tři zdravá jídla denně. 

Tygr - čínský horoskop na rok 2019

Tygr je nadán neuvěřitelným šarmem, kterým je schopný okouzlit a získat si téměř každého ve svém okolí. Mezi pozitivní vlastnosti Tygra patří kuráž. Tygři nikdy neutíkají z boje. Naopak mezi jeho negativní vlastnosti můžeme zařadit jeho prudkou povahu se sklony vždy k vedoucímu postavení.

Tygr má velké štěstí, že znamení Vepř je jeho tajným přítelem a podporovatelem. Díky tomu se Tygrům bude v roce 2019 až na drobná zakopnutí poměrně dařit. 

Díky tomu že bude Štěstěna Tygrům v roce 2019 nakloněna, budou mít Tygři tendenci nechat věci plynout a takzvaně plout s davem. Tato taktika jim samozřejmě může vyjít. Nicméně pokud Tygři podlehnou pasivitě, nemohou sázet na to, že k nim vše dobré přijde samo od sebe. 

Čínský horoskop naopak radí, aby šli Tygři v roce 2019 štěstí naproti a začátkem rou si jasně vytyčili cíle, kterých se budou snažit dosáhnout. Jen tak si na konci roku budou moct říct, že celých 12 měsíců stálo za to! Pokud se chystáte jít do riskantních podniků, myslete na to, že vašim nejšťastnějším měsícem bude v roce 2019 - srpen

Zajímá vás, jak to budou mít Tygři v lásce? Štěstí bude přát všem Tygrům, kteří v nedávné době utrpěli šrámy na srdci nebo duši. V roce 2019 dojde k jejich zahojení a Tygři budou připravení jít dál - vstříc nové a nečekané lásce. Čínský horoskop na rok 2019 radí, abyste si nadcházející rok užívali, co to jde, avšak s opatrností.   

Králík - čínský horoskop na rok 2019

Králíci jsou čínské znamení, které se vyznačuje jemností, lidskostí a poměrně velkou rezervovaností. Králíci často lpí na věcech, které už znají a nemají příliš rádi změny. Okolí může zrozence ve znamení Králíka někdy považovat za lidi poněkud snobské, líné nebo neopatrné se sklony k hazardu. 

Pro čtvrté znamení čínského zvěrokruhu bude rok 2019 úspěšný hlavně v osobní a rodinné oblasti. Vztahy s partnerem se vyjasní a až na občasné výjimky budete po celý rok "mluvit stejnou řečí". Pokud přeci jen nastanou nějaké problémy, vyřešíte je snadněji, než obvykle. Nezadaní Králíci se pak můžou těšit na nové příležitosti. Jen je potřeba mít oči vždy otevřené. 

Na procenta vyjádřeno se Králíkům bude dařit až 3/4 celého roku. A ani zbylé tři měsíce nebudu pro Králíka nijak tristní. Drobné zakolísání mohou Králíci čekat v oblasti zdraví a váhy. Rok zemského Prasete se totiž pro Králíky ponese ve znamení přátel, neustálých návštěv, společenských aktivit a večírků. Pokud tedy Králíci nebudou pravidelně sportovat a udržovat se, mohou kila snadno naskočit nahoru. 

Na velké množství komplimentů a dárků se pak mohou těšit ženy ve znamení Králíka. Přízeň se jim dostane buď ze strany partnera, případně od muže nového - charizmatického. Rozhodnutí, jak s touto situací naložit, bude zcela v rukou ženy. 

Nejšťastnějším obdobím bude pro Králíky měsíc Kohouta. Čínský horoskop na rok 2019 tedy radí, že ta nejdůležitější rozhodnutí a výzvy by ze strany Králíků měla padnout právě v období od 30. srpna do 28. září

Drak - čínský horoskop na rok 2019

Drak je bez pochyby nejokázalejším znamením v čínském horokoskopu. Podle všeho řeknou Draci jen zřídkakdy ne okázalému životnímu stylu, komfortu a luxusu. 

Rok 2018 nebyl pro Draky úplně snadným a Draci mohli mít často pocit, že od nich paní Štěstěna odvrátila tvář nebo že je nechala svému osudu napospas. Čínský horoskop na rok 2019 ale předpovídá, že Drak se konečně vymaní ze svazujících řetězů a začne být zase sám sebou.

