Horoskop lásky přiměje kdekoho v jarním období k činům. Sny se mohou stát realitou.

Horoskop lásky pro všechna znamení zvěrokruhu: Komu přinese jaro nového partnera nebo vzpruhu ve vztahu?

Jarní horoskop lásky přináší v roce 2023 možnosti přetvářet fantazie ve skutečnost. V období od 18. do 20. března bude Slunce stále ještě v Rybách, což roztočí představivost do plných obrátek. S příchodem jarní rovnodennosti, tj. 20. 3. se však přesune Slunce do znamení akčního Berana, tudíž mnohé lidi donutí k reálným krokům. Sny se mohou stát jasnou realitou. Je však zapotřebí toho využít.

Připravili jsme pro vás horoskop lásky pro všechna znamení zvěrokruhu, který se zaměřuje nejen na vztahy jako takové, ale také na energii a příležitosti v životě. Vydejte se na příjemnější cestu s prvními jarními dny a plňte si své sny!

Ohnivá znamení zvěrokruhu a horoskop lásky

 • Znamení Beran

Planeta Venuše se bude pohybovat ve vašem znamení až do 16. března, což vám dá jasný signál k tomu, abyste se zaměřili na ty, které opravdu milujete. Budete také zřejmě přinuceni k přehodnocení svých očekávání/budete muset snížit laťku, protože zjistíte, že některé věci nejsou zkrátka realizovatelné. Horoskop lásky má pro vás ale předzvěst naděje – od novoluní, jenž nastane 21. března, budete dokonale připraveni na prezentaci svých cílů a snů. Bez notné dávky úsilí se to ale neobejde. Budete muset něco obětovat. Naopak dubnový úplněk (6. 4.) vám pak poskytne možnosti konečně si od dřiny odpočinout. Už se tolik nebudete muset snažit. S 16. květnem ovšem opět zbystřete, dostanete totiž příležitost změnit ve svém osobním životě něco zásadního.

Čtěte také:

Bylinkový horoskop 2023: Víte, která bylinka vás provází vaším životem? Najděte si tu svoji, prozradí vám, kam budou směřovat vaše životní kroky

 • Znamení Lev

Březnové působení Saturnu v Rybách vám dodá konečně pocit úlevy a sebejistoty. Budete se moct zaměřit na všechno důležité ve vašem životě, včetně vztahů. Horoskop lásky věstí, že právě na jaře nastane prostor pro trvalé změny. Ať už tedy hledáte spřízněnou duši, plánujete svatbu nebo založení rodiny, nastane ten správný čas. Radovat se také můžete z dostatečného přísunu životní energie, kterou vám dodá od 20. dubna do července planeta Mars. Též budete oplývat silným charisma a přitažlivostí, proto si nenechte ujít možnosti seznámení, pokud jste singl! Nové začátky s příslibem něčeho krásného jsou na obzoru!

 • Znamení Střelec

V uplynulém roce jste se zřejmě zmítali v nějakém pocitu stagnace. To se ale změní s příchodem jarního období. Pakliže jste zadaní, umocní ve vás Jupiter v Býku (pod vládou Venuše) silnou potřebu pečovat o ty, které nadevše milujete. Partnerství bez jiskry se opět rozhoří, když tomu dáte šanci. Náhle budete mít dostatečnou energii pro to, užívat si milující atmosféry naplno. Horoskop lásky je vám tedy velmi nakloněn. A jestli zatím vedle sebe spřízněnou duši nemáte, určitě o ni v následujících měsících usilujte. Je velká pravděpodobnost, že poznáte toho pravého/pravou.

Zemská znamení zvěrokruhu a horoskop lásky

 • Znamení Býk

Venuše putující v Býku, tedy ve vašem znamení, vás vyzve v období od 16. března do 11. dubna k přijetí harmonie a lásky ve všech aspektech života. Budete ale muset otevřít své srdce, abyste tohoto „kouzla“ využili naplno. 16. května však do vašeho znamení vstoupí Jupiter a vy se budete muset nějakým způsobem hnout z místa. Změny budou nevyhnutelné – a to obzvlášť ve vašem duchovním životě. Horoskop lásky pak věstí nutnost nastolení rovnováhy v partnerských vztazích. Přestaňte se tedy zmítat ve svých frustracích či letargii a konejte – na jaře získáte jedinečnou a neopakovatelnou příležitost, posunout se o velký kus vpřed.

 • Znamení Panna

Březnový přesun Saturnu do znamení Ryb má pro vás jasné poselství, které bude mít moc i v následujícím roce. Dostanete jedinečnou příležitost očistit svou karmu, nechat minulost za sebou a zbavit se všech svých strachů, a to nejen v osobním ale i profesním životě. Jediné, co pro to musíte udělat, je důsledná změna návyků a odstranění zakořeněných zlozvyků. Možná to bude zpočátku dřina, když ale vydržíte, dočkáte se sladké odměny. Horoskop lásky je vám též velmi nakloněn – otevřete se romantice a partnerovi se naplno oddejte, pokud je tím pravým/pravou a vy jej milujete. A ani nezadaní nemusí zoufat – i vás může potkat láska! Musíte však počkat na měsíc červenec, který se jeví pro seznámení jako ten nejlepší.

 • Znamení Kozoroh

Pravděpodobně jste až do konce zimy řešili nějaké zásadní otázky svého života a mohli se zmítat v jakési zoufalosti nad svou existencí. To se ale změní 23. března, kdy Pluto vstoupí do znamení Vodnáře. Tato konstelace na vás bude mít pozitivní vliv – konečně vás čeká odpočinek od veškerého stresu a napětí. Horoskop lásky také předpovídá, že si ve stávajícím partnerství užijete více radostných chvilek. A jestli jste na sebe neměli dosud mnoho času, určitě si to od konce března vynahradíte. Naprosto se oddejte pocitu uvolněnosti až do poloviny června. Vytěžte z tohoto období co nejvíce pro sebe. A pakliže jste svobodní, nikam na jaře nespěchejte – naopak si užívejte až do léta naplno své svobody.

Ryby čeká od jara 2023 vztahová očista. V jejich životech ponechá jen nejhlubší pouta.

Vzdušná znamení a horoskop lásky

 • Znamení Blíženci

Březnový přesun Saturnu do Ryb je pro vás v jistém směru osvobozující. Až do 7. března jste zřejmě s něčím nebo někým bojovali a cítili se z toho všeho unavení. Avšak hlavu vzhůru Blíženci! Od 23. března, kdy se Pluto spojí s Vodnářem, se budete moct postavit za to, o co tolik usilujete. Rozbité půjde spravit tak nějak lehce, bez většího úsilí. Hvězdy vám budou velmi nakloněny. Ať už tedy bojujete o vztah partnerský nebo jiný, nenechte to ladem. Buďte odvážní a projevte se. Horoskop lásky také radí, abyste v období od 11. dubna do 7. května dali prostor romantice. Může totiž do vašeho života přinést velmi příznivé změny. Zajděte si třeba na večeři, zapalte svíčky, projděte se ruku v ruce parkem a líbejte se pod rozkvetlými třešněmi kdykoliv se vám zachce.

 • Znamení Váhy

Planeta Pluto se bude pohybovat od 23. března až do června ve Vodnáři, což ovlivní všechna vzdušná znamení. Pro vás to znamená, milé Váhy, že budete moct konečně popadnout dech. Setřete tedy pot z čela, v klidu se posaďte a rozmyslete se, co chcete skutečně ve svém životě změnit. Právě tato konstelace vám dá příležitost oprostit se od stereotypu a změnit vše k obrazu svému. Horoskop lásky radí, abyste otevřeli nejen svou mysl, ale i své srdce. Nové cesty jsou na obzoru, a to nejen v oblasti partnerství. Stačí jen vykročit s jasným cílem.

 • Znamení Vodnář

Pokud jste v uplynulých dvou letech čelili veškerým povinnostem a tvrdě pracovali, dočkáte se v období od 23. března do 11. června sladké odměny. Pluto ve Vodnáři vám přinese nejen zaslouženou pauzu od problémů a starostí, ale i mnoho zajímavých příležitostí, proto je neváhejte využít (máte na to jen necelé tři měsíce!). Také se zaměřte na své myšlení, oprostěte se od veškerého negativismu a nalaďte se na optimistickou vlnu. I to vám pomůže dosahovat všeho, co chcete s jistou lehkostí. Horoskop lásky také dává jasné poselství, co se týká partnerství: „Nemějte strach z ničeho. Jednejte na rovinu a řekněte si o to, po čem dlouhou dobu toužíte.“

Vodní znamení a horoskop lásky

 • Znamení Rak

Milí Raci, planeta Pluto ve znamení Kozoroha na vás silně působila již od roku 2008, proto jste se nejspíš potýkali s jistou transformací svého života, překotnými změnami i procesem znovuzrození. Od března 2023 však Pluto Kozoroha opouští a vy si můžete na chvíli oddychnout. Možná pocítíte i jistou blaženost a svobodu. Od 25. března se pak těšte na zvýšení své energie díky planetě Mars. Ta ve vašem znamení bude působit až do 20. května. Tohoto skvělého období byste měli náležitě využít a věnovat se naplno partnerskému vztahu i rodině. Jakmile nyní cokoliv předáte, bude to mít trvalou hodnotu. Odpojte se od negativismu, nenechte se pohltit prací a užívejte si naplno volné chvíle. Horoskop lásky pak věstí, že od 7. května do 5. června se mezi vámi a partnerem umocní důvěra a ve vás samotných pak odvaha. Toho mohou využít singl Raci – seznamujte se!

 • Znamení Ryby

Během března se Saturn přesunul do vašeho znamení a zde zůstane až do roku 2025. To bude poselstvím pro to, zaměřit se skutečně jen na to, co má ve vašem životě nějakou váhu, co je pro vás nejdůležitější. Budete se muset oprostit od povrchních a nefungujících vztahů, i když to bude těžké. Jedině ty hluboké totiž v této transformaci přežijí. Čeká vás nejen na jaře vztahová očista. Horoskop lásky vám pak radí, abyste dali především na svou silně vyvinutou intuici. Nezapomínejte na ni a odvděčí se vám. Závěrem lze jen říct, že pokud do konce roku 2025 váš vztah obstojí, zřejmě spolu zůstanete napořád. A jestli jste svobodnými Rybami, nestrachujte se začít něco nového. Právě v následujících dvou letech můžete budovat trvalé partnerství.

 • Znamení Štír

Od 16. května 2023 do 25. května 2024 se bude Jupiter vyskytovat v opozici vůči vašemu znamení. To vás tedy přinutí k tomu, abyste změnili vůči okolí své postoje, uzavřeli minulost, odpustili, zapomněli na neúspěšné vztahy a zbavili se zášti. Nejen toto jaro, ale po celý následující rok dostanete jedinečnou příležitost budovat skutečnou lásku – a to ať jste zadaní nebo svobodní. Bude to ovšem vyžadovat jisté úsilí zejména z hlediska duchovního postoje. Horoskop lásky radí, oprostit se od veškerých povrchností a nesoustředit se jen na tělesnou náklonnost. To, co bude mít v následujících měsících opravdovou moc a váhu, je totiž duchovní souznění.

Autor článku: Iveta ReinischDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

ČTVRTEK 23. 03. 2023
beran
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté…
více o tomto dni
PÁTEK 24. 03. 2023
býk
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
SOBOTA 25. 03. 2023
býk
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
NEDĚLE 26. 03. 2023
býk
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 27. 03. 2023
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v přibývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
ÚTERÝ 28. 03. 2023
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v přibývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
STŘEDA 29. 03. 2023
rak
Měsíc přibývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Elen Badurová: obrazy na míru i autorské látky
Toužíte, aby pro vás Elen …
Amulety, talismany, esoterika, zdravá výživa a astro služby Spiritobchod.cz
Společnost Euro Trade Plus se zabývá provozováním…

Jak na domácí pečivo bez pekárny - 10 skvělých receptů

Chleba se peče v uzavřené troubě. Mít troubu otevřenou a při pečení v ní držet ruku může jen opravdový pitomec...

Jak na domácí pečivo bez pekárny - 10 skvělých receptů

Peču chleby už třetím rokem. 230°C až 250°C na začátku pečení je normálních (v troubě je i pára), po 15 minutá...

Macecha a otčím aneb Jak se popasovat s rolí nevlastního rodiče?

Dobrý den, taky jsem "macecha" - akorát moje "nevlastní dcera" je jen o jedenáct let mladší jak já... bohužel ...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a> [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url]
https://www.seznam.cz/ ...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

Stání je pro zdraví nejhorší možná "činnost". Odrovnáváte si páteř, klouby, narušujete krevní oběh, přetěžujet...

Domácí péče o lámavé nehty

Určitě byly jmenované nějaké tipy dole. Mě osobně nejvíce pomohlo pravidelné zastřih�...

Lunární kalendář

Dobrý den váš lunární kalendář nemá správné časy. Při vstupu luny do znamenímám...

okna

Mytí oken, ubývající měsíc. Váhy nebudou šmouhy.
Zobrazit všechna témata

Sedm nejlepších bylin a doplňků stravy pro menopauzu

Menopauza neboli přechod je obdobím, kdy přirozeně klesá produkce ženských reprodukčních hormonů a ukončuje se menstruační cyklus. Toto se obvykle začíná dít někdy mezi 40. a 50. rokem života. Pro ženu je toto ...

Filofobie: Strach ze zamilování a z lásky. Lze jej překonat?

Láska může být nejkrásnější období v životě, ale také může být děsivá. Filofobie většinou vzniká během života právě díky negativním zkušenostem v oblasti lásky a zamilovanosti. Je to vlastně strach z lásky nebo...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Amma masáž je označovaná jako masáž budoucnosti. V čem je masáž v sedě lepší?

Amma masáž neboli také japonská masáž v sedě. Amma masáž je často popisovaná jako masáž budoucnosti. Přitom jde o prastarou energetickou masáž založenou na principech tradiční japonské a čínské medicíny. Spojuj...

Nahřívací polštářek si můžete při troše trpělivosti vyrobit i sami. Jak na to?

Nahřívací polštářek je velkým pomocníkem, pokud vás pobolívají záda, svaly nebo břicho. Je to bezpečný prostředek, který pomůže bolestivé místo prohřát. Utrácet však za něj nemusíte – můžete si jej totiž jednod...

Pěší turistika pomůže vytvarovat postavu i zbystřit mysl. Stačí jen vyrazit!

Pěší turistika je skvělý způsob, jak se dostat do dobré duševní a tělesné kondice. Pokud se tedy z vlastního přesvědčení vyhýbáte jakýmkoliv jiným druhům pohybové aktivity – protože vás prostě nebaví, vsaďte na...

Hrníčkové vánoční perníčky

V menším hrnci si zahřejte mírně Heru a rozmíchejte v ní i med a moučkový cukr. Poté do tekutější a zchladlé směsi vsypte prosátou hladkou mouku, kypřící prášek, mletou skořici, perníkové koření a doplňte vajíč...

Otrava u psa: Jak ji rozpoznat a efektivně řešit?

Otrava u psa není až tak ojedinělou situací. Nástrah ostatně číhá všude kolem dost. Oči na stopkách musíte mít obzvlášť tehdy, pokud je váš psí společník extrémně zvědavý a pažravý. Venkovní procházky se tak mo...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Nejlepší životní investice - do cestování!

Dneska bych začala z tak trochu jinýho soudku - nebudu si tentokrát stěžovat, ale rozplývat se nad tim, co nám život přináší a proč bychom toho měli fakt využít. Protože je fakt krátkej. Ani se nenadějete, objevíte na hlavě šediny a v zrcadle spatříte povadlý panděro a prsa! Není na co čekat - vydejte se do světa, dokud vám na to síly stačí!