Rak - Horoskop 2015

Rak (22. června – 22. července) 

Člověk, který se neřídí rozumem, ale spíš tím, co mu velí srdce, to je celý Rak. Je to velmi citlivé, emocionálně založené znamení, kterému záleží na dobrých vztazích v rodině i mezi přáteli. Rak je jako dělaný pro manželství, rád je se svoji rodinou a dětmi. Také přátelům je velice oddaný a i když těch opravdových má jen hrstku, udržuje s nimi pevné a dlouhotrvající vztahy. Pro svého partnera by Rak udělal téměř cokoliv. Osudné se mu však občas stane, že se ve vztahu až příliš obětuje a případný neúspěch ho velmi zraní.

Když je Rak svědkem nespravedlnosti nebo křivdy, nebojí se ozvat a postavit se za slabší. Své finance má vždy pevně pod kontrolou a nestává se, že by se dostal do finančních potíží. Rak nerad utrácí za zbytečnosti, má však velmi rád umění a často se sám věnuje nějaké kreativní činnosti

ŽENA VE ZNAMENÍ RAKA

Žena ve znamení Raka se skvěle hodí pro práci v sociálních službách, nebo neziskových organizacích. Je totiž velmi citlivá, umí to s lidmi a obzvláště s dětmi. Má sklon bojovat za druhé a nesnese nespravedlnost. I když ženy narozené ve znamení Raka mají dobré logické myšlení, v zásadních otázkách se řídí spíše vlastními pocity. V zaměstnání ale mají problém prosadit svůj názor a často se podřizují ostatním.

Ženy narozené ve znamení Raka jsou v lásce velmi oddané a věrné. Zakládají si na spokojené rodině a klidné zázemí je pro ně to hlavní. Když se tato ženazamiluje, tak nehledá zadní vrátka a je absolutně věrná. Do problému se žena ve znamení Raka může dostat, pokud si najde partnera, který s ní tyto hodnoty nesdílí. Do vztahu totiž žena tohoto znamení investuje vše a jeho neúspěch ji zcela zdrtí.

MUŽ VE ZNAMENÍ RAKA

Muž ve znamení Raka je vyloženě rodinný typ. V životě si cenní především fungujícího vztahu a rodiny. Své lásce je ochotný obětovat cokoli a v partnerství je velmi pozorný a věrný. Pokud však muž narozený ve znamení Raka narazí na netolerantní a sobeckou ženu, snadno se stane submisivním a má tendence ustupovat. Muž v tomto znamení se jen těžko vyrovnává s neúspěšnými vztahy a pro bývalou partnerku se trápí klidně i několik let.

Muž ve znamení Raka je ve svém osobním i pracovním životě spíše konzervativní. Má rád zavedený systém a změny těžce nese. Také proto nevyvíjí přílišnou invenci a nečekané aktivity. Muži tohoto znamení mají ochranitelské sklony a násilí se vždy snaží vyhnout.

Horoskop 2015 - Rak

Horoskop 2015 slibuje Rakům rok plný lásky a pohody. Zadaní Raci ještě více upevní svůj vztah a dočkají se pozitivního posunu. Rok 2015 je nakloněn velkým změnám v podobě společného bydlení, svatby nebo dokonce dítěte. Buďte proto pozorní a vnímejte náznaky vašeho partnera, abyste něco důležitého nepropásli.

Také Raci, kteří si svůj protějšek teprve hledají, budou mít v roce 2015 štěstí. Nepodléhejte ale pouze sexuální přitažlivosti a zvažte, jestli máte také společné zájmy a životní cíle. Nezapomínejte ve svém nabytém pracovním i osobním životě myslet také na sebe. Odbývání se a odsouvání vlastních potřeb by se vám nemuselo vyplatit.

 • Horoskop - leden 2015

Vaše pracovní nasazení bude na začátku roku obrovské. Pokud však vytrváte, dočkáte se ocenění a změn k lepšímu.

 • Horoskop - únor 2015

Únor přeje cestování. Dopřejte si odpočinek a vyrazte poznávat nová místa.

 • Horoskop - březen 2015

Důležité termíny a uzávěrky si v březnu obzvlášť hlídejte. Budete totiž roztržití a snadno byste mohli zazdít důležité pracovní povinnosti.

 • Horoskop - duben 2015

Jaro je jako stvořené pro čerpání nové energie. Zapomeňte proto na všechny starosti a odpočívejte.

 • Horoskop - květen 2015

Rak bude v květnu postaven před velmi důležité rozhodnutí. Vše si dobře promyslete, zbrklého jednání byste mohli litovat.

 • Horoskop - červen 2015

Člověk, kterého v červnu potkáte, na vás udělá dojem a okamžitě přeskočí jiskra. Nedívejte se ale na svět růžovými brýlemi a pečlivě zvažte všechny pro a proti.

 • Horoskop - červenec 2015

Rak si musí dávat pozor na peníze. Pečlivě kontrolujte smlouvy a nesvěřujte své úspory lidem, které neznáte. Mohli byste totiž lehce přijít o všechny úspory.

 • Horoskop - srpen 2015

Partnerský vztah Raka bude v srpnu plný pohody. Udělejte si proto navzájem radost v podobě drobného dárku nebo příjemného výletu.

 • Horoskop - září 2015

Září je ideálním obdobím, kdy můžete myslet také na své potřeby. Dopřejte si zaslouženou odměnu a zajděte si na masáž, nebo si kupte něco dobrého.

 • Horoskop - říjen 2015

Velké pracovní nasazení vás může svádět k zanedbávání rodiny a přátel. Zkuste si ale i v nabytém programu najít na své blízké čas, jistě vám to vrátí.

 • Horoskop - listopad 2015

Tvořivá nálada a zajímavé nápady z vás budou v listopadu přímo sršet. Využijte toho a pusťte se do realizace dlouho odkládaného projektu.

 • Horoskop - prosinec 2015

Ve vašem vztahu vás čeká významný krok kupředu. Plánujete společné bydlení, sňatek nebo založení rodiny? Teď je ten pravý čas.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 16108x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte