Ryby - Horoskop 2015

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby působí na první pohled tiše a citlivě. Svůj názor si obvykle nechávají pro sebe, pokud je to však v jejich zájmu, nebojí se projevit. Rybám jsou velmi blízké nadpřirozené jevy a zajímají se o tajemno a umění. Díky dobré intuici si proto často všímají i věcí, které jiní nevidí. Ryby bývají u přátel velmi oblíbené, umějí totiž naslouchat a vždy se snaží druhé povzbudit a pomoci jim problém vyřešit.

Slabinou Ryb je, že občas neumí ovládat své pocity a snadno propadají chmurným náladám. Mají také sklon se podceňovat a nejsou příliš průbojné.

ŽENA VE ZNAMENÍ RYB

Pro ženy ve znamení Ryb je důležité především rodinné zázemí a pohoda, zakládají si také na hezkém bydlení. Fyzická přitažlivost není pro ženy v tomto znamení až tak důležitá, přednost dávají duševnímu souznění.Ženy Ryby jsou velmi citlivé a empatické, snadno se vcítí do pocitů druhých a každý u nich najde pochopení. Také proto mají ženy v tomto znamení obvykle mnoho přátel.

Ženy narozené ve znamení Ryb většinou neobsazují vedoucí pracovní pozice. Dělá jim problém se přizpůsobit novým věcem a neumí se prosadit v konkurenci ostatních. Ženy Ryby se také nerady hádají a sporům nebo sporným výměnám názorů se raději vyhýbají.

MUŽ VE ZNAMENÍ RYB

Muž ve znamení Ryby je svojí partnerce vždy velkou oporou, je velmi citlivý a vnímavý. Schopnost naslouchat a to, že Ryby nejsou příliš sexuálně založeným znamením, ale často vede k tomu, že je muž ve vztahu spíše v roli kamaráda. Také ke svým přátelům je muž v tomto znamení velmi pozorný a je jim na blízku.

Muži ve znamení Ryb se často zasní a nechají se svými představami příliš unést. Někdy jim ale dělá problém být kreativní a pro něco se nadchnout a mají tendenci být pasivní. Muži ve znamení Ryb nesnesou nespolehlivé lidi, kteří nedrží slovo.

Horoskop 2015 - Ryby

Horoskop 2015 Rybám slibuje úspěchy v lásce i situace, kdy bude nutné stát si za svým názorem. Mějte se proto na pozoru a hlídejte si, co a kde řeknete. Pokud si ale ve vyhrocených situacích budete stát za svým rozhodnutím, setkáte se s úspěchem.

Na nezadané Ryby se v roce 2015 konečně usměje štěstí. Narazíte na někoho skutečně zajímavého a série nezdařilých schůzek bude u konce. I Ryby, co žijí v dlouholetém vztahu, se dočkají nečekaného vzplanutí a připomenou si vášnivá léta, na která už zapomněly.

 • Horoskop - leden 2015

Novoroční prémie v zaměstnání vás potěší. Využijte nečekaně nabyté peníze a kupte si něco pro radost.

 • Horoskop - únor 2015

V únoru budete mít pocit, že vše co děláte je rutinní a bez vývoje. Najděte si proto nový cíl a jděte mu naproti.

 • Horoskop - březen 2015

Ryby se dostanou do situace, kdy musí projevit svoji skutečnou osobnost. Nebojte se toho a řekněte svůj názor, i když nebude všem po chuti.

 • Horoskop - duben 2015

Nenechte si zkazit náladu, i když vám ublíží blízký přítel. Hoďte jeho řeči za hlavu a nepodléhejte depresi.

 • Horoskop - květen 2015

Pokud už dlouho chcete shodit přebytečná kila, je květen ideální doba. Buďte na sebe přísní a stanovená pravidla skutečně dodržujte.

 • Horoskop - červen 2015

Přátelé i blízcí na vás budou v červnu spoléhat. Neobětujte ale pomoci druhým všechnu energii a myslete i na sebe.

 • Horoskop - červenec 2015

Ryby, které už dlouho hledají partnera, potkají někoho zajímavého. Věnujte rozvíjejícímu se vztahu dostatek péče a může vám vydržet na celý život.

 • Horoskop - srpen 2015

V srpnu věřte svoji intuici, v důležitých momentech vás nezklame.

 • Horoskop - září 2015

Září se nese ve znamení velké vášně. I po letech vztahu v sobě objevíte dravou Rybu a budete příjemně překvapeni.

 • Horoskop - říjen 2015

V sychravém počasí vás budou přepadat chmury a špatná nálada. Soustřeďte se proto na činnosti, které vám vždy zaručeně zvednou náladu.

 • Horoskop - listopad 2015

Cíle, o které již dlouho usilujete, se vám v listopadu konečně podaří uskutečnit. Rozvíjejte svoji osobnost a využijte nabytého vlivu.

 • Horoskop - prosinec 2015

Vánoční svátky i konec roku prožijete v klidu se svou rodinou. Na rozdíl od ostatních se totiž nenecháte unést stresem a bude si užívat pohody.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 12355x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte