Horoskop 2015

img

Štír - Horoskop 2015

Narodili jste se ve znamení štíra? Pak obyčejný nudný život není pro vás. Vy vždy toužíte po něčem lepším a jdete si za tím. Vyznačujete se chutí…

Štír (24. října – 22. listopadu)

Narodili jste se ve znamení štíra? Pak obyčejný nudný život není pro vás. Vy vždy toužíte po něčem lepším a jdete si za tím. Vyznačujete se chutí něco dokázat a změnit. Jdete si za svým a dopomáhá vám k tomu velká vůle. To jsou základní charakteristiky lidí narozených ve znamení štíra.

Je jich ale mnohem víc. Štíři v sobě skrývají ohromnou energii, i když navenek můžou působit jako klidní a vyrovnaní lidé. A kdy tato skrytá energie vyplave na povrch? Především pokud jsou Štíři svědky nespravedlností. V tomto případě jednají a nebojí se jít do konfliktu naplno, i když obvykle mají tendenci se problémům vyhýbat. A co můžete očekávat od své drahé Štíří polovičky ve vztahu? Především pohodové soužití. Občas můžete mít problémy s naladěním se na stejnou vlnu, ale tato vlastnost není pro ovlivnění vztahu stěžejní. Štíři jsou ve vztahu i v životě velice aktivní, takže nudit se s nimi rozhodně nebudete.
Jako každé znamení, ani Štíři nejsou dokonalí a projevují své slabé stránky. Ublížili jste někdy Štírovi? Pak si můžete být jisti, že na to nikdy nezapomene a i když vám možná naoko odpustí, v hloubi duše pořád cítí křivdu. Štíři se také neradi přizpůsobují ostatním a mají rádi život po svém. Za tím si jdou naplno a občas tak můžou působit arogantně a nadřazeně.

ŽENA VE ZNAMENÍ ŠTÍRA

Atraktivní, smyslné a silné osobnosti. Takové jsou ženy ve znamení Štíra. Pro ženu Štíra není problém lapit jakéhokoliv muže do své sítě, protože vyzařují neodolatelnou sexualitou. Navenek dračice, ale ve vztahu upřímné a věrné. Ženy Štíři potřebují ke svému partnerovi vzhlížet a chovat k němu úctu. Na oplátku od něj očekávají neustálou pozornost a náklonnost.

Pokud patříte k těm, kteří chtějí oslnit ženu Štíra, buďte tajemní a zajímaví. Přesně tohle totiž Štírky, nezávislé ženy, přitahuje. Vyplatí se mít Štírku i jako kamarádku. Pro své kamarády by totiž udělala i nemožné a cení si jejich věrnosti. Mezi horší stránky žen Štírek patří přílišná citlivost a občasná nejistota.

MUŽ VE ZNAMENÍ ŠTÍRA

Mužům Štírům je těžké odolat. Jsou totiž charizmatičtí, tajemní a sebevědomí. Zkrátka přesně to, co ženy od mužů vyžadují. Štíři mají rádi společnost a dokážou ji zabavit. Extroverti jsou však jen navenek - nečekejte, že se vám svěří se svými osobními pocity. Své osobní záležitosti si rádi řeší sami. Ani ve vztahu tedy od nich neočekávejte přílišnou emocionalitu. Tento nedostatek však vynahradí nápaditostí a sexuální aktivitou. Ačkoliv to nedávají příliš najevo, jejich city jsou silné a stálé.

Muži Štíři si vychutnávají luxus. Utrácí proto za kvalitní výrobky a ani v jídle se neošidí. K luxusu patří i krásné ženy, které dokážou Štíři patřičně ocenit. Na muže Štíry se můžete spolehnout, většinou totiž činí správná rozhodnutí. Rádi se učí novým věcem a jejich logické myšlení je vytříbené.

Horoskop 2015 - Štír

Rok 2015 je pro Štíry skvělou příležitostí k vytoužené změně. Neodkládejte proto rozhodnutí, u kterých jste doposud váhali. Vaše dlouhodobé cíle se vyplní. Stačí jen, když naplno využijete své komunikační schopnosti a kontakty. Štěstí přeje vytrvalým.

I v oblasti lásky a milostných vztahů se bude Štírům dařit. V roce 2015 zažijete nečekaný flirt. Ten může ovlivnit váš dosavadní partnerský vztah. Je jen na vás, jak se k celé situaci postavíte. Rozmyslete si však možné důsledky. Rok 2015 je příznivým pro Štíry, kteří plánují miminko. Letos by se vám mohlo zadařit.

 • Horoskop - leden 2015

Do nového roku nevykročíte zrovna nejšťastněji. Hned v lednu na vás totiž čeká malý konflikt. Díky svému šarmu a vyjednávacím schopnostem ho ale hravě vyřešíte.

 • Horoskop - únor 2015

Stanovte si konkrétní cíle a vynaložte úsilí k jejich naplnění. Vaše Štíří nátura vás dovede ke šťastnému konci.

 • Horoskop - březen 2015

Právě v tomto měsíci by se mohl objevit nečekaný flirt. Člověk, kterého jste právě potkali, by mohl ohrozit váš dosavadní partnerský vztah.

 • Horoskop - duben 2015

Potkávat nové lidi budete i v dubnu. Tentokrát to však budou vlivní lidé, kteří vám pomůžou ke splnění vašich podnikatelských snů.

 • Horoskop - květen 2015

Jarní alergie na vás útočí ze všech stran. Ačkoliv se řadíte k odolným jedincům, dejte si na ně pozor.

 • Horoskop - červen 2015

O tom, že nic není zadarmo, vás přesvědčí červnové události. Můžete si přijít na velký obnos peněz, ale nebude to zadarmo. K jeho získání musíte být trpěliví a neústupní.

 • Horoskop - červenec 2015

Rok 2015 je pro vás zkrátka ve znamení potkávání nových jedinců. V červenci zažijete hluboké porozumění a najdete si tak nového blízkého přítele.

 • Horoskop - srpen 2015

Srpen je pro Štíry zásadní. Právě v tomto měsíci je ideální příležitost k početí dítěte. Vytvořte si k tomu ideální podmínky a zamiřte se svou drahou polovičkou na letní romantickou dovolenou.

 • Horoskop - září 2015

Zapomeňte na svou neochotu odpouštět staré křivdy. Vztahy ve vaší rodině nejsou ideální a právě v září byste se měli pokusit o jejich vyrovnání.

 • Horoskop - říjen 2015

Říjen je pro Štíry opakem nudy. V tomto měsíci si totiž budete užívat různých aktivit. Najděte si nějakou novou a věnujte se jí naplno. Je jedno, jestli je to sportovní nebo umělecká činnost, dařit se vám bude ve všem.

 • Horoskop - listopad 2015

Štíři v partnerském vztahu zahoří láskou a vášní. Budou plní energie a sexuality.

 • Horoskop - prosinec 2015

Letos konečně zažijete Vánoce jako svátky klidu a míru. Shon a stresy se vám budou na míle vyhýbat. V prosinci budete v ideálním psychickém rozpoložení. Využijte toho k rozjímání a načerpání nové energie.

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!