Pátému elementu v čínské astrologii se bude v roce 2019 dařit, a to jak v pracovním, tak osobním životě. V pracovním životě se Draci po náročném roce 2018 zase nadechnou a do žil se jim dostane zcela nová, impulzivní a optimistická energie.

V milostném životě se ale Draci budou potýkat se žárlivostí. Kromě toho přijde čas na to, vyřešit staré křivdy a zapomenout. Draci si budou muset vybrat, zda zvolí odpuštění nebo pomstu. Ať už se Draci v roce 2019 budou potýkat s čímkoliv, jejich rodina a přátelé budou vždy na jejich straně. Rok zemského Prasete jim je totiž nakloněn.   

Mottem pro Draky v roce 2019 je: Svěží vítr přivane nové, mnohé naděje. 

Had - čínský horoskop na rok 2019

Hadi se řadí mezi okouzlující a šarmantní znamení zvěrokruhu, s tendencí k agilnosti a ostražitosti. Hadi mohou být mnohdy k cizím lidem nedůvěřiví a než si někoho pustí k tělu, může to trvat poměrně dlouho. Hadi inklinují k tajemným věcem, jako je ezoterika, věštění nebo výklad karet. 

Rok zemského Prasete nebude Hadům příliš nakloněn. Ve zkratce se dá říct, že polovinu roku se Hadům povede výborně, kdežto druhá polovina roku nebude zadarmo. Rok zemského Vepře Hadům přichystá množství překážek, se kterými se během 12 měsíců budou muset potýkat.

V roce 2019 mohou mít Hadi pocit, že nic nevychází podle jejich představ. Že osud je nespravedlivý a zatímco jiným se daří skvěle, oni mají potíže. Čínský horoskop na rok 2019 radí, že důležité je postavit se překážkám čelem, zatnout zuby a vydržet.  

Útěchu a neutralizaci negativních vlivů v období Vepře najdou hadi v odpočinku. V roce 2019 proto vyhledávejte kvalitní odpočinek, ať už se bude jednat o fyzické, či duševní vyžití. Měli byste se také více zaměřit na sebe - na svou emocionální rovnováhu a duševní vyrovnanost. Pomoci vám mohou meditace, dechová cvičení, masáže nebo jóga. 

Veškeré riskantní podniky raději odložte až na rok 2020. V roce 2019 by se vám totiž podle čínské astrologie nemusely vyplatit. Období úspěchu si užívejte a nad neúspěšnými dny naopak mávněte rukou a povzneste se nad ně. 

Kůň - čínský horoskop na rok 2019

Koně patří mezi velmi přátelská znamení zvěrokruhu. Umí si dělat legraci ze sebe i z druhých a jsou skvělými společníky. V lásce jsou Koně vášniví a překvapiví. V práci pak rychlí a efektivní. 

Rok zemského Vepře bude pro Koně daleko úspěšnější než předchozí rok Psa. I přesto se ale Koně nevyhnou drobným překážkám a zaváháním, které ale s pomocí přátel nebo sebe samých zvládnou. 

V pracovní oblasti budou úspěchy Koně v roce 2019 kolísat. Zatímco začátkem roku budou Koně pociťovat, že i přes veškeré úsilí se jim nedaří tak, jak by chtěli, koncem roku se karty obrátí a Koně dosáhnou toho, co si přejí. 

Stejnou bipolaritu pocítí Koně i v oblasti zdraví. V roce 2019 budou mít sice záviděníhodnou energii, stejně tak ale mohou spadnout až na úplné dno. Koně musí myslet na to, že energii je třeba vhodně doplňovat - nestačí jen brát. V takovém případě zdroje rychle vyschnou. Začněte sportovat, dbát na zdravou výživu a sílu ducha. 

A co čínský horoskop na rok 2019 předpovídá v oblasti lásky? Oddanost, přítomnost a vášeň. Koně se tedy v roce 2019 mají nepochybně na co těšit. 

Koza - čínský horoskop na rok 2019

Čínské znamení Kozy má dobré srdce a velkorysou duši, která ho nabádá k pomoci druhým. Koza je přátelské znamení, dokáže uchovat tajemství a má často hodně blízkých přátel. Koza je morální a nemá pochopení pro podvod. V lásce se Koza snadno zamiluje. 

Rok zemského Prasete předpovídá, že Koza i Vepř budou jeden druhému vzájemně prospěšní. Budou si předcházet, obdivovat se a podporovat se navzájem ke společnému prospěchu. 

Rok zemského Vepře dále přináší dobré příležitosti v kariéře, kde budete moci konečně chytit příležitost za pačesy. Stejné pozitiva vás čekají také ohledně nových nabídek zaměstnání. Pokud se k vám nějaká taková nabídka na novou práci v roce 2019 dostane, pečlivě ji zvažte. 

A na co se můžete těšit v lásce? Máte velké štěstí, že Koza a Vepř spolu skvěle vycházejí. Díky tomu se k vám v roce 2019 dostane doslova příval pozitivní energie. Bude čas na navázání nových osobních i pracovních vztahů.

Zadané Kozy se mohou těšit na harmonický a klidný vztah, ve kterém nastane příležitost k uvážení možného manželství nebo dětí. Nezadané Kozy pokají pravou lásku. Mottem pro Kozy je: "Mějte oči otevřené. Jen tak nepřehlédněte příležitost". 

Opice - čínský horoskop na rok 2019

Opice mají zvědavou, svěží a ostražitou mysl. Baví je být neustále v centru dění, poslouchat nové příběhy a učit se novým věcem. Jsou zvídaví, činorodí a v byznysu pragmatiční. Jejich negativní stránkou je tendence k manipulaci a bezohlednosti k druhým lidem. 

Rok 2019 bude ideálním časem na učení se, vzdělávání a trénování nových dovedností. V práci se s novými změnami nesetkáte. Pokud ale nejste v zaměstnání spokojení, nečekejte, a práci změňte. Po počáteční nejistotě budete velmi spokojení a za změnu budete sami sobě vděční. Ať už jste mladí nebo staří, změny jsou vždy dobrá věc. 

Čínský horoskop na rok 2019 předpovídá, že aby se k vám dostal větší objem peněz, budete na ně muset poctivě vydělávat. Abyste našli nové příležitosti k vydělání peněz, budete muset využít kreativity, představivosti a možná se vrhnout přímo do podnikání. Nebojte si přitom říct o pomoc přátelům nebo rodině. Právě v nich najdete v počátcích oporu. 

A jak se vám povede v oblasti lásky? Rok zemského Prasete slibuje, že v roce 2019 najdete zalíbení ve vládnoucím znamení Vepře. Vaše city ale nebudou opětovány. Motto proto zní: "Neházejte flintu do žita. Pro jedno kvítí, slunce nesvítí". Naopak se poohlédněte po vhodném protějšku mezi zbývajícími znameními zvěrokruhu. 

Kohout - čínský horoskop na rok 2019

Kohouti patří mezi sebevědomé osoby se zářivou a hrdou myslí. Díky jejich silné osobnosti, Kohouti často inklinují k vedoucím pozicím, práci v šoubyznysu nebo politice. 

Váš vztah k lidem v roce 2019 sice bude v pořádku, pořád je tu ale čas na zlepšení. Měli byste zapracovat na své trpělivosti a snažit se víc respektovat kulturní odlišnosti lidí. Zlepšit také můžete svou srdečnost a to, jak vás lidé vnímají a jak na ně působíte. 

V oblasti lásky byste měli věnovat větší pozornost romantice. Ať už jste zadaní nebo ne, můžete se těšit na příjemně strávené chvilky se stávajícím nebo novým partnerem. Měli byste se víc účastnit společenských akcí a více se seznamovat s novými lidmi. Také zkoušejte nové věci, navštěvujte nová místa a snažte se příliš nezakořenit v každodennosti. Právě ta by se pro váš vztah mohla stát problémem. 

Chcete-li v roce 2019 zvednout svoje příjmy, budete muset lidem ukázat svůj talent. Nebojte se přijmout nové výzvy, učte se nové věci a buďte přirozeně sebevědomí. Zvládnete vše, co si umanete. 

Pes - čínský horoskop na rok 2019

Psi se řadí mezi věrná znamení čínského zvěrokruhu. Obvykle jsou společenští, obklopení velkým množstvím lidí a zážitků. Psi mají dar naslouchat, udrží tajemství a jsou skvělými partnery a společníky. Problémy jim někdy může přinést přehnaná horlivost a citovost. 

Dobrá zpráva je, že rok zemského Vepře přinese Psům pozitivní energii. Než přijdou úspěšné a pohodové dny, nejdřív budete muset překonat různé překážky a výzvy. 

Čínský horoskop na rok 2019 slibuje příjemné vyhlídky v pracovní oblasti. Budete si muset zvolit, zda zůstanete v současné práci nebo přijmete výzvu a vydáte se do nového zaměstnání. Pro tentokrát zapomeňte na pragmatismus a řiďte se pocity. Poslouchejte své srdce, které vám nejlépe řekne, kudy by se vaše kroky měly ubírat. 

V roce 2019 také budete mít spoustu příležitostí k vydělávání peněz. Pokud se k vám ale nějaké peníze, se kterými jste nepočítali, skutečně dostanou - dejte pozor, abyste je hned neutratili. Raději vyhledejte finančního poradce nebo si založte spořicí účet.

Pokud jste zadaní, věnujte péči a lásku svému partnerovi, kterého můžete kvůli velké množství povinností snadno zanedbávat. Nezadaní Psi by měli upírat svoje zraky do oblasti přátel, kde na ně čeká jejich osudová láska

Vepř - čínský horoskop na rok 2019

Vedoucímu znamení čínskému horoskopu se v roce 2019 povede skvěle! Aby ne, když se bude jednat o rok zemského Vepře! Znamení zvěrokruhu, které s Prasetem vycházejí dobře, se v roce 2019 povede skvěle. Od ostatních znamení se Vepři mohou těšit na předcházení a snahu o navázání kontaktu.

Právě navázání kontaktů bude pro mnohdy stydlivé a nekomunikativní Vepře stěžejní. Rok 2019 bude patřit vám, proto seberte veškerou odvahu, mobilizujte svoje síly a udělejte vše proto, abyste si v roce 2019 splnili všechny sny. Dávejte si ale pozor na jejich propracovanost a promyšlenost. Impulzivnost v roce 2019 raději nechte stranou. 

Oblast kariéry, lásky, přátelství i zdraví vám bude nakloněna. Bude čas na nová seznámení v osobní i pracovní rovině. Nové kontakty vám přinesou nečekané příležitosti. Zda se jich chopíte, bude už jen na vás. 

A zlepšení by mělo přijít také v oblasti peněz. Vepři se mohou těšit na příliv peněz do jejich peněženek. Aby se peníze ale hned nerozkutálely, bude potřeba, se s nimi naučit hospodařit. Stanovte si, kolik chcete měsíčně utratit za jednotlivé položky (jídlo, domácnost, volný čas, sport) a dané stanovy nepřekračujte.

Užívejte si rok 2019, patří vám! Využívejte veškerou energii, která se k vám dostane. Další rok Vepřů si totiž užijeme zase až za dalších 12 let. 

Příští rok nás čeká Rok kovové Krysy. Ale o tom vám povíme zase až ten další rok. Do té doby nám zachovejte přízeň :)

Přečtěte si, jaké další horoskopy na rok 2019 jsme pro vás nachystali

Všechny horoskopy na rok 2019Diskuse k článku

 • Redakce - Spektrum Zdraví

  16:13 2. 1. 2019 +3
  Dobrý den Jitko,
  u čínské astrologie se znamení určuje podle vašeho ROKU NAROZENÍ. Mrkněte na náš článek zde v odkazu, který přikládám, podle kterého snadno zjistíte, jaké jste podle čínského horoskopu znamení :-)

  https://www.spektrumzdravi.cz/cinsky-horoskop-charakteristika-znameni

  Pěkný den, Anička, SZ
 • Jitka

  12:06 1. 1. 2019 +2
  Proč u čínskeho horoskopu na r.2019 nejsou datumy podle kterých zjustíme co jsme za znamení.?

Lunární kalendář

SOBOTA 18. 05. 2024
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v přibývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
NEDĚLE 19. 05. 2024
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v přibývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 20. 05. 2024
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v přibývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte…
více o tomto dni
ÚTERÝ 21. 05. 2024
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v přibývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte…
více o tomto dni
STŘEDA 22. 05. 2024
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v přibývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte…
více o tomto dni
ČTVRTEK 23. 05. 2024
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, dnes je úplněk. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte si…
více o tomto dni
PÁTEK 24. 05. 2024
střelec
Měsíc putuje ve znamení Střelce, je v ubývající fázi. Plánujte, obchodujte, investujte, cestujte, kontaktujte staré přátele. Dopřejte si masáž nohou,…
více o tomto dni

Barvy aury a jejich význam

Možná jsem vídala auru i dříve, ale chvíle, kdy jsem si uvědomila, že to co vidím je aura, u mne nastala někdy...

Venkovní bouda pro kočku krok za krokem: dopřejte kočce teplý pelíšek i v zimě

chtělo by to nějakej plánek,nákres nebo něco,jinak je to k ničemu,prý krok za krokem

Fika: Originální švédský rituál kávy, bez kterého se od teď už neobejdete

Člověk, který všechno dělá ve spěchu, si vlastně neumí vychutnat život. Je dobré se plně soustředit na to, co ...

Krabičková dieta – zdravé stravování bez vaření a počítání kalorií

Zdravé stravování jsem si vyzkoušela taky, objednávala jsem čtyři měsíce a s jídlem a výslednou váhou jsem spo...

Tipy, jak ušetřit při nákupu kosmetiky a neslevit na kvalitě

Hodně zajímavých slev je také na https://slevovykupon.net/

Opravdu potřebujete půjčku? Ovlivňuje vás ekonomika?

Opravdu potřebujete půjčku? Ovlivňuje vás ekonomika? Chcete zlepšit své podnikání? VO...

Přrodní látky na zvýšený cholesterol

Výhodně a solidně k financím. Jste ve svízelné finanční situaci a nevíte kam se obr...

Nabídka rychlé a nebankovní půjčky pro každého do 24 hodin

Výhodně a solidně k financím. Jste ve svízelné finanční situaci a nevíte kam se obr...
Zobrazit všechna témata

Je to životní láska? Těchto pět indicií vám napoví!

Přemýšleli jste někdy nad tím, o čemže vlastně je ona životní láska? Je to snad naprosté spříznění duší, bezmezná důvěra anebo vzájemná podpora v časech dobrých i zlých? A co vlastně odlišuje věčnou lásku od vz...

Více než jen hra: Proč je společná hra s dětmi tak důležitá

"Kdo si hraje nezlobí," praví staré přísloví, které v sobě skrývá hlubší pravdu než se zdá na první pohled. Společenské hry nejen sbližují a učí, ale také podporují propojení rodinných vztahů. Hra není pouze zá...

Chcete se naučit létat? Návod, jak získat pilotní průkaz

Máte rádi létání a toužíte po tom, že byste se jednou mohli sami prolétnout nad svojí domovinou? Případně, že by se létání stalo vaším zaměstnáním? Všechno je možné a téměř v jakémkoliv věku. Láká-li vás předst...

Kocovinová úzkost: Zaručené tipy, jak se jí zbavit

Po včerejším popíjení jste se ráno probudili ne ve zcela optimálním stavu. Není vám dobře a navíc máte pocit úzkosti až depresí. Možná cítíte i vinu, hanbu a do toho je vám stále špatně. Tak přesně toto je takz...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Šerm: Historie snoubená se sportem i uměním. Chcete se naučit šermovat?

V šermu je ukryto kus historie a rozhodně má své kouzlo. Jde ale především o sport, při kterém se zapojí do práce celé tělo i naše mysl. Šerm rozvíjí koordinaci, hbitost, rovnováhu, flexibilitu, sílu a podporuj...

Umíte správně dýchat? Hluboké dýchání může vyřešit mnohé zdravotní problémy

Správný jídelníček, snížení nadváhy, cvičení, popíjení bylinek nebo meditace. To všechno jsou metody, které naše zdraví mohou prokazatelně zlepšovat. Pro pevné zdraví je však nezbytné i systematické snižování č...

Bezlepkový banánový chlebíček

Začněte tím, že si předehřejte troubu na 170 až 190 °C a smícháte si v míse tyto ingredience – rozmačkané banány, rozpuštěné máslo, krystalový cukr, vejce a vanilkový extrakt. V dalším kroku pak přidejte bezlep...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Pocit vysvobození

Dneska bych si tu dovolila pár řádek o pocitu vysvobození. Každej si pod tim představí něco jinýho, ale já pod tim vidim jediný - vyjdeme ze svazujících myšlenkovejch okovů, který maj podobu strachu, předsudků, zloby, smutku a bůhví čeho ještě. Tyhle okovy si ostatně nasazuje téměř každej člověk zcela dobrovolně a pak mu dá sakra práci s tim něco udělat - respektive se jich zbavit.