Býk - horoskop 2016

Býk - horoskop 2016bykBýci bývají velice tolerantní, jediné, co jejich vrozená povaha nesnese je, pokud se jej druhý člověk snaží někam dostat násilím. Jsou také citliví na svoji čest. Býk, který se cítí zahnaný do kouta, se změní na nepříjemného a nasupeného jedince, který nepůjde pro ostřejší slovo daleko.

Býci nepatří mezi družná znamení, přátelé jim nechybí, ale obvykle jich má pouze pár nejbližších. Miluje přírodu, je s ní rád v kontaktu v klidu a o samotě. Býci neholdují velkým a rychlým změnám, svoje úspěchy i domov budují pomalu, ale jistě. Když se tento zrozenec pro něco rozhodne, jen tak jeho názor nezměníte. Jsou velice zodpovědní a mají smysl pro materiální a praktické záležitosti.

Hlavním tématem roku 2016 pro zrozence ve znamení Býka bude transformace neboli přeměna. Je to rok, kdy Býci konečně hodí za hlavu minulost, kterou se příliš dlouho zabývali a rozšíří si obzory. Je načase řádně otevřít oči a postavit se na vlastní nohy. Pozitiva mohou Býci očekávat jak v lásce a vztazích, tak i v oblasti práce a kariéry, hvězdy jsou jim pro letošek nakloněny.

Býk: Horoskop předpovídá na začárek roku 2016 pozitiva ve vztazích i práci

Začátek roku bude hodně pracovní, měli byste však být spokojeni se svými výsledky i s financemi. Pozitivní proměny by měly nastat i v oblasti vztahové. Jaro bude hodně záležet na tom, jakou inciativu vyvinete, ale pokud budete v kondici a tempu, čekají vás dozajista úspěchy.

Horoskop 2016 radí: Nepůjčujte si peníze!

Letos se nepouštějte do velkých konfrontací, nemuselo by se vám to vyplatit. V druhé polovině roku se ale Býci budou cítit spokojení a šťastní, planety jim budou přát ve vztazích, nových přátelstvích i poznávání nových blízkých lidí. Co se však Býkům v druhé polovině roku rozhodně nedoporučuje, je půjčování peněz a hazardní chování se ve finančních otázkách všeobecně.

Zdravotní stav Býků pro rok 2016 by měl být vyrovnaný, nejlepšími měsíci pro relaxaci bude květen a červen.

Horoskop - leden 2016

Nový rok se u Býků ponese ve znamení úspěchů a vyrovnání se s minulými záležitostmi, které si sebou možná až zbytečně dlouho tito zrozenci táhli za sebou.

Horoskop - únor 2016

Únor přinese Býkům úspěchy zejména v pracovní oblasti, všímejte si, kam zaměřujete svoji energii.

Horoskop - březen 2016

Hvězdy v tomto roce přejí Býkům i na poli osobních vztahů, na jaře se jim bude dařit v lásce, ať už nově objevené nebo té stávající, dlouhodobé.

Horoskop - duben 2016

Zadaní Býci posunou vztah o další úroveň, dojde na společné sestěhování, svatbu nebo plánování potomka.

Horoskop - květen 2016

Květen přeje novým přátelstvím a známostem, nevyhýbejte se jim, přinesou vám nové možnosti.

Horoskop - červen 2016

Nepouštějte se do hádek a konfrontací s blízkými, nevyplatilo by se vám to. V červnu relaxujte a věnujte se tomu, co vás těší.

Horoskop - červenec 2016

Červenec je měsíc jako stvořený pro odpočinek. Nenechte se vláčet kariérními záležitostmi a odjeďte na pořádnou dovolenou.

Horoskop - srpen 2016

Srpen by měl být pro tyto zrozence příjemný a pohodový, budou sklízet úspěchy za svoji dosavadní píli a pečlivost.

Horoskop - září 2015

Mělo by se vám dařit v oblasti vztahů a navazování nových kontaktů.

Horoskop - říjen 2015

Buďte opatrní ve svých finančních záležitostech, až do konce roku není pro Býky vhodná doba na riskování s penězi.

Horoskop - listopad 2015

V tomto měsíci budou Býci bilancovat a nakonec dojdou k dobrým výsledkům. To, co se v minulosti nepovedlo, konečně hodí za hlavu a do dalšího roku tak vyrazí mnohem spokojenější a „odlehčení“.

Horoskop - prosinec 2015

Konec roku bude příjemný, i když možná trochu únavný. Nepřepínejte svoje síly a raději stravte konec roku v naprosté pohodě.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 20313x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte