Váhy - Horoskop 2015

Váhy (23. září – 23. října)

Dlouhá tyč, na jejíž obou koncích je umístěné závaží. Jednotlivá ramena neustále balancují podle zátěže. Taková je vizuální podoba vah. A jací jsou lidé narození v tomto vzdušném znamení? Úplně stejní - taky balancují na pomezí dvou informací. Lidé Váhy jsou zamyšlení a nedokážou se snadno rozhodnout. Obyčejné věci jako nákupy se tedy s jedinci narozenými ve znamení Váh můžou protáhnout.

Lidé ve znamení Váh jsou emocionální a životním štěstím je pro ně spokojená rodina a partnerské vztahy. Rodina je pro ně na prvním místě a jsou pro ni ochotni udělat cokoliv, i obětovat své vlastní zájmy a pohodlí. Váhy se nepouštějí do konfliktů, jsou to vyrovnané a klidné povahy. Jsou ale snadno náchylné k ovlivnění a manipulaci.

ŽENA VE ZNAMENÍ VÁHY

Snem každého muže je mít doma ženu Váhu. Jsou totiž milé, empatické a velice klidné. Právě díky těmto vlastnostem jsou Váhy často zpovědními vrbami - se svými problémy se jim svěřuje široké okolí. Pro ženy Váhy je na prvním místě rodina a stálý partner. Bývají ideálními manželkami, protože jsou tolerantní a přizpůsobivé, často však na úkor vlastního pohodlí. Váhy potřebují vedle sebe silnou osobnost, která je povede životem.
Váhy jsou vzdušné znamení a milují přírodu. Ve volných chvílích do ní často utíkají. Díky své melancholické povaze jsou Váhy také skvělými umělkyněmi - nejraději pracují rukama. Ženy Váhy nestrpí nudu a neustále vymýšlí zajímavé aktivity a činnosti. Do sporu se s nimi dostanete jen zřídka - jsou nekonfliktní a klidné.

MUŽ VE ZNAMENÍ VÁHY

Znamení Váhy mužům předurčuje vnitřní vyrovnanost. Muži Váhy jsou tzv. do nepohody - dobře a rychle se vypořádávají s nečekanými situacemi. Jsou emocionální, ale nedávají to znát. Své vnitřní konflikty si řeší sami. Muži Váhy ženám imponují, protože jsou rafinovaní a oddaní partneři. Ve vztahu ale potřebují určitou svobodu.
I muži Váhy mají občas problém s rozhodováním. Sklouzávají k tendenci přenechávat rozhodnutí na druhé a místy tak působí pasivním dojmem.

Horoskop 2015 - Váhy

Jaký bude pro Váhy rok 2015? Především plný nečekaných událostí a změn. Z roku 2014 jste poučení z chyb a tyto zkušenosti zúročíte v roce následujícím. V roce 2015 si tedy polepšíte a naučíte se přemýšlet nad tím, co děláte. Čekají vás totiž důležitá rozhodnutí, která můžou ovlivnit váš život.

Co se týče pracovních záležitostí, Váhám se bude v roce 2015 dařit. Můžete pocítit malé výkyvy, ale nebudou mít zvláštní význam na váš život. V práci si polepšíte především ve vtazích s některými kolegy, s kterými jste doposud příliš nevycházeli.V roce 2015 se vám bude dařit i v otázce milostných vztahů.

 • Horoskop - leden 2015

Hned ze začátku roku se vám vyplní vaše tajné sny. Dokonce pro to nemusíte hnout ani prstem. Hvězdy jsou vám nakloněny.

 • Horoskop - únor 2015

Jestliže v lednu jste zažívali přívaly euforie, v únoru vás čeká přesný opak. Váhy budou v únoru unavené a podrážděné. Není vyloučené, že vás skolí nějaká nemoc. Nebude to ale nic vážného a vy se z ní rychle oklepete.

 • Horoskop - březen 2015

Únor byl pro vás ve znamení zdravotních potíží. V březnu na Váhy zase čekají nepříjemnosti v práci. Nebude to ale nic vážného, váš nadřízený provede několik změn, které by se vás ale neměly nijak závažně týkat.

 • Horoskop - duben 2015

V dubnu se vám bude dařit. Tedy alespoň co se týče citové stránky. Neskrývejte lásku a konečně odhalte své city osobě, kterou tajně milujete. Uvidíte, že váš idol vám vlídné city oplatí.

 • Horoskop - květen 2015

V květnu by se Váhy měly zaměřit na formování těla. Právě v květnu se vám budou nejlépe shazovat přebytečné kilogramy.

 • Horoskop - červen 2015

Uprostřed roku 2015 čeká na Váhy prozření. Uvědomí si své minulé chyby a nedopustí, aby se někdy opakovaly.

 • Horoskop - červenec 2015

Červenec bude od Vah vyžadovat značnou míru tolerance. Bude zapotřebí jak v domácím, tak v pracovním prostředí. Nestresujte se kvůli maličkostem a naučte se přivírat oči.

 • Horoskop - srpen 2015

Srpen bude pro Váhy stěžejní. V tomto období jim ošklivě ublíží někdo z blízkých. Zasadí jim tak krutou ránu, se kterou se pak Váhy nakonec vyrovnají.

 • Horoskop - září 2015

V září vás překvapí nečekaný finanční obnos! V práci dostanete přidáno, nebo získáte peníze z jiných zdrojů.

 • Horoskop - říjen 2015

Povolte uzdu vaší fantazii a kreativitě. V říjnu budete oplývat inovativními nápady. Využijte této jedinečné příležitosti.

 • Horoskop - listopad 2015

Vnímejte své tělo a všímejte si prvních příznaků nemoci. Včasná diagnóza vám ušetří dny strávené v posteli.

 • Horoskop - prosinec 2015

Vaši blízcí na vás myslí a příjemně vás překvapí. Oceňte jejich snahu a patřičně jim poděkujte.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 18687x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Váhy nejsou zemské znamení, ale vzdušné. Jinak předpověď na rok 2015 je moc hezká, děkuju :-).

Děkujeme za upozornění, chybička opravena :-)
redakce


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte