Kozoroh - horoskop 2016

Kozoroh - horoskop 2016kozorohKozorozi jsou tvrdohlaví a ničemu nevěří. Raději vše prožijí sami a tím se přesvědčí, jak to vlastně funguje. Jsou zároveň citlivými jedince a občas podléhají výkyvům nálad. Jsou klidní a rozvážní, hodně času věnují myšlení. Tito zrozenci nenechávají nic náhodě a jsou velmi houževnatí, díky tomu většinou dosáhnou toho, co si přejí.

Kozoroh si často dobrovolně volí složité úkoly a překážky jej spíše zocelují, než by mu působily útrapy. Kozorozi nemívají velký okruh přátel, ale ten, koho přijmou, získá věrného přítele.

K jejich záporným stránkám patří pedantství, nešetří sebe ani své okolí. Jejich vzestupy vzhůru bývají pomalé, ale zato trvalé.

Kozoroh - horoskop 2016

Kozorozi patří k těm znamením, pro které nadcházející rok 2016 nebude zrovna procházkou růžovým sadem. Jedinečné příležitosti jim budou proklouzávat mezi prsty, což bude extrémně frustrující. Nejlepší období budou zažívat zhruba v polovině roku. Co se týká první poloviny roku 2016, nebude Kozorohům v lásce právě přáno, to se ale může změnit v té další polovině 2016. Pokud se objeví ve vztazích drobné neshody, nedělejte z nich unáhlené závěry.

Kozoroh - kariéra v roce 2016 podle horoskopu

S jarem se mohou objevit konflikty s kolegy v práci nebo potíže s nadřízeným, v každé takové situaci si budete muset poradit sami, pomocnou ruku nyní nečekejte. V další polovině roku vzniklé potíže jistě srovnáte a celou situaci ustojíte. Nakonec se možná dočkáte i pracovního postupu. Věnujte se tomu, co vás baví a naplňuje, vyrazte mezi lidi, do divadla, kina či tancovat.

Ve vztazích se bude Kozorohům dařit ke konci roku

Podzim a zima bude období pozitivní a přínosné v oblasti vztahové, nezadaní Kozorozi budou mít šanci najít toho pravého nebo pravou a ti zadaní si zas budou plnými doušky užívat harmonii a poklidné souznění s protějškem. Alespoň závěr roku 2016 si Kozorozi užijí v klidu.

Horoskop - leden 2016

Leden bude přínosný, budete hýřit energií. Nebojte se svoje nápady zrealizovat.

Horoskop - únor 2016

Únor přinese úspěchy v práci. Nenechte se rozhodit štiplavými poznámkami kolegů.

Horoskop - březen 2016

Je jaro, ale Kozorohům se v lásce zrovna dařit nebude. Neklesejte na mysli, seberte odhodlání a pusťte se do nějaké sportovní aktivity.

Horoskop - duben 2016

Zajímavý nápad, který vám už dlouho ležel v hlavě, se podaří zrealizovat.

Horoskop - květen 2016

Jarní počasí vás baví, choďte do přírody a do společnosti.

Horoskop - červen 2016

V červnu vaše pracovní energie poklesne a navíc témata, kterým jste se v partnerství dlouho vyhýbali, přijdou na přetřes.

Horoskop - červenec 2016

Červenec se nese v duchu velkých rozhodnutí, vytrvejte.

Horoskop - srpen 2016

Nedovolte, aby vás paralyzoval strach z neznámého. Nové výzvy se nakonec ukážou jako to správné řešení stávající situace.

Horoskop - září 2016

V září Kozorohy konečně čeká úspěch v lásce, nezadaní Kozorozi potkají někoho zajímavého.

Horoskop - říjen 2016

Tvořivá nálada a zajímavé nápady budou Kozorohy provázet po celý listopad.

Horoskop - listopad 2016

Nový příval energie s vámi udělá divy, nový elán přinese úspěchy v lásce i udělá dojem na nadřízené.

Horoskop - prosinec 2016

Vyhněte se předvánočnímu stresu a dárky raději nakupte přes internet. Letos zažijete konečně pohodové Vánoce i krásný vstup do nového roku.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 16101x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Musím říct, že zatím horoskop sedí - energie mám od začátku roku na rozdávání a daří se!
Uvidíme, jak dále - ty únorové úspěchy v práci by se hodily.

Zdravím všechny kozorohy!
Jana

Já to objevil až dneska a mohu s klidným svědomím napsat ,že na mne to sedí až na ten červenec žádné velké rozhodnutí jsem neučinil.

… všechny příspěvky

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte