Tarotové karty - výklad na červen 2019 pro všechna znamení zvěrokruhu

výklad tarotových karet červen1Vyložili jsme pro vás tarotové karty na červen.  

Vyložili jsme pro vás červnové tarotové karty a nasáli dobré rady pro každé znamení. Vyzkoušejte je! Obecně nám červen vychází ve znamení jasného vědomí budoucnosti a příjemných náhod. Všem se nám může náhle a samo od sebe zahojit to, co nás dlouho bolelo a co nešlo na svět. Co v tento měsíc načnete, to za pár týdnů či měsíců oslaví úspěch. Ideální vstup do léta… Tak jak na tom jste právě vy?

Zajímají vás tarotové karty? Přečtěte si, jaké jsou symboly tarotových karet i jak tarotové karty vykládat. A zajímá vás obecně, co bude v roce 2019? Přečtěte si evropský horoskop na rok 2019!

Tarotové karty – výklad na červen 2019 - Beran

Neočekávaný červnový host u vašich dveří vás dovede k rovnováze, říkají tarotové karty, nabádají vás ale ke spokojenosti a to i tehdy, když jeho metodou bude natlačení některých Beranů pěkně do kouta, aby teda jasně viděli, kde dělají něco echt špatně.  

Bude třeba se potýkat s překonáním sebe samých, abyste možná nakonec zjistili, že čemu se tak bráníte, je vlastně celkem fajn. V červnu se vám vyplatí umírnit emoce a nahlížet na události rozumně, protože osud vám tu vystavuje skutečně pravdivý účet. Berte v potaz všechno nečekané, náhlé – jelikož vám to ukazuje směr. Upracovaná bude první půlka měsíce, v té druhé už budete spíše sklízet ovoce svého činění a kolik restů stihnete vyřídit, bude jen na vás. Zaměřte se hlavně na stabilizaci oblastí, které ve vašem životě tvoří zázemí, práce, rodina, vaše vlastní role v životě.

Přečtěte si význam hlavních 22 tarotových karet.

Tarotové karty – výklad na červen 2019 - Býk

Také Býci tu přichází na dobré životní nápadytarotové karty říkají, že ale nejspíše jinak, než jak jsou Býčci zvyklí.

Něco notně zatřese vašimi zavedenými zvyky a přinese novinky. S úsměvem klidně riskujte – nebo přemýšlejte jinak. A to hlavně tam, kde se v červnu život pohne velmi rychle, nebo nečekaně, kupředu, kde bude přehršel informací nebo na cestách. Změnám se nebraňte a hledejte i netypická řešení. Užitečné novinky přichází hlavně tam, kde se vyrovnáte sami se sebou, s osudem, se životem. Vyvede vás to i z dlouhodobě nevyhovujících situací a konečně vám popustí uzdu radosti a životního štěstí. Na konci měsíce uvidíte souvislost mezi tím zásadním, riskantním, ale i úlevným krokem vpřed – a vleklými problémy z minulosti, které… už nejsou!

Tarotové karty – výklad na červen 2019 - Blíženci

První polovina června pro vás může být už extrémně úlevná, pokud, jak nás tarotové karty upozorňují, budete poslouchat své tělo, svou duši.

Nebo naopak ještě celkem škrtící v oblastech, kde nesmyslně lpíte na něčem starém a škodlivém. Ale i to vás má postupně dovést k řešení. Hurá! A já říkám, poslouchejte náhody, mnohé vás budou chtít toho břímě zbavit! Chce se, abyste v první polovině června intenzivně hledali své vlastní splněné sny, zažívali krásné náhody, které vrací váš život do rovnováhy. Také se můžete dočkat krásných výsledků dlouhodobých snah a pečovat, pěstovat to, co máte v životě rádi. Celý červen tu je od toho, že se vás bude snažit dobrými i horšími metodami nastrkat do role šťastného a svou vizi majícího Blížence! Hluboce se nadechněte a poslouchejte červnové našeptávání

Tarotové karty – výklad na červen 2019 - Rak

Červen pro Raky vypadá jako jeden z nej měsíců v roce, jásají tarotové karty, jedny z nejhezčích, co tu máme!

Zkraje měsíce vám přichází do života mnoho životních záležitost, které se různými způsoby vyjasňují. Dostáváte návod na život. Změny, které se na to budou už v červnu nalepovat by měly být komplet k lepšímu. Zejména v oblasti domova, zázemí, práce a tam, kde jste dlouho čekali na rozuzlení nebo výsledky. Je také možné, že právě v těchto oblastech s druhou polovinou června dostanete nabídku něco nového vypěstovat, novou práci, nové bydlení, splněná přání, kterým můžete zasadit nové semínko. Klidně se do toho pusťte a buďte trpěliví, vyjde to. Snažte se odhazovat zbytečnou zátěž, která se tam ještě zkraje měsíce může objevovat, ale zdá se, že to dobré dokáže překřičet ty zlozvyky, kterými si ničíte život…

Tarotové karty – výklad na červen 2019 - Lev

V červnu Lvi uloví dobrou kořist, hlásají tarotové karty. Kořist údajně tučnou a masitou.  Nabídku, potěchu, úsměv, novou práci, novou lásku, cokoliv, co vás vrací k pocitu celistvosti. Abyste to prostě byli VY. Užijte si tu první půlku měsíce a věřte, že když pak s polovinou června přijdou horší časy, únava a možná i pochybnosti, jestli jste si neukousli velkého sousta, odpočiňte si. Neukousli. Jen potřebujete rozmyslet plán, nabrat síly a s koncem června se do toho zase pustíte. Pochyby koncem června odejdou, či se ukáže, jak to s nimi skutečně je. Čas červnový je skvělý pro aktivní řešení něčeho, co v životě finišujete, dokončujete, co marně hledáte – napněte síly, porozhlédněte se po pomoci, podpoře svých řešení, oslovte někoho zkušenějšího, zkuste nadhled nebo nejjednodušší řešení bez kliček a „co by, kdyby“ – a kdoví, třeba to bude bingo a nový směr bude lákavější než omšelé staré zvyky.

Tarotové karty – výklad na červen 2019 - Panna

Tarotové karty ukázaly, že jednoznačným vlivem pro Panny tu je v červnu vystoupení z mlhy. Nejvíce snad v tématech partnerských, nebo tématech, jež se týkají vaší vlastní identity a životního směřování. Můžete si i ve velkých vlnách postupně uvědomovat, na jakém místě ve svém životě stojíte, kam směřujete. Může vás to dokonce motivovat k tomu, abyste opustili svůj „současný ostrov“ a to i tehdy, když jste v něm celkem spokojení. Je tu pocit, že jste něco ve svém životě „přerostli“ a potřebujete jít dál. Můžete náhle pochopit souvislosti s minulostí a od něčeho se oprostit, osvobodit, padají okovy díky všem červnovým informacím a situacím. Jsou tu od toho, aby vás popostrčili do nové, možná i velmi nové, životní etapy.

výklad tarotových karet červen2Tarotové karty na červen pro všechna znamení.

Tarotové karty – výklad na červen 2019 - Váhy

Zkraje června vám možná někdo pěkně zamíchá kartami, lišácky mrkají tarotové karty pro červen. Přichází k vám důležitá informace, kterou jste potřebovali, aby se ve vašem životě něco rozhýbalo směrem k radosti.

Nebojte se říct si o lepší, je možné, že v červnu sami sebe uvidíte v jiném světle. Kvalitnějším. V takovém případě se zastavte a pořádně si to užijte, protože druhá polovina měsíce je o oslavě života a pod tím se u vás může skrývat cokoliv. Poplácejte se po rameni, pečujte o své blízké, sdílejte svou radost, vrhněte se do plnění svých snů, cokoliv… protože se vyplatí nepřehlédnout tu silnou energii konce měsíce, kdy vám přesně na takové životní rozpoložení přichází další životní dar. Něco „druhé do páru“, něco, co přesně v tu chvíli (a možná i celý život), potřebujete.

Tarotové karty – výklad na červen 2019 - Štír

Začátek měsíce může pro Štíry být ještě utrápený, uondaný, nemůžete se hnout z místa… Tarotové karty ukáží, co s tím. Snad ani nemá smysl se tím trápit a řešit, zdá se, že to tu je jen proto, aby se samy od sebe mohly přeskládat životní okolnost někde jinde a k vám pak mohly přijít už jenom výsledky. Máme je tu už v polovině měsíce a druhá půlka června je pro vás jako ze žurnálu: Trpělivost se vyplatila. Rozvíjí se práce, vztahy, životní spokojenost a hlavně zdraví. U toho mám asi nejsilnější karty, řekla bych, že zdravotní problémy se mohou na chvíli zkraje měsíce zhoršit, aby se v průběhu června s vámi definitivně rozloučili, či alespoň na některé z nich najdete konečně ten správný recept, nebo správnou léčebnou metodu. Nabírejte sil, abyste koncem měsíce mohli žít své sny!

Tarotové karty – výklad na červen 2019 - Střelec

Zdá se, že v červnu uvidíte, kde jste doma, tarotové karty ukazují, kde jste spokojení. Klidné tarotové karty říkají, že toto divadlo vám červnový osud zařídí s noblesou.

Jen bych upozornila, že někdy se může stát, že vám také může osud vzít, nebo nebezpečně rozhýbat něco, co sami považujete za stabilní a sobě vlastní, ale náhle zjistíte, že to tak vůbec není. Stojí za úvahu, jestli to na čem lpíte a co se v červnu pohybuje, opravdu je k vašemu prospěchu a nevyplatilo by se nechat osud porovnat něco jinak. Je to rychlý měsíc, změny, výsledky vaší práce, změny, které snad ani nebudete stíhat, aby vám se závěrem měsíce přinesly spokojenost, odpočinek, pocit „pozlaceného vlastní trůnu“, přičemž košík zralého ovoce budete mít u nohou. A možná i nová semínka, která nezapomeňte zasadit do úrodné půdy. Té kolem vás bude díky čistce opravdu mnoho.

Tarotové karty – výklad na červen 2019 - Kozoroh

Začátek měsíce může být ve znamení nervozity, tušení neodvratného, k čemu se chtě nechtě budete muset rozhodnout a z ukrutné touhy něco v životě posunout dál, varují tarotové karty.

Snažte se dobře vyspat, pečovat o sebe, změny přijdou samy a nakonec ani nebudou nepříjemné, jen ten proces je plný nervozity. Další část června přináší možnost „dospět“ do vyššího bodu svého života. Náhle přichází situace, díky kterým jasně uvidíte, co kde udělat a co vás činilo začátkem června nešťastnými, rázem bude mít jasné řešení. Nad kterým si hluboce oddechnete a… hurá, je tady léto bez zbytečné zátěže a koulí u nohou!

Tarotové karty – výklad na červen 2019 - Vodnář

Řada Vodnářů v červnu povstane z popela, tak silné máte tarotové karty pro červen. Velký zlom tu je hlavně tam, kde se nedokážete s něčím vyrovnat už delší dobu – to se nyní zlomí, uvidíte postupně jasně, že to byla pro vás vlastně výhoda a to nepříjemné či sypající sůl do ran zkraje měsíce se časem mění v silnou stránku vaší osobnosti.  Nový úhel pohledu totiž potřebujete k tomu, abyste se v druhé půlce měsíce odhodlali k akci, odehnali škodiče, zajistili si pevnou a jasnou budoucnost, ať tu materiální, tak i tu emocionální. Nejvíce mi to jde do oblastí, kde je jistá dlouhodobost, množství investované práce. Silnější bude pud zažívat radost než puzení padat stále do stejných slzavých údolí, byť byla sladkobolná. Pomocné ruce tu jsou, tak pojďte…

Tarotové karty – výklad na červen 2019 - Ryby

Ryby mají krásné a lenivé tarotové karty. Pohoda, oslava, krásné časy. Co však vypíchnout třeba, dejte si pozor zejména na červnové novoluní a úplněk, tedy můžete přijít k velmi dobrým vjemům, nebo zlomům v životě, které mají schopnost vás dovést k příjemné spokojenosti, a to zejména v rodině. Tehdy můžete přijít na řešení něčeho, co je ještě trnem v patě, uvidíte více témata, která nejsou v souladu s vámi, nebo s vaším okolím a je to i velmi vhodný čas na to, všechna sporná témata citlivě a v klidu vykomunikovat. No, červen je krásný, trošku nudný, ale právě proto si ho užijte!

Přečtěte si také další díly výkladu tarotových karet

Tarotové karty - výklad - červen

Tarotové karty - výklad - červenec

Tarotové karty - výklad - srpen

Tarotové karty - výklad - září

Tarotové karty - výklad - říjen

Tarotové karty - výklad - listopad


Stáhnout v PDF

Přečteno: 2891xChcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

  • profil
    Dagmar Borešoválunární kalendář, zdravá výživa, alternativní medicína
  • profil
    Renata PetříčkováOsobní rozvoj s podporou tarotových výkladů, lunárního kalendáře a cyklu celého roku
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte