Panna - horoskop 2016

Panna - horoskop 2016pannaPanny jsou puntičkářské, avšak jejich pohled na svět je vyrovnaný a klidný. V hloubi jejich duše však často hlodají obavy. Lidé narození ve znamení Panny jsou pracovití a pozorní. Mají vynikající analytické schopnosti a málo co jim unikne, i když to často diplomaticky nedávají ostatním najevo.

Typická Panna je velmi dobře organizovaná, což může způsobovat problémy v práci, pokud má spolupracovat s někým, kdo nesplňuje její nároky, jak si efektivně uspořádat úkoly. Obvykle se bude snažit takovému člověku pomoci, aby pochopil, že dělat věci lépe a efektivně nakonec přinese prospěch všem. Pokud máte hodně povinností nebo jste v nesnázích, Panna ochotně pomůže. Má ráda harmonii a ráda vnáší do chaosu řád. Dělá to z vnitřního přesvědčení, že svět pak bude lepším místem k životu, když budou i ostatní žít spořádaně a ohleduplně.

Lidé narození ve znamení Panny nakládají uváženě s penězi i s náklonností k lidem. Panny dokážou být extrémně štědré k těm, kteří si to zaslouží nebo patří mezi její blízké přátele. Nikdy ovšem zbytečně neplýtvá a peníze nevyhazuje. Panny nemají rády lenochy, opozdilce a lidi, kteří rozhazují peníze za zbytečný luxus. Panny se nechtějí cítit nikomu zavázány a ani být na nikom závislé. Jsou velice samostatné a mnoho z nich zůstává i delší dobu v životě bez partnerství.

Rok 2016 je pro Panny vhodný k spřádání dlouhodobých plánů, neboť je pravděpodobné, že se jim pro letošek bude dařit. V práci by se Pannám mělo dařit výtečně a proto je vhodný čas věnovat se lásce.

Horoskop 2016 - Panny budou potřebovat trpělivost

Panny by se měly v následujícím roce 2016 rozhodně obrnit trpělivostí, zbytečně se nestresovat a netlačit příliš na pilu. S příchodem jara přijde i klidnější a vyrovnanější období. Po náročném startu do roku 2016 přichází více pozitivní energie, a to hlavně v oblasti vztahů a intimního života.

Změna práce není letos podle horoskopu pro Panny vhodná

Postupem roku možná zjistíte, že vaše práce už vás nenaplňuje tak jako dřív, podle hvězd ale nyní není vhodná doba na změnu. Věnujte něčemu, co vás naplňuje, přijdete tak na jiné myšlenky. Vyrazte do přírody a za zábavou.

Panny a vztahy podle horoskopu 2016

Možná zažíváte v dlouhodobém vztahu krizi, to ale není omluva pro nepříjemné chování. Když se budete oba snažit, brzy naleznete ztracenou harmonii a stabilitu. Pannám bude v pokročilých podzimních měsících roku 2016 dobře také v kruhu rodinném. V práci se těmto zrozencům začne dařit zase v prosinci.

Horoskop - leden 2016

Začátek nového roku si žádá vaši plnou pozornost a odhodlanost. Jedině když si tvrdě půjdete za svým cílem, dosáhnete kýženého úspěchu.

Horoskop - únor 2016

I v měsíci únoru si úplně neoddechnete, v práci se od vás budou očekávat úspěchy a velké výkony.

Horoskop - březen 2016

Vyhýbejte se stresu a nepřepínejte svoje síly. Raději hledejte způsoby, jak se odreagovat.

Horoskop - duben 2016

Jaro by mělo být příjemné. Nadchází období většího klidu a i pohody ve vztazích.

Horoskop - květen 2016

Květen by měl být pro Panny úspěšný na všech frontách a tak si jaro užívejte.

Horoskop - červen 2016

V červnu se věnujte svému protějšku, společně strávený čas podpoří Váš vztah.

Horoskop - červenec 2016

Pokud je váš vztah i přes předešlou snahu v krizi, pak je načase, abyste se nad tím zamysleli a začali se více snažit o nápravu celé situace.

Horoskop - srpen 2016

Nezapomínejte na oddech a vydejte se na dovolenou či na výlet.

Horoskop - září 2016

S přicházejícím podzimem nepodceňujte prevenci svého zdraví, které by vás mohlo v pozdějších podzimních a zimních měsících poněkud potrápit.

Horoskop - říjen 2016

Sychravé počasí a přicházející podzim se podepíší na vaší náladě, nepropadejte však depresím a skepsím, blýská se totiž na lepší časy.

Horoskop - listopad 2016

Měsíc listopad by měl být konečně po předchozích obdobích klidným obdobím, kdy i oddychnete.

Horoskop - prosinec 2016

Konec roku zvládnete v poklidu a harmonii, dárky raději nakupte s předstihem, ať vás ve vánoční náladě nic nerozhází.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 15691x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte