Biopole člověka a ochrana pomocí Bioprotectoru

BioprotectorBioprotectorŽivot člověka je čím dál tím víc ovlivňován moderními technologiemi. Ruku v ruce s nimi se oddělujeme od přírody a jejích rytmů. Říká se dokonce, že až devadesát procent našeho času strávíme v interiéru, tedy uvnitř bytů, domů, kanceláří nebo jiných pracovních prostor. Málo lidí si přitom uvědomuje, že energie prostoru, ve kterém se nacházíme, stejně jako energie materiálů nebo tvarů, mají na člověka velký vliv.

Vliv tvarů na naše prostředí: učení feng šuej i starověký Egypt

Vlivem tvarů na změny prostředí a tím i na lidskou psychiku a jeho celkovou pohodu se zabývá známé čínské učení feng šuej. Nejedná se samozřejmě o žádnou novinku, smýšlení nad vlivy tvarů na člověka nalezneme třeba také ve starověku. Od antických soch a staveb starých tisíce let, až třeba po šperky a talismany. Všude tam se můžeme setkat s přesnými poměry stran. Za takzvané tvarové zářiče můžeme považovat třeba také pyramidy nebo starobylé monády jin a jang.

Na základě znalostí o tvarech a jejich účincích na lidský organismus funguje také unikátní tvarový zářič Bioprotector. Jeho název je odvozen od latinského výrazu protektor neboli ochránce, nebo také od anglického protect. Jedná se o zařízení, které má díky svému speciálnímu patentovanému tvaru vlastnosti tvarového zářiče.

Bioprotector – příroda především

Bioprotector se skládá z přírodních materiálů a není připojen na žádný zdroj elektrické nebo jiné energie. Za jeden z jeho dobrých aspektů tak můžeme považovat také jeho ekologičnost. Mezi jeho zdraví prospěšné vlastnosti pak řadíme zejména to, že harmonizuje vliv elektromagnetických emisí pocházejících z elektrických a elektromagnetických spotřebičů. Mezi spotřebiče, které jsou v tomto negativním směru „nejvýkonnější“, řadíme obrazovky jak počítačové, tak ty televizní, ale třeba také nenápadnou mikrovlnnou troubu, mobilní telefony a notebooky.

Zařízení zvané Bioprotector pomáhá toto narušené prostředí lidského biopole neboli aury harmonizovat, a to právě díky svému unikátnímu tvaru.  Umožňuje hladký průchod bioenergie energetickými dráhami a také redukuje energeické bloky v čakrách a napomáhá optimalizovat energetický tok v nich.

Bioprotector vám nabízíme v několika provedeních také v e-shopu Spektra zdraví:

 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 3019x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Děkuji, že jste Bioprotector do své nabídky zařadili. Už delší dobu přemýšlím nad tím, že si ho pořídím a te´d už konečně vím, co si budu přát od manžela ke květnovým narozeninám :) Pěkný den!

tak schvalne, pak nam reknete, jestli Vam ten bioprotektor koupil :-)

No, moc se na to netváří, ale já umím dělat skvělé psí oči :)) Přinejhorším si ho pořídím sama, no..

Tak jsem Bioprotector dostala! Už se těším, až vám sem budu moct napsat nějaké dlouhodobější zkušenosti.


Doporučujeme k tématu

Čakrový náramek RŮŽENÍN

Originální stylový náramek z drahých kamenů s kovovými korálky  Sedm…

Cena: 320 Kč

Lunární náramek Angelit + Dumortierit

Unikátní náramek z minerálů pro život v souladu s Měsícem Lunární…

Cena: 340 Kč

Čakrový náramek KŘIŠŤÁL

Originální stylový náramek z minerálů Sedm korálků z polodrahokamů v…

Cena: 320 Kč

Čakrový náramek TYRKENIT

Originální stylový náramek z minerálů, s kovovými korálky Náramek je…

Cena: 320 Kč

Lunární náramek Růženín + Křišťál

Náramek z drahých kamenů pro život v souladu s Měsícem Lunární náramek je…

Cena: 340 Kč

Lunární náramek Karneol

Náramek z minerálních kamenů pro život v souladu s Měsícem Lunární…

Cena: 340 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte