Blíženci - Horoskop 2015

Blíženci (22. května – 21. června)

Dvě osobnosti v jednom těle. Tak by se dali popsat lidé narození ve znamení Blížence. Tyto osobnosti mezi sebou ale nebojují, naopak jsou relativně vyrovnané a stálé. Muži i ženy Blíženci mají vynikající vlastnost - jsou komunikativní. Díky jejich výřečnosti a schopnosti pomáhat ostatním se jim daří v osobním i pracovním životě. Blíženec je člověk velice zvídavý, obzvláště co se koníčků týče. Neustále si rozšiřuje obzory a hledá nové aktivity. Většinou u nich však příliš dlouho nezůstane a hledá si stále nové koníčky.

Rodina a přátelé jsou pro Blížence v hodnotovém žebříčku na prvním místě. Kvůli nim jsou ochotni obětovat i svou kariéru nebo peníze. Z toho také vyplývá životní sen Blížence, kterým je spokojený a vyrovnaný život. Za ničím se ale neženou a věci nechávají volně plynout.

ŽENA VE ZNAMENÍ BLÍŽENCE

Blíženkyně se ve společnosti lidí cítí jako ryba ve vodě. Díky své komunikativnosti a výřečnosti jsou u svých známých oblíbené. Problém však může nastat, když má žena Blíženec vystoupit veřejně. Nemusí se totiž cítit sebejistě. To ale Blíženkyni nezastaví a překážky překonává s velkou vervou a grácií.
Touha po úspěšném zdolávání překážek krystalizuje velice aktivní povahu ženy narozené ve znamení Blížence. Dobrodružství Blíženkyně přímo milují a neustále zkouší nové věci nebo aktivity. Jejich zapálení pro nové věci jim ale nedovolí setrvat u věcí příliš dlouho.

Blíženkyně jsou požitkářky co se týče života a dobrého jídla. Nerady si odpírají lahodné pokrmy a proto můžou mít sklony k tloustnutí. Svou váhu jsou ale, díky své oblibě v překonávání překážek, schopny snížit za pomoci sportu a pohybu. Povahově Blíženkyně vychází velice dobře s příslušníky znamení Lva nebo Střelce.

MUŽ VE ZNAMENÍ BLÍŽENCE

Muži Blíženci se charakterově moc neliší od žen. Také jsou velmi komunikativní a potřebují být v centru dění. Blíženec aktivně vyhledává nové příležitosti, protože nuda a stereotyp není pro něj. To platí jak v osobním, tak v pracovním životě. V partnerských vztazích jsou Blíženci miláčci žen. Ve vztahu jsou ale poměrně věrní a stálí. Pro Blížence jsou důležití také přátelé, pro které často funguje jako zpovědní vrba a pomáhá jim řešit problémy.

Horoskop 2015 - Blíženci

Rok 2015 se u Blíženců ponese v duchu dlouho očekávané změny. Loni se vám příliš nedařilo ani v práci, ani v rodinném životě. V roce 2015 se to konečně zlomí a vám se bude dařit. V práci budete excelovat a budete přímo hýřit zajímavými nápady. Zkuste je zrealizovat.

Blížence, kteří mají děti, čeká ne zcela jasná prosba vašich ratolestí o pomoc. Ačkoliv nebudete vědět, o co se jedná, zůstaňte svým dětem nablízku. V milostném vztahu se objeví pár mráčků, které ale odeženete vysokou měrou tolerance. V roce 2015 čeká na Blížence vzrušující překvapení.

 • Horoskop - leden 2015

V lednu proveďte bilanci loňského roku. Projeďte si znovu všechny situace a zamyslete se nad jejich pozitivním i negativním dopadem. Poučte se z vlastních chyb.

 • Horokop - únor 2015

Únor se ponese ve znamení únavy a patrně i drobných nemocí, jako je chřipka. Zaměřte se proto na prevenci.

 • Horoskop - březen 2015

S ústupem zimy se pro vás otevírá stále více nových aktivit. Zvolte si nový koníček, budete v něm excelovat.

 • Horoskop - duben 2015

Zahajte detox vašeho těla. Zkuste desetidenní pročišťující kúru, po které se budete cítit jako znovuzrození.

 • Horoskop - květen 2015

V práci a osobním životě se vám bude dařit. Nebojte se zrealizovat své nápady, vyplatí se to.

 • Horoskop - červen 2015

Červen se ponese v duchu vášně. Na nezadané Blížence čeká nový partner a ti zadaní budou ve vztahu ještě spokojenější. Červen bude pro Blížence zkrátka příjemným měsícem plným pohody.

 • Horoskop - červenec 2015

Dbejte zvýšené opatrnosti při svých aktivitách. Při chvilce nepozornosti může dojít k úrazu. Buďte opatrní.

 • Horoskop - srpen 2015

Vaše aktivita v práci se zúročí a vy získáte prémie. S penězi však nakládejte s rozvahou a neinvestujte je bezhlavě.

 • Horoskop - září 2015

Po aktivních letních měsících si v září dopřejete zaslouženého odpočinku. Budete odpočívat od lidí i od stresu. Podnikejte výlety se svými nejbližšími.

 • Horoskop - říjen 2015

V říjnu zažijete hádku s někým blízkým. Rozepře ale nevydrží dlouho a brzy se usmíříte. Podnikněte první krok ke smíru, dlouhodobý spor by vás mrzel.

 • Horoskop - listopad 2015

S blížícím se koncem roku na vás čekají změny. Učiňte důležitá rozhodnutí a trvejte na nich.

 • Horoskop - prosinec 2015

Zaplaví vás vánoční nálada. Letos zažijete konečně pohodové Vánoce, po kterých jste vždy toužili.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 12837x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte