Horoskop 2015

img

Kozoroh - Horoskop 2015

Cílevědomost, ale také jistá dávka stranění se a samotářství, to jsou vlastnosti typické pro Kozorohy. Lidé narození v tomto znamení jsou obdivováni…

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna) 

Cílevědomost, ale také jistá dávka stranění se a samotářství, to jsou vlastnosti typické pro Kozorohy. Lidé narození v tomto znamení jsou obdivováni pro svoji pracovitosti, která však často vede k workoholismu a přílišnému pracovnímu tempu. Také proto není divu, že Kozorozi nezřídka vedou vlastní firmy, nebo působí na vysokých pracovních postech. Preciznost a důslednost v práci požaduje Kozoroh i od svých zaměstnanců. Ve vedoucích pozicích má sklon poučovat, často mu chybí pochopení a neumí ocenit maličkosti.

Kozoroh skvěle rozumí financím a jejich správě. Je velmi materiálně založený, na své úspory je však opatrný a zbytečně nerozhazuje. Občas dokonce může působit jako lakomec. Na druhou stranu si potrpí na kvalitní věci a rád se jimi obklopuje. V soukromém životě je Kozoroh spíše samotářský. Stýká se s hrstkou opravdových přátel a nové kontakty navazuje jen těžko.

ŽENA VE ZNAMENÍ KOZOROHA

Žena narozená ve znamení Kozoroha je pověstná svojí samostatností a cílevědomostí. Je nezávislá a nečiní ji problém stát v čele velkého týmu lidí, rozdávat úkoly a komunikovat s podřízenými. V osobním životě je ale žena ve znamení Kozoroha často velmi nepřístupná a chladná. Také proto si vystačí pouze s několika nejbližšími přáteli, se kterými však udržuje pevné a stálé vztahy.

Do partnerských vztahů se ženy v tomto znamení nehrnou. Často trvá velmi dlouhou dobu, než si protějšek pustí k tělu. Nezávislým ženám ve znamení Kozoroha totiž většinou nevadí, když zůstanou samy. Po dětech příliš netouží a často stojí před rozhodnutím, zda upřednostnit rodinu či kariéru. U žen ve znamení Kozoroha se můžeme setkat také se sňatky z rozumu, ve kterých chybí vášeň a vzrušení.

MUŽ VE ZNAMENÍ KOZOROHA

Muž narozený ve znamení Kozoroha si zakládá na svém svobodném rozhodování a důstojnosti. Je velmi hrdý a nerad dává na odiv své vnitřní pocity. Rád stojí v čele kolektivu a často obsazuje významné pracovní pozice. Sám jde však svému okolí příkladem a je obdivován pro svou pevnou vůli. Muž ve znamení Kozoroha totiž nemá rád výmluvy a zahálku, a když si stanový nějaký cíl, jde si za ním.

V partnerských vztazích je muž tohoto znamení věrný a velmi oddaný. Protějšek se na něj může vždy spolehnout, Kozorozi ale mají tendence být chladní a v manželství s tímto znamením tak může chybět vášeň a nečekané vzrušení. Muž ve znamení Kozoroha nemá rád násilí a konflikty. Agresivním lidem se proto ve svém životě snaží vyhnout.

Horoskop 2015 - Kozoroh

Horoskop 2015 je pro Kozorohy ve znamení velkých pracovních úspěchů. Bude se vám dařit v navazování nových kontaktů a úspěšných spoluprácí. Dejte si však pozor na to, abyste nezanedbávali rodinu a lidi, kteří jsou vám blízcí. Podle horoskopu 2015 pro vás bude důležité správně si rozvrhnout čas, který věnujete práci a svým dalším aktivitám. Pokud se vám to podaří, čeká vás pozitivní posun také v osobním životě. Jste – li v partnerském vztahu, můžete se těšit na velké změny. Pokud vztah hledáte, bude pro vás rok 2015 šťastný. Proto se nebojte a jděte svému štěstí naproti.

 • Horoskop - leden 2015

Leden přeje vašemu osobnímu rozvoji a posunu. Myslete proto na sebe a nezanedbávejte se.

 • Horoskop - únor 2015

Kozoroh se konfliktním situacím většinou vyhýbá. V únoru vás však jeden velký spor čeká. Přestože vám bude situace nepříjemná, nebojte se projevit svůj názor a stát si za ním.

 • Horoskop - březen 2015

Na nadřízené i kolegy v práci uděláte velký dojem. Bude se vám dařit a na co v zaměstnání sáhnete, to bude mít úspěch. Využijte to k realizaci dlouho zamýšleného projektu.

 • Horoskop - duben 2015

Duben prověří vaši šikovnost a vůli, budete totiž muset řešit technické problémy v domácnosti. Neodkládejte jejich vyřešení příliš dlouho a postavte se výzvě čelem.

 • Horoskop - květen 2015

Květen přeje novým věcem. Pokud tedy chcete vyzkoušet nějakou novou aktivitu, je ten pravý čas. Vše vám totiž půjde skvěle od ruky.

 • Horoskop - červen 2015

Nečekaný zisk peněz vás potěší. Nebojte se proto být pro jednou marniví a pořiďte si něco jenom pro sebe.

 • Horoskop - červenec 2015

Kozoroha čekají zásadní změny ve vztazích. Nezalekněte se a běžte jim naproti.

 • Horoskop - srpen 2015

V srpnu půjde vaše aktivita dolů. Zkuste proto něco nového a najděte si zábavnou letní činnosti, která vás opět nakopne.

 • Horoskop - září 2015

Nepodléhejte pocitu, že vás smůla provází na každém kroku. Nezdar vás čeká pouze několik dní.

 • Horoskop - říjen 2015

Podzim je pro Kozorohy plný příjemných zážitků. Potřebnou energii načerpáte na dovolené, kterou jste si vysnili.

 • Horoskop - listopad 2015

Nedejte na první dojem a předsudky. I na první pohled nesympatický člověk, který se ve vašem okolí zjeví, si totiž zaslouží šanci.

 • Horoskop - prosinec 2015

Koncem roku vás překvapí nečekané změny. Mějte se na pozoru a jděte vstříc novým možnostem.

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!