Tarotové karty – výklad na duben 2020 pro všechna znamení zvěrokruhu

tarot zena kartyCo nám větší tarotové karty na duben?

Tarotové karty v dubnu ukazují, jak moc důležitá bude empatie a soudržnost mezi lidmi, kteří by se měli navzájem o sebe starat a pečovat o více slabé a zranitelné jedince. Na netrpělivost a prosazování svého vlastního ega zde nebude místo. Je třeba myslet na kolektivní dobro.

Tarotové karty – výklad na duben 2020 – Beran

Berani, uvědomte si závažnost situace a jděte do sebe. Teprve nyní po svých narozeniných zúročíte všechno to, co jste za uplynulý rok zaseli. Duben bude pro vás velkou zkouškou odvahy, pokory a vůle. Uvidíte, kam vás váš život zavede, a co všechno se ještě vyjeví. Důležité bude naučit se přijmout věci takové, jakými jsou. I když jste velcí bojovníci, myslete na vyšší cíle a respektujte přirozený řád.

Tarotové karty – výklad na duben 2020 – Býk

Býci, během dubna se vám bude dařit v klidu a s rozvahou budovat a tvořit. Buďte pro druhé oporou a nenechte se vyvést z míry. Váš pověstný klid a elegance přinesou své výsledky. S grácií vyváznete i z náročnějších situací. Tarotové karty vám předurčují velký úspěch.

Tarotové karty – výklad na duben 2020 – Blíženci

Blíženci, vám tarotové karty v dubnu předurčují velkou vášeň. Pravděpodobně se vám budou pěkně zapalovat lýtka. Slunce už vysouší meze a doplňuje lidem chybějící vitamín D, vyhřejte se na sluníčku a zkuste trochu zkrotit svou pověstnou impulzivnost a přelétavost. Učte se sebeovládání a věnujte se tvorbě a potřebné práci. I tam můžete nechat proudit svou vášeň.

Tarotové karty – výklad na duben 2020 – Rak

Raci, tarotové karty vám na duben předpovídají emoční problémy a citovou nestabilitu. Možná už na vás doléhá těžká situace nebo nedokážete nadále držet na uzdě svou nespokojenost v partnerských vztazích. Zkrátka – budete se cítit dost pod tlakem. Zkuste chodit často do přírody a relaxovat, je třeba to ještě chvíli vydržet.

Tarotové karty – výklad na duben 2020 – Lev

Tarotové karty lvům na duben trochu zatopily pod kotlem. Možná se, milí lvi, budete cítit poněkud nespokojení a nešťastní. Raději se držte domova a své rodiny, na výsluní teď asi moc zářit nebudete. Zkuste se schoulit do pelechu a ještě chvíli vydržte, než bude zase lépe.

Tarotové karty – výklad na duben 2020 – Panna

Panny, tarotové karty říkají, že se v dubnu budete cítit jako v kleštích. Čeká vás velký tlak a připoutanost k takovým závazkům, které vás budou hodně tížit. Nepochybujte o sobě a vydržte. Máte v sobě velkou sílu všechno ustát. Druzí lidé vás potřebují. Měsíc duben po vás bude vyžadovat opravdu velké sebeovládání.

Tarotové karty – výklad na duben 2020 – Váhy

Tarotskop pro váhy na duben nebude nijak negativní. Váhy, relativně se vám daří dobře, tak si to nepokažte. Dělejte všechno to, co je potřeba, častěji odpočívejte a nechtějte více, než můžete dostat. Je důležité znát své možnosti a své místo.

 

Tarotové karty – výklad na duben 2020 – Štír

Tarotové karty štírům na duben předpovídají rovnováhu a touhu po harmonii. Zkuste si sladit energie a nebraňte se duševní hygieně, změnám a plánům do budoucna. Věci mají svůj řád a je zkrátka potřeba být v pohodě. Dělejte všechno tak, jak nejlépe dokážete a udržujte se v dobré kondici!

Tarotové karty – výklad na duben 2020 – Střelec

Střelci, tarot vám předpovídá, abyste v průběhu dubna neutíkali před problémy, před zodpovědností a už vůbec ne sami před sebou. Možná na vás zaútočil všudypřítomný strach, ale zkuste sebrat veškerou odvahu a víru, kterou byste nikdy a za žádných okolností neměli ztratit. Nabízené možnosti se zkrátka neodmítají, co když už žádná další šance nepřijde?

Tarotové karty – výklad na duben 2020 – Kozoroh

Kozorozi, tarot vám předurčuje opravdu náročný měsíc s nutnou transformací a přehodnocením celého svého života. Pamatujte si, že co vás nezabije, to vás posílí. Asi je vám jasné, že už to nepůjde takhle dál a budete muset toho ve vašem životě hodně změnit. Přejeme vám hodně síly, naděje umírá poslední.

Tarotové karty – výklad na duben 2020 – Vodnář

Vodnáři, podle tarotu se budeme muset v dubnu hodně snažit. Vaše lehkomyslnost a pověstná touha po rebelii jistě najde i v dubnu své uplatnění, ale raději koncentrujte svou energii k nějakým vyšším cílům a pořádně zaberte. Věci ve vašem životě totiž nepůjdou zrovna jako po másle.

Tarotové karty – výklad na duben 2020 – Ryby

Ryby, vás v dubnu čeká nová láska. I kdyby byla vysněná, nikdy nemůžete vědět, kdy se otevřou dveře a zaplaví vás pocity skutečného tepla a něhy. Věnujte se umění a tvůrčí činnosti, pečujte o své blízké a tvořte. Vaši citlivost a empatii všichni potřebujeme.

Přečtěte si také další díly výkladu tarotových karet:

Tarotové karty – výklad – leden

Tarotové karty – výklad – únor

Tarotové karty – výklad – březen


Stáhnout v PDF


Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte