Zakoupením vánoční pohlednice Konta Bariéry pomůžete postiženým dětem

Stačí vám dvacet korun, abyste udělali radost sobě i jiným. Za dvacet korun totiž dostanete vánoční pohlednici Konta Bariéry, kterou můžete poslat jako vánoční pozdrav nebo si ji vystavit doma či v kanceláři, a umožníte tak bezbariérové úpravy škol po celé republice.

Už sedmnáctá pohlednice

Konto Bariéry rozesílá vánoční pohlednice už sedmnáct let a za tu dobu jste na pomoc zdravotně postiženým lidem přispěli už tolika dvacetikorunami, že daly dohromady dvaadvacet milionů korun. Už sedmnáct let se na tvorbě vánoční pohlednice podílí čeští malíři a malířky, kteří jim vždy propůjčují svůj osobitý styl. V historii jsme tak měli pohlednice např. i od Josefa lady, Jana Antonína Pacáka, Jiřího Šalamouna či Jiřího Trnky.

Od koho je letošní?

Tvorby té letošní pohlednice se zhostila moravská výtvarnice Jana Predikantová. Nakreslila ji malebně zimní a pohodově vánoční. Tak jako každý rok je i letos možné udělat z pohlednice trojrozměrnou dekoraci. Takže buď radost z koupě pohlednice můžete poslat dál jako vánoční pozdrav blízkému příteli, anebo si ji můžete vystavit doma či v kanceláři v trojrozměrné podobě. Nestrkejte ji do šuplíku, tam by jí přeci jen byla poněkud škoda.

 vánoční pohlednice_1

Stačí vám dvacet korun

Už sedmnáct let stojí naše pohlednice jen dvacet korun. A přestože částka je to malá, bylo by nefér říci „jen". Protože, když na pomoc zdravotně postiženým dá „jen" dvacet korun více lidí než jeden, začínáme ty koruny počítat na tisíce, statisíce, a dokonce na miliony. Za dobu své existence obstaraly vánoční pohlednice Konta Bariéry „jen" za dvacet korun už dvaadvacet milionů, které byly věnovány na bezbariérové úpravy českých škol. Víte kolik je to dvacetikorun? A kolik radosti už udělaly? Přispějte i vy svojí dvackou a přidejte se k těm, kteří pomáhají ostatním.

Tak kde ji najdu?

Najdete ji na každé české poště anebo na www.bux.cz. Obětujte svých dvacet korun a pořiďte si jednu pohlednici i pro sebe. I vašich „pouhých" dvacet korun se tak stane součástí té krásné vysoké částky, kterou lidé darovali na pomoc zdravotně postiženým. I vaše dvacetikoruna někomu vykouzlí úsměv na tváři.


Stáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte