Váhy - horoskop 2016

Váhy - horoskop 2016vahyVáhy touží po harmonii, avšak často jsou nespokojeny z důvodu vlastní nejistoty a nerozhodnosti. Tito lidé jsou velice opatrní, ale také chytří. Tím, jak vše zvažují, ale získávají schopnost vhledu, dokážou uvažovat několik tahů dopředu a tak se stávají dobrými analytiky a právníky.

Váhy jsou uvážlivé a nemají rády, pokud na ně někdo s rozhodnutím tlačí, to většinou znervózní. Jejich životní tempo je prazvláštně proměnlivé, jejich život je poznamenán zcela protikladnými obdobími. Líné období se může střídat s aktivními až workoholickými časy, divoká období s poklidnými a uvážlivými. Váhy mívají rády umění.

Hlavním tématem roku 2016 bude pro Váhy všudypřítomná změna. V zaměstnání se mohou objevit problémy, které pro vás budou znamenat hodně vydaného úsilí navíc. Problémy s prací nebo penězi se navíc mohou promítnout do vztahové roviny a každodenního rodinného života.

Váhy v roce 2016 ovlivní stres

Na jaře roku 2016 se pracovní situace uklidní, potíže ve vztahu však můžou přetrvávat. Kvůli předchozímu stresu a pracovnímu nasazení jste svoji druhou polovinu asi poněkud zanedbávali, avšak všechno se dá napravit. Co se týká léta, to už je období, kdy by měly být všechny složitosti rozřešeny a Vahám nebude nic bránit si jej užít.

Horoskop 2016: Na podzim potká Váhy neočekávaná událost

S podzimem mohou Váhy zasáhnout nečekané rodinné problémy, nepříjemná událost vás zasáhne neočekávaně a bude nutné se s ní vypořádat. Oporou vám bude nejbližší okolí.

Konec roku bude pro Váhy odměnou, kariéra bude na vrcholu, ve vztazích se jim bude dařit a i přes všechny těžkosti minulého roku zjistíte, že to vlastně vůbec nebylo špatné.

Horoskop - leden 2016

Do nového roku skočíte přímo rovnýma nohama, čekají vás akční období a nezastavíte se. Připravte se na mnohé změny ve vašem životě.

Horoskop - únor 2016

Mohou se objevit problémy s prací, finanční nesrovnalosti s touto záležitostí spojené mohou zasáhnout i do vašeho vztahu.

Horoskop - březen 2016

Pracovní situace by se měla na jaře postupně uklidňovat, nakonec to bude vztah, který si bude vyžadovat více pozornosti pro zlepšení.    

Horoskop - duben 2016

V dubnu by se vám mělo dařit. Nebojte se protějšku plně projevit své city.

Horoskop - květen 2016

V květnu se obrňte trpělivostí, budete mít pocit, že všem okolo se daří a vy pořád nic.

Horoskop - červen 2016

Ke konci června se konečně dostaví klid a komplikované záležitosti budou rozřešeny, můžete se uvolnit a těšit se na další události.

Horoskop - červenec 2016

Červenec by měl být příjemný, vydejte se na dovolenou a odpočívejte.

Horoskop - srpen 2016

Konec léta těchto zrozenců bude probíhat v poklidu a ve znamení relaxace.

Horoskop - září 2016

V září vás překvapí nečekané rodinné potíže, které si vyžádají celou vaši pozornost.

Horoskop - říjen 2016

V řešení nepříjemných záležitostí se stane největší oporou vaše nejbližší okolí, díky jejich pomoci a podpoře překonáte i zdánlivě neřešitelné okamžiky. Nezapomeňte jejich snahu ocenit a poděkovat.

Horoskop - listopad 2016

Listopad bude tvořivým obdobím plným nových nápadů, nenechte si je utéct.

Horoskop - prosinec 2016

Konec roku by měl být pro tyto zrozence Vah jakýmsi zadostiučiněním, kdy se jim investovaná energie navrátí zpět a budou z ní moci čerpat i v dalším nadcházejícím roce.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 15436xRozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte