Úplněk - kalendář 2013

Následující tabulka přináší informace nejen o dni, ale i o přesném čase, kdy bude měsíc v úplňku v roce 2013. Měsíční cykly ovlivňují naše zdraví či krásu. Více o tom, jak působí na každého z nás se dočtete zde. Podle fází měsíce si dokonce můžete upravit jídelníček tak, abyste byli vždy v dobré kondici.

  • Kdy?
  • Který den?
  • V kolik hodin?

úplněk leden 2013

27. ledna

05:38

úplněk únor 2013

25. února

21:26

úplněk březen 2013

27. března

10:27

úplněk duben 2013

25. dubna

21:57

úplněk květen 2013

25. května

06:24

úplněk červen 2013

23. června

13:32

úplněk červenec 2013

22. července

20:15

úplněk srpen 2013

21. srpna

03:44

úplněk září 2013

19. září

13:12

úplněk říjen 2013

19. října

01:37

úplněk listopad 2013

17. listopadu

16:15

úplněk prosinec 2013

17. prosince

10:28


Stáhnout v PDF

Přečteno: 105336x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Že mají měsíční fáze vliv na náš život, tomu bych věřil, ale shánět formulace na "uřknutí" bradavic, to silně zavání tmářstvím.

a proc by mel mit vliv mesic na nas zivot?..jen proto, ze je vetsi?.. nebo je to mene pritazene?.. jestli ma vliv mesic, tak take Mars nebo Venuse.. jsou to take telesa s hmotnosti a pusobi na nas.. jen by to nikoho nenapadlo tom mluvit.. maximalne v astrologii. At si kazdy veri cemu chce.. naopka hloupost povazuji komentar o tmarsvi nebo hlouposti o veci kokretni jen proto, ze nekdo o tom nevi vubec nic je to uz za harnicemi jeho limitu co… celý příspěvek

V případě "věř a víra tvá tě uzdraví" máte pravdu.Pak možná člověk ukecá i tu bradavici, aby zmizela.

v tomhle jsme zcela v souladu :-)

Včera jsem se dověděl z televize, že na tomto principu stojí homeopatie.A funguje to.Úžasné.Já si občas (hlavně, když je sychravo) dám malého panáka "na zdraví", věřím tomu a jsem zdravý, i když všichni okolo prskají.Tímto nechci zlehčovat výše popsané.

Zaříkám tě bradavice,zmiz a neobjev se více.
Tak jsem zbavil vnuka bradavice a už ji nikdy neměl. Kdo píše o tmářství měl by začít studovat. Věci mezi nebem a zemí.

Nevěřím tomu, že bradavici zahnalo Vaše "zaříkávání" (ať už je text jakýkoliv), ale věřím, že léčený natolik věřil, že se uzdraví, že si jeho tělo s problémem poradilo.Takže je dobře, že to Vašemu vnukovi pomohlo, ale mě neoblbnete.

Zaříkávání bradavic patří mezi nejúspěšnější metody a mělo by být využito jako léčba první volby. Pochopitelně je to lepší od někoho zkušeného, ale jak se dočtete v Tomu Sawyerovi (Mark Twain), ani svépomocné magické praktiky nejsou k zahození.

… všechny příspěvky

Dobrý den,prosím o vysvětlení působení energií v novoluní-když chci řešit problém 3.11.2013,ale čas 13:50 je nejsilnější,ale je energie již dříve nebo později jako u úplňku.děkuji

Dobrý den, energie se prolínají, ale v den novoluní je energie novoluní samozřejmě nejsilnější.

… všechny příspěvky

Dobry den,
slysel jsem, ze pri uplnku kdyz budu pit jenom vodu ze mohu zhubnou 2-3kg, je to mozny ??

Dekuji za odpoved

Můžete to zkusit, ale lépe se hubne o novoluní :)

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat na jednu věc. Chci zkusit radu našich prababiček a při úplňku uřknout bradavici. Musí se to provést přesně v danou hodinu úplňku (v červnu je to ve 13:32) nebo prostě kdykoli ten den 23.6.? Děkuji moc za odpověď!

Zajímalo by mě jestli se při úplňku může něco stát.. Může ??? :))))

Tak při úplňku se může stát ledacos, záleží k čemu budete až svolná.Úplňková noc strávená na posedu, to je paráda.

Souhlasím, úplněk někde v přírodě může být mystický zážitek. Je třeba mít srdce a oči otevřené :) V úplňkové noci mohou přijít "zvláštní" sny.

… všechny příspěvky

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte