Střelec - Horoskop 2015

Střelec (23. listopadu – 21. prosince) 

Nové zážitky a aktivity jsou pro Střelce koření života. Toto nezávislé a nespoutané znamení totiž nerado sedí na zadku a tak neustálevymýšlí, co nového by se dalo objevit a poznat. Střelci jsou skvělí a veselí společníci, kteří si umí vždy poradit a na svět se koukají optimisticky. Deprese a chmurná nálada je totiž pro Střelce ztráta času.

ŽENA VE ZNAMENÍ STŘELCE

Změna je pro ženy ve znamení Střelce velmi důležitá. Jsou přístupné každému dobrodružství a novým zkušenostem a nevadí jim časté stěhování ani cestování. Není divu, že pro svoji dobrodružnou povahu se ženy v tomto znamení často věnují tvůrčí práci, ve které se mohou realizovat a být kreativní. Ženy ve znamení Střelce jsou proto často cestovatelky, novinářky nebo fotografky.

Také vztah se ženou narozenou v tomto znamení je velmi pestrý a nespoutaný. Stereotyp ve vztahu s touto ženou skutečně nehrozí a každý den je s ní jiný. Kvůli spoustě zájmů a aktivit se ale může stát, že žena ve znamení Střelce nemá na partnera mnoho času a trochu ho zanedbává. Ženy v tomto znamení ale nepotřebují být ve vztahu za každou cenu. Jsou nezávislé a dobře se cítí i samy, když ovšem potkají toho pravého, umí se mu oddat a lásku mu dít najevo.

MUŽ VE ZNAMENÍ STŘELCE

Svoboda a volnost, to je to, čeho si muž ve znamení Střelce cení nejvíce. Také proto ho zakládání rodiny a usedlý život příliš nelákají. Závazky v něm naopak vzbuzují paniku a dlouho se jim vyhýbá. Pokud se však přeci jen usadí a najde pravou lásku, nabídne partnerce milující náruč a vztah plný zábavy a nových společných zážitků.

S mužem ve znamení Střelce se rozhodně nudit nebudete. Je velmi invenční a miluje nové výzvy. Rád vyhledává adrenalin v podobě nejrůznějších sportů, také pro cestování si často vybírá daleké a velmi exotické země, kde poznává krásy přírody. Historky ze svých cest pak umí skvěle podat a baví celou společnost. Muž ve znamení Střelce je velmi oblíbený a přátelský, pokud se mu však něco ve vztahu nebo jinde nelíbí, nesedí v koutě a nebojí se ozvat.

Horoskop 2015 - Střelec

Horoskop 2015 se pro Střelce nese ve znamení velkých pracovních změn. Pokud jste už delší dobu nespokojení v práci, ale k odchodu se stále odhodláváte, je pro vás tento rok tou pravou dobou. Seberte všechnu odvahu a vydejte se na cestu za lepší pracovní pozicí. Odměnou vám pak bude práce, o které jste dlouho snily.

Také v oblasti mezilidských vztahů budou Střelci v roce 2015 úspěšní. Potkáte spoustu zajímavých lidí, se kterými se brzy spřátelíte. Nezadaní konečně najdou toho pravého a dlouhé čekání a randění se konečně vyplatí. Rok 2015 Střelcům zkrátka přeje, proto neváhejte a využijte toho na všech frontách.

 • Horoskop - leden 2015

Po novoročních oslavách se dočkáte úspěchu v práci. I nadřízení si konečně všimnou vašeho pracovního výkonu a náležitě ho ocení.

 • Horoskop - únor 2015

V únoru se nevyhnete nepříjemnému konfliktu. I přes tíhu situace ale zůstaňte klidní a vše řešte s chladnou hlavou.

 • Horoskop - březen 2015

Na nezadané Střelce se v březnu usměje štěstí. Konečně potkáte někoho zajímavého a připomenete si, jaké to je být zamilovaný.

 • Horoskop - duben 2015

Jarní měsíce přímo vybízejí ke zkoušení nových věcí. Pustě se proto do sportu, který už dlouho chcete vyzkoušet a užijte si nové zážitky.

 • Horoskop - květen 2015

I přes velké pracovní nasazení nezapomínejte na své zdraví. Stres a nezdravý životní styl by se vám nemusel vyplatit.

 • Horoskop - červen 2015

Nové kontakty budete v červnu navazovat velmi snadno. Setkáte se s řadou inspirujících lidí, se kterými si budete mít co říct.

 • Horoskop - červenec 2015

Partner vás v červenci mile překvapí. Užívejte si jeho pozornosti a nezapomeňte mu jeho péči oplatit.

 • Horoskop - srpen 2015

V létě bude Střelec velmi aktivní. Využijte srpen k cestování aobjevování nových míst a kultur.

 • Horoskop - září 2015

Kamarád, kterého jste už dlouho neviděli, vyhledá vaši pomoc. Vyslechnete ho, ale ověřte si, že vás nechce pouze využít.

 • Horoskop - říjen 2015

Říjen je ideální pro změnu pracovního místa. Pokud už dlouho uvažujete o novém zaměstnání, seberte odvahu a domluvte si pohovory.

 • Horoskop - listopad 2015

Nenechte se vyřadit ze hry únavou a nachlazením. Posilujte svoji imunity vitamíny, nebo si prohřejte tělo v sauně.

 • Horoskop - prosinec 2015

Střelce čeká příjemný konec roku. Vyhněte se zbytečnému shonu a užívejte si zasloužený odpočinek v rodinném kruhu.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 12238x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte