Pokud hledáte v Olomouci lékárnu s rozsáhlým výběrem sortimentu a kvalitní poradenskou službou, navštivte lékárnu U Červeného kostela. Je součástí lékárenské sítě Magistra, díky čemuž nabízí zajímavé akce a příznivé ceny. Lékárna U Červeného kostela v Olomouci nabízí léky na předpis, volně prodejné léky, ale také doplňky stravy, léčebnou kosmetiku, ortopedickou obuv či zdravotnický materiál.

Pestrý výběr léků za výhodné ceny

Ať už si potřebujete vyzvednout léky na předpis, nebo doplnit svou domácí lékárničku o volně dostupné léky, obraťte se na lékárnu U Červeného kostela. Lékárna sleduje aktuální poptávku po lécích a spolupracuje s místními lékaři, takže má naprostou většinu běžně vyhledávaných léků skladem. V případě potřeby zajistí dodání méně dostupných léků v řádu několika dní. Lékárna nabízí také řadu volně dostupných léků.

V nabídce najdete generické léky, které jsou cenově dostupnější než originály a obsahují stejné účinné látky. O této skutečnosti vás kvalifikovaný personál informuje, takže na nákupu léků výrazně ušetříte. Lékárna v Olomouci je součástí oblíbené sítě Magistra, která usiluje o snižování doplatků, osobní péči o pacienty, navíc stálým klientům přináší i věrnostní program s řadou výhod.

Doplňky stravy, kosmetika a další sortiment

Kromě léků na předpis a volně dostupných léků nabízí lékárna U Červeného kostela i doplňky stravy, vitamíny, homeopatika, bylinné směsi či léčebnou kosmetiku. Zaměřuje se i na prodej ortopedické obuvi, zdravotnického materiálu či kompenzačních pomůcek. Navštivte olomouckou lékárnu a o rozsahu nabízených služeb se přesvědčte osobně.

Osobní přístup a poradenství

Zmiňovaná lékárna klade důraz na osobní přístup. Každému zákazníkovi věnuje potřebný čas a poradí mu při výběru léků, doplňků stravy i kosmetiky. Kvalifikovaný personál předá cenné rady při řešení konkrétních zdravotních problémů a navrhne správný postup, případně doporučí návštěvu lékaře. Lékárna přijímá poukázky Ticket, Sodexo, Benefit plus a Unišek. Provozní doba : Po-Pá 7:30-17 hod.

Najdete nás i na facebooku.