Panna - Horoskop 2015

Panna (22. srpna – 23. září) 

Pořádek v životě, ale i pracovním prostředí a vztazích, to je to, o co se Panna vždy snaží. Také proto se snaží vše dotáhnout do konce a od načaté práce nikdy neodcházejí. Ačkoli jsou Panny převážně realisté, nebojí se mít velké sny a plány, za kterými si krok po kroku jdou. V cestě jim však občas stojí nedostatečné sebevědomí a sklon se podceňovat.

V osobním životě jsou Panny spíše samotářské. Na věci mají vždy svůj názor, nerady se ale pouštějí do sporu a své pocity a emoce si raději nechávají pro sebe. Panna vždy pečlivě a dlouho zvažuje, než si někoho pustí do svého světa. Přátelství, která naváže, jsou ale pevná a často na celý život.

ŽENA VE ZNAMENÍ PANNY

Žena ve znamení Panny je pověstná svým perfekcionalismem. Nešetří kritikou ostatních, velmi přísná je ale i na sebe. Často tak upozorňuje na své nedostatky, nevěří si a podceňuje se. Také ve vztazích se Panna drží zpátky. Svěřuje se jen nejbližším přátelům a nerada své problémy řeší nahlas.

Žena ve znamení Panny se nerada seznamuje s novými lidmi. Když ovšem najde vhodný protějšek, je mu oddaná klidně celý život. Na oplátku očekává dobré zázemí a absolutní věrnost. Ženy narozené ve znamení Panny upřednostňují dlouhodobý pevný vztah před jednorázovým flirtem. Ideálním partnerem je pro ně například Býk nebo Kozoroh.

MUŽ VE ZNAMENÍ PANNY

Pořádek a pevný řád jsou pro muže ve znamení Panny velmi důležité. Muži v tomto znamení jsou proto obvykle velmi realističtí, stojí nohama pevně na zemi a stanovují si pouze reálné cíle, kterých často díky svému úsilí dosáhnou. Projevování emocí a citů nemají muži tohoto znamení ve zvyku. Vše drží pod pokličkou a svěřují se jen těm nejbližším.

Při výběru partnerky je muž ve znamení Panny velmi náročný. Má tendence být kritický a jen nerad slevuje ze svých požadavků. Když však najde partnerku, která splňuje vše potřebné, je pozorným a milujícím společníkem. Stejně se chová i ke svým přátelům. I když jich nemá příliš, je ochotný jim kdykoli podat pomocnou ruku.

Horoskop 2015 – Panna

Tolik očekávaný pracovní úspěch se podle horoskopu 2015 konečně dostaví. Panna udělá dojem svoji pílí a precizností a dočká se uznání nadřízených. Neusněte ale na vavřínech a vytrvejte ve své aktivitě, jedině tak budete úspěšní i nadále.

Také v lásce bude tento rok Panna úspěšná. Rok 2015 přeje odvážným a nečekaným korkům. Máte –li proto tajnou lásku, je teď správný čas ji konečně oslovit. Horoskop 2015 vaší lásce přeje, štěstí však musíte jít naproti.

 • Horoskop - leden 2015

Začátek nového roku si žádá vaši odhodlanost. Jedině když si tvrdě půjdete za svými cíly, totiž dosáhnete kýženého úspěchu.

 • Horoskop - únor 2015

Únor se nese ve znamení velkých rozhodnutí. Stůjte si za svým a neustupujte, i když s vámi někteří nebudou souhlasit.

 • Horoskop - březen 2015

Témata, kterým jste se v partnerském vztahu dlouho vyhýbali, přijdou v březnu na řadu. Jenom otevřenost a upřímnost vám je pomůže vyřešit jednou pro vždy.

 • Horoskop - duben 2015

Cenné věci a dokumenty si v dubnu obzvláště střežte. Budete totiž velmi roztržití a snadno můžete na něco důležitého zapomenout.

 • Horoskop - květen 2015

V práci bude Panna konečně úspěšná. Nadřízení ocení vaše úsilí a vy se dočkáte odpovídajícího ocenění.

 • Horoskop - červen 2015

V červnu by vás mohla znepokojit nečekaná ztráta peněz. Buďte proto pozorní a vyhýbejte se lidem, kteří si hledí jen vašeho majetku.

 • Horoskop - červenec 2015

Pannu čekají nepříjemné události v osobním životě. Nedovolte ale, aby vás strach o vaše blízké paralyzoval a buďte jim oporou.

 • Horoskop - srpen 2015

Pokud se již dlouhou dobu snažíte o početí dítěte, nevzdávejte to a udělejte si na sebe s partnerem čas. Právě srpen je totiž vašim snahám nakloněn.

 • Horoskop - září 2015

Zářijový vzduch provoní láska. Na zamilované Panny čeká příjemné překvapení od partnera, nezadaní potkají někoho zajímavého.

 • Horoskop - říjen 2015

Stres a nepohoda se vás ani přes sychravé počasí netýká. Užijete si příjemný a klidný podzim plný nových zážitků.

 • Horoskop - listopad 2015

Vzdělávání má v listopadu zelenou. Využijte dlouhé večery pro studium nebo četbu dlouho odkládaných knih.

 • Horoskop - prosinec 2015

Poslední měsíc v roce buďte pozorní a rozhlížejte se kolem sebe. Pravděpodobně totiž potkáte nové přátele, se kterými se rychle sblížíte.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 15816x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte