Horoskop 2023 pro všechna znamení

Horoskop na rok 2023 pro jednotlivá znamení zvěrokruhu. Jak se bude dařit právě vám a na co byste se měli v tomto roce připravit?

Horoskop na rok 2023 předpovídá všem znamením zvěrokruhu především změny. Někdo najde novou lásku, jinému přijde do cesty vysněná nabídka práce a jiný zase začne třeba studovat. Čeká nás náročný rok, ale bohatý na zážitky.

Co konkrétně předpovídá horoskop na rok 2023? Největší štěstí budou mít v letošním roce zrozenci Vah, Štíra a Blíženců. Přičemž mezi nejšťastnější znamení budou patřit jednoznačně Váhy. Štíři si zase značně polepší ve finanční oblasti svého života. V lásce budou letos spokojení Lvi, Střelci, Raci a Ryby. A nejšťastnějším měsícem by měl být letos květen

Horoskop na rok 2023: Beran

Horoskop na rok 2023 uvádí, že Berani se v tomto roce stanou finančně nezávislými. Peníze k vám budou přicházet a značně si zlepšíte svoji finanční situaci. Je však důležité, abyste se naučili ovládat lépe své vyjadřovací schopnosti. A co řeknete, byste měli také splnit. Platí to především ve vztazích. V opačném případě byste totiž mohli zbytečně zvýšit napětí. Jestliže patříte mezi studenty, pak budete mít v tomto roce možnost studovat v zahraničí. Celkově vám pak rok 2023 přinese štěstí.

Čtěte také:

Horoskop 2023

Partnerský horoskop na rok 2023 nabídne změny, posun ve vztahu i nové lásky

Pracovní horoskop 2023: Pozitivní posuny v kariéře, povýšení nebo vysněné zaměstnání? Hvězdy nám letos přejí

Horoskop na rok 2023: Býk

Milí Býci, v tomto roce na vás čeká celá řada úspěchů. Horoskop na rok 2023 však uvádí, že budete mít letos opravdu hodně práce. Především se to bude týkat vaší kariéry. Bude to rok plný výzev a vaše úsilí bude odměněno velkými úspěchy. Dobrou zprávou je i to, že nebudete mít žádné finanční potíže. Možné jsou i pracovní cesty do zahraničí. Všeobecně byste pak měli letos více cestovat. Přičemž největší šance na cestování je mezi květnem a srpnem. Opatrní na sebe buďte především v dubnu, kdy hrozí zvýšené riziko úrazů.

Horoskop na rok 2023

Horoskop na rok 2023: Blíženci

Horoskop na rok 2023 předpovídá, že letošní rok pro vás bude náročný především nyní, zkraje. A to jak fyzicky, tak i finančně. Ovšem všechny vaše potíže, které vás teď potrápí, se postupně vyřeší. Podaří se vám vyřešit i nějaký zdravotní problém, který vám už delší dobu přidává vrásky na čele. Těšte se na podzim. To přijde období, kdy se vám bude dařit pracovně i finančně. V osobním životě vás ale potkají nějaké změny, buďte na ně připraveni.

Horoskop na rok 2023: Rak

Raci, hvězdy nad vámi budou v letošním roce držet ochranné ruce, tudíž se vám bude dařit téměř ve všem, na co sáhnete. Horoskop na rok 2023 hovoří zejména o finančních úspěších. Pokud půjde o to, abyste vydělali peníze, budete úspěšní. Řešit budete i nákup nebo prodej nemovitosti. A zadaří se vám dle vašich představ. Určité napětí ale zažijete ve svém milostném životě. Připravte se na to, že bude nutné dělat nějaké ústupky. Odpočinout byste si měli nejen po fyzické, ale i po psychické stránce. Značně by vám s tím mohla pomoci jóga. Kvalitní odpočinek zvýší i váš další výkon v práci. Na podzim se těšte na značný kariérní posun. A Raky-studenty čekají letos velké milníky.

Horoskop na rok 2023: Lev

Horoskop na rok 2023 předpovídá Lvům poměrně smíšený rok. V některých oblastech života se jim bude dařit opravdu skvěle, v jiných budou zase doslova bojovat o přežití. Hrozí vám finanční problémy, tudíž rozhodně neutrácejte za zbytečnosti. Každou korunu navíc se snažte spíše ušetřit. Na úspěchy se těšte především během srpna. Až do října vás čeká krásné období.

