Pracovní oblečení není jen pro chlapy - čím vybavit dámy a děti?

PR článek

pracovní oblečení pro  děti a dámyPracovní oblečení pro děti i pro dámy.

Trávíte s rodinou na zahradě spoustu času po celý rok? A pečujete správně o zdraví svých nejbližších tak, aby nikdo nepřišel k újmě? Možná se vám budou hodit naše tipy na to, jakou pracovní výbavu si můžou pořídit dámy a děti. Právě na ně se totiž při ochraně někdy zapomíná. A právě u nich je přitom důležité, aby střihy oblečení dobře odpovídaly jejich postavám.

Ochrana pro dámy

Ať už se chystáte sázet zeleninu, sekat trávu nebo stavět plot, pracovní oblečení a pár ochranných pomůcek se vám bude určitě hodit. Doporučujeme si pořídit kvalitní montérky v pohodlném a elegantním dámském střihu, stejně jako úzké dámské pracovní rukavice, s nimiž se vám bude pracovat mnohem lépe než s rukavicemi vyrobenými pro široké pánské dlaně. Při práci oceníte také kvalitní spodní vrstvu, tedy funkční trička a spodky odvádějící pot.

TIP: Vyberte si dámské pracovní kalhoty s perfektním střihem z kvalitního materiálu. Sednou jako ulité a ochrání při každé práci!

dámské a dětské pracovní oblečení na zahraduDámské a dětské oblečení na zahradu.

Jak chránit ty nejmenší

Pokud i vaše děti běhají po zahradě a mermomocí vám chtějí pomáhat, pak jim v tom určitě nebraňte. Stačí, když je vybavíte tím správným oblečením. Začněte tím, že dětem pořídíte kvalitní dětské montérky. Montérkové kalhoty jsou pevnější než běžné dětské tepláčky, jsou vyztužené na správných místech a vydrží mnohem více než běžná látka. Nezapomeňte ale také na pokrývku hlavy, dětské rukavice a alespoň základní oblečení do chladu či deště pro případ ošklivého počasí.

Univerzální výbava pro nečekané chvíle

Existuje spousta výbavy, kterou si můžete pořídit pro případy „kdyby náhodou“. Spadají sem především různé ochranné pomůcky a unisexové pracovní oblečení. Nikdy nebude perfektně sedět jako oblečení koupené podle přesné velikosti, ale doporučujeme doma mít vždy nějakou zásobu pro případ, že vám nějaké vybavení pochybí. Co doporučujeme mít v zásobě? Hodit se vám budou kombinované pracovní rukavice, jednorázové rukavice, ochranné pláště a ochranné brýle. Hodit se může také pláštěnka či bunda do deště a nakonec teplá fleecová vesta či mikina.

S touto výbavou nebudete zaskočeni při žádné práci a v žádném počasí. A co vy? Chybí vám něco z této výbavy? Nebo naopak máte doma něco navíc? Dejte nám vědět do komentáře.


Stáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte