img

Lékárna NOVA v Brně má důvěru už druhé generace zákazníků

Mnoho pacientů se svými problémy nejde hned k lékaři hlavně proto, že si nejdříve chtějí pomoci sami. Příkladem může být obyčejná viróza. Zůstat v…

Fotolia_57391697_XSV příbalových letácích je možné se dočíst, že by se pacient v případě pochyb či problémů měl poradit s lékařem nebo lékárníkem. I když mnozí dají přednost prvnímu odborníkovi, není neobvyklé, že více informací poskytne lékárník. Jste-li z Brna - Králova Pole, zajděte si pro radu do Lékárny NOVA. Zdejší personál poskytne odborné poradenství, ať už se jedná o léky na recept anebo volně prodejné produkty. Lékárna NOVA je pro své zákazníky synonymem důvěry, profesionality i diskrétnosti už 20 let.

Samoléčba může přinést další zdravotní komplikace 

Mnoho pacientů se svými problémy nejde hned k lékaři hlavně proto, že si nejdříve chtějí pomoci sami. Příkladem může být obyčejná viróza. Zůstat v posteli je luxus, který pracovní povinnosti nedovolují a samoléčba pomocí zázvorového čaje a citrónu nezabírá. Někdo spoléhá i na bylinky a náhodně koupené preparáty, které zná z reklam. Nemusí se však vůbec hodit na aktuální problém a nejenom, že nepřinesou očekávaný výsledek, naopak mohou i uškodit. Zejména, pokud ve snaze vrátit si zdraví v co nejkratším čase užíváme více podobných prostředků najednou. Mohou se navzájem ovlivňovat a přivodit další obtíže.

Lepší, než experimentování s vlastním zdravím metodou pokus-omyl, je spolehnout se na profesionální poradenství lidí, kteří mají farmaceutické vzdělání. Mezi zákazníky je v tomto ohledu velmi oceňovaná Lékárna NOVA z Brna - Králova Pole. Ti vyzdvihují nejen perfektní orientaci zdejších lékárníků v sortimentu léků a léčiv, ale také vstřícnost a schopnost poradit. Pro místní personál je samozřejmostí se zeptat, zda zákazník netrpí jinými zdravotními problémy, jaké léky užívá i upozornit na možné nežádoucí účinky kupovaných medikamentů. Lékárna NOVA si proto získala vynikající pověst a zákazníci si sem rádi dojedou i z jiných částí Brna.

Otevírací doba:

Po - Pá: 8:00 - 18:00

Lékárna NOVA: tradice zavazuje

Zákazníci sem váží cestu i tehdy, pokud potřebují nakoupit léky na recept. Mnohdy se totiž stane, že se o předepsaných lécích dozví mnohem více u lékárenského pultu než v ordinaci lékaře. Není neobvyklá situace, kdy lékárník upozorní pacienta na nevhodnost předepsaných medikamentů a předejde tak nevítaným problémům. Lékárna NOVA potvrzuje svou dobrou pověst i tím, že funguje už 20 let, což v době konkurence sítí velkých lékáren mluví samo za sebe. Pro pomoc si sem dochází už druhá generace zákazníků.

Důvěra pacientů je pro Lékárnu NOVA nejen velmi potěšující, ale zároveň zavazující a snaží se proto udělat maximum pro jejich spokojenost. Není to jen profesionalita personálu a široká nabídka farmaceutických produktů, ale i zdánlivé maličkosti, které jsou však velmi důležité, jako například bezbariérový vstup pro handicapované a maminky s kočárky.

Fotolia_92880836_XS

Široká nabídka produktů alternativní medicíny i veterinárních léčiv

Alternativní medicína už dávno není považována za šarlatánství anebo něco, co jednoduše neúčinkuje. Lékárna Brno - Královo Pole proto nenabízí zdaleka jen prostředky tzv. klasické medicíny, ale vychází vstříc i lidem, kteří mají zájem o alternativní metody léčby. V rozšířené nabídce najdou jak homeopatika, tak i prostředky přírodní medicíny, například produkty značky ENERGY nebo Bachovy květové terapie.  A to dokonce i pro zvířata. Nabídka veterinárních léčiv a přípravků je zde skutečně široká, přesvědčit se můžete v internetovém obchodu Lékárny Nova.

Lékárna NOVA nabízí také nákup přes internet

Lékárna Brno - Královo Pole pamatuje i na své zákazníky ze vzdálenějších míst anebo se zdravotními problémy a proto nabízí možnost nákupu přes e-shop anebo možnost rozvozu po Brně v případě větších objednávek, například inkontinenčních pomůcek. Pro klienty eshopu je připravena i informační služba, takže je jim k dispozici stejně komfortní poradenství, jako kdyby přišli do lékárny osobně.

Lékárna nabízí rovněž pestrý sortiment zdravotnických pomůcek a zdravotní obuvi značky FARE, KTR, SANTE, MEDISTYLE, ORTO PLUS, PEON. Zejména zákaznice pak potěší rovněž široký výběr z několika značek kvalitní kosmetiky EUCERIN či BIODERMA. Pro diabetiky, sportovce anebo pacienty se specifickými výživovými potřebami, například při nesnášenlivosti laktózy, jsou připraveny doplňky stravy a pro děti výživa i kosmetické přípravky. Stejně příjemné, jako ochotná a profesionální obsluha, je také možnost využít slevy, které se vážou ke kartám Sphere a také 3% slevy na rodinné pasy. Uplatnit lze i kartu Benefit Plus. Zajímavé (nejen cenově) jsou pak samozřejmě produkty v akčních nabídkách.

Diskuse k článku

 • Eliška Krčová

  15:19 11. 4. 2019 +2
  Velmi milé paní magistry, dobře mi poradili a měli tu na mě čas. Doporučuji, byla jsem zde spokojená. Určitě příjdu zas.
 • Alice Dlouhá

  14:20 25. 3. 2019 +2
  Byla jsem v této lékárně asi před rokem, byla jsem mile překvapena příjemným vystupováním personálu a především ochotou paní magistry nám pomoct. Dcera měla dlouhodobě ekzémy, konzultovali jsme to s paní magistrou, která nám doporučila postupy a přípravky a představte si, že za 3 měsíce jsme byli téměř bez ekzému. Takže do lékárny chodím jen do této a musím říct, že mi zde velmi pomohli.
 • Ivana Coufalová

  13:09 17. 7. 2018 +3
  velice ochotný personál, tak by to mělo být všude..