Horoskop na rok 2023: Panna

Panny, už během ledna vás čekají osudové změny. A budou to změny k lepšímu. Události, které prožijete vás vystřelí směrem ku štěstí. I když to zpočátku tak nebude příliš vypadat nebo si nebudete úplně jistí. Horoskop na rok 2023 udává, že je nezbytné, abyste měli v celý proces důvěru. Pak se budou dít dobré věci. Čekají vás rovněž příznivé pracovní podmínky a dobré dny očekávejte i na poli milostného života. Váš vztah ještě posílí. Konflikty, které jste doposud řešili a rovněž koloběh problémů, skončí. Konečně se budete moci zase naplno nadechnout. Okolo 30. října si dejte pozor na případné zdravotní problémy.

Horoskop na rok 2023: Váhy

Zrozenci ve znamení Vah budou mít na začátku roku šanci pořídit si vlastní bydlení nebo vysněný vůz. Vzroste i suma na vašem bankovním kontě, avšak nebude to úplně zadarmo. Ale výměnu za tvrdou práci, kterou odvedete. Po 17. lednu budou podroben zkoušce váš milostný vztah. Pokud zůstanete své partnerce/ svému partnerovi věrní, pak bude vaše pouto ještě silnější. V opačném případě hrozí, že se vztah rozpadne. Horoskop na rok 2023 rovněž uvádí, že byste neměli měnit své životní plány, mohlo by vám to způsobit finanční ztrátu. 

Horoskop na rok 2023

Horoskop na rok 2023: Štír

Pro Štíra bude tento rok šťastný a přínosný. Jestliže podnikáte, pak se vám podaří svou činnost ještě více rozšířit. Jupiter vám pomůže dosáhnout mimořádných finančních úspěchů. Rok bude nakloněn i vzdělávání, takže se bez obav můžete pustit i do nějakého studia. Skvělé zprávy chodí i z oblasti vašeho milostného života. Do partnera/ partnerky se ještě více zamilujete a váš vztah se prohloubí. Velice šťastná pro vás bude především první polovina roku. V té druhé se pak připravte na změny. Koncem dubna vás mohou potrápit zdravotní komplikace, především může jít o žaludek, obezitu, cholesterol nebo štítnou žlázu.

Horoskop na rok 2023: Střelec

Horoskop na rok 2023 předpovídá, že tento rok se zlepší vaše soběstačnost a budete mít i více síly. Velká šance se naskytne v oblasti cestování, nejspíš budete cestovat do zámoří. A možné je i to, že si v cizině vyděláte nějaké peníze. Ovšem pozor na zdravotní problémy. Během dubna a května buďte opatrní ve vztazích, hrozí komplikace, nedorozumění a rozchody. Jestliže již máte děti, můžete v tomto období řešit nějaké problémy, které se týkají právě jich. A dávejte si pozor i na špatná rozhodnutí, mohli byste si značně uškodit. I finančně.

Horoskop na rok 2023: Kozoroh

Konečně nastává rok, kdy se Kozorohům bude dařit. Především v oblasti financí byste si mohli konečně polepšit. Nějaké peníze byste mohli získat i z prodeje nebo z pronájmu nemovitostí. Stejně tak je šance, že sami pořídíte nějaké bydlení. Ať už půjde o koupi nebo o stavbu domu svépomocí. Je tu i šance, že se rozšíří vaše rodina. Ovšem pozor, hrozí nějaké problémy s tchánem. Od 3. listopadu budete mít šanci na kariérní postup.

Horoskop na rok 2023: Vodnář

Horoskop na rok 2023 uvádí, že Vodnáři dosáhnout v tomto roce mnoha pokroků. I když začátek roku tak idylický nebude. Čekají vás nějaké problémy a budete si rovněž muset hlídat své výdaje. Konec ledna vám však už přinese jistou finanční stabilitu. Nějaké peníze vám půjdou i ze zahraničí. Získáte nějakou novou smlouvu, poznáte nové zajímavé lidi. Uděláte ve svém životě významný krok. Během dubna a května se uklidní vaše rodinná situace a odpadne vám nepříjemné psychické napětí. Do vašeho života se konečně dostane harmonie. Na jaře či v létě je rovněž šance na pořízení nového vozu. Nejspíš také dojde k poklesu vašich nákladů a zlepší se vaše finanční situace.

Horoskop na rok 2023: Ryby

Začátek roku bude velice příznivý, hvězdy vás ochrání před každým problémem. Zejména pak Jupiter nad vámi bude držet ochranou ruku. Rok 2023 se pak ukáže jako rok vzestupů i pádů. Budete mít šanci se v každé situaci rozhodnout podle sebe. Své znalosti využijete k řešení mnoha zásadních problémů, které vás potkají. Ať už půjde o kariéru, osobní život, život vašich dětí… Koncem ledna si dejte pozor na problémy s nohama. Hrozí bolesti nohou nebo jejich zranění. A chraňte si i svůj zrak. Zásadní bude v tomto období opatrnost, jinak byste mohli mít problémy. Mezi květnem a srpnem se pak připravte na určité napětí ve vaší rodině a nárůst rodinných sporů. Vše se ale jako mávnutím kouzelného proutku vyřeší po 30. říjnu. V tomto čase se těšte na značný pocit úlevy i na významný ekonomický pokrok ve vašem životě.

Autor článku: Monika PoledníkováDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

PÁTEK 27. 01. 2023
beran
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté…
více o tomto dni
SOBOTA 28. 01. 2023
beran
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté…
více o tomto dni
NEDĚLE 29. 01. 2023
býk
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 30. 01. 2023
býk
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
ÚTERÝ 31. 01. 2023
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v přibývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
STŘEDA 01. 02. 2023
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v přibývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
ČTVRTEK 02. 02. 2023
rak
Měsíc přibývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Přátelství je křehký vztah, o který je potřeba pečovat: Co o něm tvrdí psychologové a jak odhalit toxického přítele?

Staré přísloví říká: "V nouzi poznáš přítele". A platí to i v dnešní době. Na to nikdo nepotřebuje psychologa,...

Jak se vyrovnat s rozchodem?

Jsem tak rád, že se moje rozpadlé manželství obnovilo. Už je to více než měsíc a zdá se, že se věci vrátily do...

Tantrické masáže přináší maximální uvolnění a požitek

Zdravím, tyto masáže bohužel neznám, ale byla jsem nedávno s manželem na společné tantrické masáže v https://r...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

Stání je pro zdraví nejhorší možná "činnost". Odrovnáváte si páteř, klouby, narušujete krevní oběh, přetěžujet...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

jasně. A u toho ještě tančit a efektivita práce je nulová. Tohle ráda nemám. Mám novou profi židli, ortopedick...

Lunární kalendář

Dobrý den váš lunární kalendář nemá správné časy. Při vstupu luny do znamenímám...

okna

Mytí oken, ubývající měsíc. Váhy nebudou šmouhy.

Tetovani-specha!

V jake fazi je nejlepsi se nechat tetovat prosim? Urcite ubyvajicim, a znameni? Anebo naopak ...
Zobrazit všechna témata

Proč nás přitahují toxické vztahy, jak je poznat a ideálně se jim vyhnout?

Toxické vztahy jsou takové, které se vyznačují nedostatkem důvěry, respektu a zdravé komunikace. Bohužel se v dnešní době psychologové těmito vztahy zaobírají prakticky denně. Proč vlastně v toxické vztahu setr...

Čínský horoskop na rok 2023 – Rok Zajíce

Čínský horoskop na rok 2023 je rokem vodního Zajíce. A jaký bude? Podle čínského horoskopu 2023 nás po hektickém a energickém roce čeká klidnější čas ke zhodnocení našich životních cílů. Příchod roku vodního Za...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Parní sauna a její výhody pro naše zdraví

Parní sauna je běžnou součástí bazénů a dokonce i některých fitness center. Je to zajímavá alternativa klasické sauny. Většinou ti, kteří nevydrží horko v běžné sauně, parní saunu zvládají s přehledem. Navíc má...

Chůze pro zdraví: Kolik kroků bychom měli denně optimálně ujít?

Abychom zůstali zdraví a v dobré kondici, je nutné zařadit do denního režimu pohyb. Ale jaký pohyb je pro člověka vlastně optimální? Nejpřirozenější je pochopitelně obyčejná chůze. Ostatně pro mnohé je i tou ne...

Hrníčkové vánoční perníčky

V menším hrnci si zahřejte mírně Heru a rozmíchejte v ní i med a moučkový cukr. Poté do tekutější a zchladlé směsi vsypte prosátou hladkou mouku, kypřící prášek, mletou skořici, perníkové koření a doplňte vajíč...

Bizoni v ČR a jejich chov. Kolik jich u nás žije?

Bizoni jsou fascinující zvířata, která je možné spatřit dokonce i v naší domovině. Pojďme se tedy pozastavit nad tím, jak se jim daří u nás v České republice a jak to momentálně vypadá s jejich chovem.

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Děláte skutečně to, co vás baví?

Práce, job, zaměstnání... každej tomu řiká jinak. Všichni ale za tim vidíme jediný - prachy, úspěch, svobodu. Říká se, že bez práce nejsou koláče. Asi to tak bude. Když nemáte kačku v ruce, nenajíte se. Prostě budete mít hlad. Tak je nastavenej svět. Materialismus, kapitalismus, bo nevim jak to pojmenovat. Peníze jsou dobrej sluha, ale zlej pán, no né? A položili jste si někdy otázku, jestli vám stojí za to, co teďka děláte? Jako myslim tim to, v čem pracujete???