Vodnář - Horoskop 2016

Vodnář - Horoskop 2016vodnarVodnáři jsou ovlivněni dvěma protichůdnými tendencemi. Zatímco Saturn jim dává soustředěnost a klid, Uran způsobuje jejich vznětlivost a originální myšlení i projevy. Tito zrozenci mívají pevnou vůli a umí se přizpůsobit okolnostem. Umějí být oddanými a chápajícími přáteli, jsou plní nápadů a bývají v předstihu před svým okolím. Vzhledem k tomu, že jejich myšlení není úplně standardní a často se vymyká obecným zažitým představám, narážejí tito zrozenci i na nepochopení svého okolí.

Jsou to snílci, kteří naopak podporu ze svého okolí vyžadují a potřebují. Vodnáři jsou velcí idealisté se snahou zlepšovat svět. Jejich předností je silně vyvinutá intuice a představivost. Mají rádi dostatek svobody a osobního prostoru, a tak bez možnosti volného pohybu, nebo i v malých prostorách docela trpí.

Pokud jde o zrozence ve znamení Vodnáře, tak ti by se v nadcházejícím roce měli řídit více rozumem, než srdcem. Nikam nespěchejte, na vše si dopřejte dostatek klidu a k závažným rozhodnutím dospějte v poklidu a časem.

Vodnář a vztahy v roce 2016 podle horoskopu

Rok 2016 přeje Vodnářům v oblasti lásky, naučíte se nebýt tak malicherní ve vztahových záležitostech. Partnerství Vodnářů, která vzniknou v tomto roce, budou velice stabilní a pevná.

Vodnáři, pozor na zdraví!

Ve všech oblastech života by se vám mělo dařit poměrně harmonicky, jen v oblasti zdraví to možná bude o něco horší.

Vodnáři a kariéra v roce 2016

V roce 2015 zažily Vodnáři hodně zvratů i náročných momentů, ale letos se mohou těšit na radost a úspěchy. Zejména v první polovině roku jim budou hvězdy nakloněny.

Hodně energie budou Vodnáři potřebovat již na začátku nového roku. V práci to možná bude trochu složitější, bude třeba vyřešit problém, který ale díky svým schopnostem Vodnáři dobře zvládnou, a tak je možné, že je čeká i kariérní vzestup. Nezapomínejte však ani v těchto časech na přátele a rodinu, s přesčasy v zaměstnání to ani nyní, ani na jaře nepřehánějte. Spíše vyrazte do společnosti, věnujte se vztahu nebo seznámení. Právě v tomto období budete v tomto ohledu úspěšní a budete se těšit ze vzájemného souladu a harmonie.

Vodnáři zažijí ve vztahu poučení

V létě buďte obezřetnější, je možné, že se do vaší přízně budou chtít vetřít osoby, pro které je lákavý váš získaný úspěch, ale pro vás by moc prospěšní nebyli. Navzdory předchozímu harmonickému období ve vztazích mohou přijít neshody. Složitějším obdobím, kdy přijdou i nějaké ty nezdary se nenechte srazit na kolena, uplynulé události zhodnoťte s nadhledem a ze svých chyb se poučte. Podzimní měsíce i konec roku bude opět klidnější. Myslete hlavně na své zdraví i prevenci zdravotních obtíží.

Leden – Horoskop 2016

Hvězdy jsou vám nakloněny, hodně odpočívejte, nikam se nežeňte a nic nepřehánějte, i tak se vám bude dařit.

Únor – Horoskop 2016

Věnujte se věcem, které vás těší a dobíjejí energii, ať už jde o kulturu, sport nebo partnerství. Energii budete tento rok ještě hodně potřebovat.

Březen – Horoskop 2016

Začátek jara bude příjemný a je nakloněn společenským událostem a úspěchům v setkávání se s novými podnětnými lidmi

Duben – Horoskop 2016

Pozor na pomluvy, daří se vám a celí záříte, což některé závistivce nenechá v klidu.

Květen – Horoskop 2016

Jaro je v plném proudu a na Vodnáře čeká zamilovanost, radostné okamžiky a možná i ta pravá láska.

Červen – Horoskop 2016

Pozor na peníze, neplýtvejte jimi zbytečně, ani nikomu nepůjčujte.

Červenec – Horoskop 2016

V červenci nezanedbávejte svoje zdraví, možná vás potrápí žaludek.

Srpen – Horoskop 2016

Konec léta by měl být poklidný na všech frontách. Odjeďte na dovolenou načerpat síly.

Září – Horoskop 2016

Choďte na procházky, pravidelný pohyb pomůže utužit vaše zdraví.

Říjen – Horoskop 2016

Nenechte se přemluvit ke stěhování, ještě nenastal pravý čas.

Listopad – Horoskop 2016

Věnujte se svým zálibám, je možné, že se objeví noví důležití přátelé.

Prosinec – Horoskop 2016

Důvěřujte svojí intuici a nenechte se zmást sice dobře míněnými, ale ne zrovna dobrými radami okolí, konec roku tak bude pro vás úspěšný a pohodový.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 14229x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte