Horoskopy na rok 2019 - velký přehled!

Horoskopy na rok 2019 - velký přehled!

Zajímá vás, jak se budete mít v roce 2019? Zda se vám bude dařit v práci, v lásce a doma půjde vše jako po másle? Nebo byste se rádi dozvěděli, zda konečně vyděláte spoustu peněz? Odpovědi na všechny tyto otázky pro vás máme na Spektru Zdraví. Tak čtěte dál.

Připravili jsme pro vás velký přehled 14 horoskopů na rok 2019. Ať už vás zajímá čínská, indická, keltská nebo egyptská mytologie, u nás najdete vše. Z našeho přehledu se můžete prokliknout právě na ten horoskop na rok 2019, který vás zajímá.  

Čínský horoskop na rok 2019

Čínská astrologie rozlišuje 12 zvířecích znamení, které se střídají právě po dvanácti letech. Každému roku tedy náleží právě jedno zvíře. Rok 2019 bude patřit Praseti neboli Vepři. Čínský rok 2019 oficiálně začíná dne 5. února 2019 a čínský rok potrvá až do 24. ledna 2020

Podle tradiční čínské astrologie nám rok 2019 přinese vlnu štěstí a bohatství. Chcete se dozvědět více o tom, co nám přinese rok 2019? Pak se proklikněte na odkaz níže. 

Přečtěte si čínský horoskop!

Evropský horoskop na rok 2019

Evropský horoskop zná asi každý. Rozlišuje 12 různých znamení, jako je Lev, Panna, Býk nebo Beran. Každému znamení pak přísluší podle data narození určité vlastnosti.

Rok 2019 bude podle evropského horoskopu ideálním pro plnění si snů a přání. Pokud chcete vědět víc, proklikněte se na odkaz níže. 

Přečtěte si evropský horoskop!

Partnerský horoskop na rok 2019

Partnerský horoskop volně navazuje na evropský horoskop, protože uznává stejná znamení - tedy například Berana, Štíra, Raka a jiné. Těmto znamením potom dle data narození a jejich vlastností předpovídá ideální partnery do života či milence.

Partnerský horoskop vám poví, s kým vás v roce 2019 čeká láska, a s kým jen trápení.

Přečtěte si partnerský horoskop!

Keltský horoskop na rok 2019

Keltové byli velmi moudří lidé a snažili se žít v souladu s přírodou a přírodními zákony. Uctívali přírodní bohy, stromy a rostliny. Proto si vytvořili keltskou astrologii, která rozlišuje 21 různých znamení - stromů.

Jste podle Keltů vrba, ořešák, jabloň nebo třeba bříza? To zjistíte v naší keltské předpovědi pro rok 2019, která vám také poví, jak se vám v následujícím roce povede.  

Přečtěte si keltský horoskop!

Květinový horoskop na rok 2019

Květinový horoskop je velmi volně podobný předchozímu keltskému horoskopu. Jediný rozdíl je v tom, že neuznává stromy, ale květiny. Lidem tedy přisuzuje vlastnosti a budoucnost podle toho, zda jsou leknínem, růží, slunečnicí nebo třeba narcisem.

Víte, jaká květina jste podle květinového horoskopu a co vás v roce 2019 čeká? Pokud ne, podívejte se na náš článek níže. 

Přečtěte si květinový horoskop!

Finanční horoskop na rok 2019

Peníze nejsou tím nejdůležitějším na světe, ale bez nich je to o dost těžší. Pokud vás zajímá, jak se vám v roce 2019 finančně povede, proklikněte se na článek v odkazu níže.

Dozvíte se, jaký vás čeká kariérní růst, jak na tom budete s platem, zda se vám vyplatí investovat a zda bude rok 2019 vhodným na riskantní rozhodnutí

Přečtěte si finanční horoskop!

Indiánský horoskop na rok 2019

Pro původní obyvatele Ameriky, Indiány, byla příroda posvátnou. Indiánská mytologie zahrnuje 12 znamení, které vzešly ze zvířecích symbolů, které zdobily indiánské totemy. Těmito znameními Indiáni vyjadřovali, ke kterému kmeni náleží a jaká je povahová charakteristika daného kmene.

Zajímá vás, jak se vám v roce 2019 podle indiánské mytologie? Pak se prokliněte na článek níže. 

Přečtěte si indiánský horoskop!

Cyklický horoskop na rok 2019

Doba ticha, obnovy, probuzení a růstu. To jsou čtyři první znamení z celkem 12 znamení, které rozlišuje cyklický horoskop. Ten člověka posuzuje podle měsíce v roce, ve kterém se narodil.

Každý měsíc a roční období je unikátní a na člověka má unikátní vliv. Pokud vás zajímá život v souladu s přírodou a Měsícem, přečtěte si také náš lunární kalendář.

Přečtěte si cyklický horoskop!

Egyptský horoskop na rok 2019

Staří Egypťané chápali astrologii jako dar z nebes. Nespojovali proto znamení se zvířaty, jak jsme zvyklí my, ale s různými bohy a jejich vlastnostmi. Bohů existuje podle egyptské astrologie celkem 11 a každý z nich má unikátní vlastnosti.

Podívejte se, jaký egyptský bůh je vám přisouzen a co vás v roce 2019 čeká.

Přečtěte si egyptský horoskop!

Pracovní horoskop na rok 2019

Práce je v našem životě velmi důležitá, neboť v ní mnohdy trávíme až několik desítek hodin týdně. Proto je důležité dělat práci s láskou a cítit se v pracovním kolektivu dobře. Nejste v práci spokojení nebo prostě jen toužíte po změně? Pracovní horoskop na rok 2019 vám poví, zda bude na změnu vhodný čas.

Prozradí vám taky, zda se dočkáte povýšení nebo jak na tom budete se mzdou, či kolegy v práci. 

Přečtěte si pracovní horoskop!

Ptačí horoskop na rok 2019

Ptačí horoskop má své kořeny v Indii a rozlišuje celkem 12 různých ptačích znamení. Ptačí horoskop vám rozšíří obzory a možná vám prozradí něco, co jste o sobě ani netušili. Nakoukněte do své ptačí duše a zjistěte, zda jste mocný orel, obětavá kachna, pyšný páv nebo třeba moudrá sova

Přečtěte si ptačí horoskop!

Arabský horoskop na rok 2019

Arabská astrologie vychází z babylónské a helénské mytologie a rozlišuje 12 různých znamení, možná překvapivě zbraní. Podle arabského horoskopu jste tedy nožem, dýkou, palcátem nebo některým z dalších znamení.

Pokud se chcete inspirovat arabskou astrologií, která se vyvíjela už od 6. století, čtěte dál v odkazu níže. 

Přečtěte si arabský horoskop!

Indický horoskop na rok 2019

Pět tisíc let stará astrologie, která se řídí skutečným postavením hvězd. Takto by se mohl do jedné jediné věty shrnout indický neboli védský horoskop. Řídí se body rovnodennosti, které se mění při otáčení Země. Více se dozvíte v odkazu níže. 

Přečtěte si indický horoskop!

Cikánský horoskop na rok 2019

Spolu s přemisťováním se kočovníků vznikl kdysi také cikánský horoskop. Podobně jako jiné horoskopy - je tvořen dvanácti různými znameními jako je hvězda, podkova, svíčka, mince, zvon nebo kolo. Začtěte se do cikánského horoskopu níže. 

Přečtěte si cikánský horoskop!Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

ČTVRTEK 22. 02. 2024
lev
Měsíc putuje znamením Lva a je v přibývající fázi. Běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny. Snažte se…
více o tomto dni
PÁTEK 23. 02. 2024
lev
Měsíc putuje znamením Lva a je v přibývající fázi. Běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny. Snažte se…
více o tomto dni
SOBOTA 24. 02. 2024
lev
Měsíc putuje znamením Lva, dnes je úplněk. Jezte střídmě, běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny.…
více o tomto dni
NEDĚLE 25. 02. 2024
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v ubývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 26. 02. 2024
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v ubývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
ÚTERÝ 27. 02. 2024
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v ubývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte žádná…
více o tomto dni
STŘEDA 28. 02. 2024
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v ubývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte žádná…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Mřenka nádherná: Chov rybiček raději pro zkušenější chovatele!

Nádherná ryba. Mám v šestiovce osm kousků a parádní pohled.

Třinácté znamení Hadonoš: Jste narození v jiném znamení zvěrokruhu?

Kabala se neustále snaží o nějaké fígle, tak proč je únor kratší když za rok máme buď 13 úplňků a nebo novolun...

Třinácté znamení Hadonoš: Jste narození v jiném znamení zvěrokruhu?

Škoda že je ta Ophiuchus charakteristika psaná pro matrixového čtenáře, taky jím jsem a nejsilnější sklony mám...

Krabičková dieta – zdravé stravování bez vaření a počítání kalorií

Zdravé stravování jsem si vyzkoušela taky, objednávala jsem čtyři měsíce a s jídlem a výslednou váhou jsem spo...

Tipy, jak ušetřit při nákupu kosmetiky a neslevit na kvalitě

Hodně zajímavých slev je také na https://slevovykupon.net/

potřebujete finanční pomoc, pokud ano, kontaktujte tuto legitimní společnost

Solidní půjčka Potřebujete úvěr na konsolidaci dluhu, hypotéku, nákup nemovitosti, zah...

Darování krevní plazmy

Mam s caraplasma take velmi dobre zkusenosti mohu jejich pristup jedine doporucit. Vzdycky vse ...

vitamíny

Momentálně beru každý den na podporu imunity Wecare, který má podle mě pestré složení...
Zobrazit všechna témata

Spočítejte si přesné datum porodu. Víme, jak na to!

Těhotenství se počítá od prvního dne poslední menstruace. K tomu datu se pak připočítává 40 týdnů. Existují však i jiné metody, jak datum porodu spočítat. A mnohdy mohou být i přesnější. Vyzkoušíte je?

Disociace čili odpojení. Stav, kdy utíkáme ze své mysli a nechceme se vracet

Smutek, prázdno a pocit totálního odpojení. Může jít o krátkodobou záležitost, ale i dlouhodobý problém. Disociace neboli odpojení od okolního světa, od života i od sebe samého je úzce spojeno s prožitým trauma...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

9x nízkosacharidové svačiny, které vás na dlouho zasytí

S končící zimou máme chuť dostat se opět do formy a zbavit se tukových zásob, které na našem těle za poslední měsíce ulpěly. Sázkou na jistotu může být nízkosacharidová dieta, která dokáže tukové zásoby poměrně...

Krémová polévka s krůtím masem a divokou rýží – vhodné pro diabetiky

Ve velkém hrnci (na středním plamenu) rozehřejte olej. Přidejte pokrájené houby (žampiony), celer, mrkev a šalotku. Vše promíchejte a restujte asi 5 minut. Dále vsypte do hrnce hladkou mouku, sůl, pepř a opékej...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Novej rok a nový příležitosti pro to, udělat vlastní život hezčí...

Před necelym tejdnem jsme opět bujaře přivítali rok 2024. Občas si řikám, proč si lidi vymysleli takový veselí na přelomu roku starýho a novýho. Potřebují se snad utvrzovat v tom, že to, co bylo v roce 2023 se jakoby vymazává a najednou můžeme vykročit s čistym štítem? Já si myslim, že takovej přístup nikoho nikam nikdy neposune. Dělat prostě, že když je 1. 1., je všechno jinak. NENÍ, to si řekněme upřímně, žejo. Čas plyne prostě pořád stejně, vrásky přibývaj a stále děláme věci, který musíme (někdy i ty, co chceme - těch je ale míň).