Vodnář - Horoskop 2015

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Lidé narození ve znamení Vodnáře jsou citlivé osoby, které se řídí svými pocity a intuicí. Rozhodují se sami a nemají rádi, když se je někdo snaží ovlivňovat a vnucovat jim svůj názor. Vodnáři nemají rádi nátlak a vypořádávají se s ním vlastním způsobem - stahují se do sebe. Vodnáři rádi vyčnívají a s tím souvisí i jejich snaha o odlišení se od ostatních. Vždy jdou svou vlastní cestou.

Vodnáři můžou působit jako introverti, protože si své city schovávají pro sebe. To může vyústit až v problémy s intimitou. Vodnáři proto občas preferují nezávazné vztahy, ve kterých city nehrají roli. Pokud se už však Vodnář zamiluje, bývá velice oddaným, věrným a spolehlivým partnerem. Vodnáři jsou ideálními společníky pro celý život.

ŽENA VE ZNAMENÍ VODNÁŘE

Pochopit ženy narozené ve znamení Vodnáře, bývá někdy složité. Jsou to totiž komplikované osobnosti, které mají sklony k tomu být chladné a uzavřené. V nitru duše jsou to však citlivé ženy, které se snadno dojmou. O tom, že jsou Vodnářky citlivé, svědčí i to, že občas bývají melancholické a smutné. Snadno se přizpůsobují, ale je to také tím, že nemají vysoké cíle a bývají nerozhodné.

Právě přizpůsobivost je rozhodujícím faktorem při navazování přátelství. Žena Vodnář je obklopena spoustou přátel, ale neztrácí mezi nimi svou individualitu a svobodu. Je sama sebou. V partnerském vztahu je Vodnářka věrná, oddaná a spolehlivá. Její sklony k občasné citlivosti však můžou vyústit v hádky s partnerem.

MUŽ VE ZNAMENÍ VODNÁŘE

Zaujmout ženy a pobavit společnost? Pro muže Vodnáře žádný problém. S čím však může mít problém, je navazování vážných partnerských vztahů a vytváření hlubokých citů. Co se týče citů, Vodnáři jsou spíše introverti a své problémy si řeší sami.

Muži Vodnáři bývají pracovití a oplývají intelektem. Nenechají si ale jen tak poroučet a v práci by se nejraději obešli bez šéfů. Když už jim někdo něco přikáže, hledají si své vlastní cesty, jak problém řešit. Vodnář totiž nesnese být jedním z davu a musí vyčnívat. Bývá impulsivní a často také nevypočitatelný.

HOROSKOP 2015 - VODNÁŘ

Rok 2015 je pro Vodnáře příslibem pracovních úspěchů. Nebudou ale jen tak zadarmo a musíte se o ně sami přičinit. Jedině tvrdá práce a trpělivost vám zajistí oblibu u nadřízených a možný kariérní posun. Vodnářům se bude v roce 2015 dařit i v lásce. Nezadaní potkají zajímavý protějšek na flirt, ze kterého se ale může vyklubat něco víc. Vodnáři ve vztahu se budou potýkat s drobnými konflikty, které budou mít na vztah ale jenom pozitivní důsledky.

 • Horoskop - leden 2015

Leden je pro Vodnáře časem předsevzetí. Definujte si jasné cíle a při jejich plnění buďte důslední.

 • Horoskop - únor 2015

V únoru vás dostihne zamyšlená nálada. Budete přemýšlet nad tím, jestli rozhodnutí, která jste v minulosti učinili, byla správná. Dojdete však k poznání, že věci jsou tak, jak měly být a přestanete se trápit.

 • Horoskop - březen 2015

Vodnářům se v březnu naskytne jedinečná příležitost, jak si přijít na větší obnos peněz. Nepromarněte ji!

 • Horoskop - duben 2015

V dubnu vás opět dostihnou vaši vnitřní démoni. Nesnažte se je vymýtat jídlem, ani alkoholem. Zdravým a účinným řešením je procházka malebnou přírodou.

 • Horoskop - květen 2015

Někdo z blízkých bude potřebovat vaši pomoc. Vyslechněte jejich prosby, patřičně se vám pak odvděčí.

 • Horoskop - červen 2015

Právě v červnu čeká na Vodnáře jiskřivý flirt. Zažijete dokonalé rande. I zadaným Vodnářům bude v červnu láska jen vzkvétat.

 • Horoskop - červenec 2015

Okolnosti nebo osoby na vás budou vyvíjet nátlak. Vše ale zdárně překonáte, když budete trpěliví a ostražití.

 • Horoskop - srpen 2015

Máte nějaké vysněné místo, kam byste se chtěli podívat? Pak právě srpen je ideálním obdobím pro aktivní dovolenou přesně podle vašich představ!

 • Horoskop - září 2015

V září na Vodnáře čeká důležité pracovní rozhodnutí nebo úkol. Ke správnému rozhodnutí či splnění úkolu budete muset vyvinout velké úsilí. Vše se ale vydaří.

 • Horoskop - říjen 2015

Už dlouho odkládáte cvičení? Pak právě v říjnu byste měli začít! Vodnáři totiž v tomto období budou mít ideální podmínky pro shození nějakého toho kila navíc.

 • Horoskop - listopad 2015

Nad vaším vztahem se začnou zatahovat černé mráčky. Odeženete je jedině projevením svých skutečných pocitů.

 • Horoskop - prosinec 2015

Předvánoční shon a starosti hodíte za hlavu a prosinec vyhlásíte jako měsíc absolutního klidu. Díky tomu si vánoční svátky užijete tak, jak to má být.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 15238x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte