Co prozradí lunární kalendář o ženském cyklu?

zena mesicLunární kalendář ovlivňuje rozpoložení ženy každý den

Lunární kalendář ovlivňuje víc věcí, než si myslíme. Ženy mají své dny a své nálady. Kdyby každý muž bral v úvahu ženský cyklus a podle toho se k ženám choval, ubyla by spousta hádek v domácnosti, konfliktů, nedorozumění nebo dokonce i rozchodů či rozvodů. Ženská povaha je proměnlivá jako Měsíc a lunární cyklus je ženám vlastní. Lunární kalendář může pomoci. Jak? Právě lunární kalendář nám může poradit, kdy můžeme očekávat své dny a jak se ženám budou měnit jejich nálady.

Lunární kalendář: Život v souladu s Měsícem

Žít v souladu s přirozenými biorytmy našeho těla by mělo být prioritou. Je to nutný předpoklad našeho zdraví. Lunární kalendář nám může pomoci vychytat správné okamžiky, kdy si příroda žádá své. Protože Měsíc vydrží v každém zvířetníkovém znamení přibližně dva dny a pohybuje se poměrně rychle, v tomto rytmu se také střídají období, která úzce souvisejí s potřebami těla i s našimi náladami. Nejvíce to na sobě poznají ženy, jejichž cyklus je přímo s pohyby měsíce propojen.

Každá žena je nejvíce plodná v určité fázi Měsíce a také se jí může menstruace objevovat ve dnech, kdy stojí Měsíc vždy v konkrétním znamení. Za úplňku jsou to právě ženy, které nejvíce blázní a nemohou třeba usnout, jsou citlivější a vnímavější. Mnohé ženy mívají menstruaci právě při postavení měsíce ve znamení, v jakém se samy narodily, jiné zase při tomto postavení měsíce bývají nejplodnější. Je známo, že se ženský cyklus snadno synchronizuje, pokud pobývá více žen na jednom místě. Zkrátka Měsíc si s námi dokáže pěkně pohrávat. Mějme tedy k němu úctu a respektujme jeho nálady.

muz zenaLunární kalendář má vliv na víc oblastí života, než si jen myslíme

Lunární kalendář nám může dobře poradit, ve kterých dnech je lepší odpočívat a kdy být naopak více aktivní. Pro ženy je zajímavá péče o tělo, o vlasy, hubnutí, anebo také masáže a tělesná cvičení. Je také dobré vědět, kdy jsou ženy citlivější a více plačtivé, a kdy naopak jako divoké kočky. Nálady žen se v souladu s menstruačním cyklem a s lunárními fázemi dokáží měnit velice rychle. Žena tak může být v jednu chvíli cudná panna a v druhou zase chlípná a nezkrotná samice. Předvídejte své nálady podle svého cyklu! Poznejte jej a vysvětlete svým mužům, jak k vám mají přistupovat. Ušetříte si tím mnohé zbytečné hádky, napětí ve vztahu a trápení!

LUNÁRNÍ KALENDÁŘ PODROBNĚJI:

Lunární kalendář vám poradí, kdy jít poprvé na zahradu!

Lunární kalendář: Jak pečovat o vlasy podle fází Měsíce?

Lunární jóga a hormonální jóga: Pomohou s otěhotněním i bolestivou menstruací!

Lunární kalendář a jarní detoxikace. Kdy je nejlepší začít s očistou?

Sex podle Měsíce: Jak měsíční svit určuje naši milostnou touhu a libido?

Lunární kalendář: Masáže a cvičení podle postavení Měsíce!


Stáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Lunární náramek Onyx + Křišťál

Náramek z drahých kamenů pro život v souladu s Měsícem Lunární náramek je…

Cena: 340 Kč

Lunární náramek Růženín + Křišťál

Náramek z drahých kamenů pro život v souladu s Měsícem Lunární náramek je…

Cena: 340 Kč

Lunární náramek Karneol

Náramek z minerálních kamenů pro život v souladu s Měsícem Lunární…

Cena: 340 Kč

Lunární náramek Korál + Tyrkenit

Náramek z minerálů pro život v souladu s Měsícem Lunární náramek je…

Cena: 340 Kč

Neznámá moc Luny v kostce - kniha

Thomas Poppe, Johanna Paunggerová MĚSÍC DO KAPSY Už naši předkové si byli…

Cena: 149 Kč

Shuya Health - Denní vložky 10ks

Vložky nové generace z čistě přírodních látek, rozložitelné Menstruační…

Cena: 98 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte