Menoflavon – přírodní pomoc na obtíže v období klimakteria

Komerční sdělení: Každá žena prochází za svůj život různě důležitými změnami. K těm nejvýraznějším jistě patří období klimakteria, které je často doprovázeno spoustou nepříjemných obtíží. Návaly horka, nespavost, vrtkavost nálad, bolest zad a kloubů, nadměrné pocení, to je jen stručný výčet toho, s čím se žena při menopauze musí potýkat.

Tyto protivné stavy způsobuje mimo jiného klesající hladina důležitých pohlavních hormonů, které zasahují do fungování celého těla. Jedná se především o estrogen, jehož snížený a nedostatečný obsah v krvi je potřeba vyrovnávat. Užívání syntetických látek bývá pro ženu velmi rizikové, protože znamená pro organismus další nevítanou zátěž v už tak nadměrně složitém období. Přírodní přípravky jsou proto mnohem přirozenější a zdraví prospěšnou volbou - tou je i přípravek Menoflavon.

Léčba červeným jetelem - doporučována odborníky po celém světě

Rostlinné látky vykazující estrogenní aktivitu jsou tedy podle řady odborníků klíčem k zaručenému úspěchu – řešení klimakterických potíží. Nejzajímavější a nejvhodnější jsou v tomto ohledu izoflavony, které lze pro tyto potřeby získat z extraktu červeného jetele (popřípadě sóji) a přinášejí ženě mnohem více než jen úlevu během menopauzy.

Četné výzkumy dokazují, že se tyto účinné látky podílí i na ochraně proti vzniku rakoviny prsu, kardiovaskulárních chorob nebo osteoporózy.

Menoflavon je jen jeden

Na zcela přírodní bázi funguje Menoflavon, originální přípravek, jenž je na trhu už celých 10 let. Účinnost a kvalitu Menoflavonu dokazují nejen doporučení ze strany odborníků, ale také snahy o napodobení jeho složení konkurenčními výrobky a v neposlední řadě i srovnávací studie, které Menoflavonu připisují nejlepší výsledky. Za tuto skutečnost může především původní receptura opírající se o zpracování jen těch nejvybranějších druhů jetele, rostoucího vysoko v Alpách, a o dodržení přesných technologických postupů při výrobě, které jsou v celém průběhu důsledně kontrolovány.

Menopauza nemusí znamenat utrpení

Menoflavon je k dostání ve třech obdobách lišících se obsahem izoflavonů v jedné tobolce. Jednotlivé druhy jsou indikovány podle věku, ale také dle druhu potíží, s nimiž se daná žena potýká. Čistý přípravek (pouze s červeným jetelem) tak obsahuje 40 až 80 mg izoflavonů a je vhodný zejména pro tradiční klimakterické obtíže popsané výše. Menoflavon Osteo pak navíc obsahuje vápník, hořčík a důležitý vitamín D3 – ideální kombinaci pro prevenci řídnutí kostí. Celá řada přípravků Menoflavon poskytuje zlepšení stavu a kondice jakékoliv ženy, která si nechce nechat narušit životní pohodu kvůli změnám, jimiž její tělo prochází.

Chcete-li si zachovat vitalitu a stále stejnou radost ze života, i když se vaše tělo mění, pak je Menoflavon výbornou volbou, u níž ze zkušeností nehrozí žádné vedlejší účinky. Zapomeňte na prázdné fráze a sliby, dopřejte si kvalitu vycházející ze síly a prospěšnosti přírody, která je podložena fakty a ne pouze reklamními slogany. Pro zájemce je připravený vzorek Menoflavonu (15 tobolek) k zaslání poštou úplně ZDARMA. Pro více informací navštivte stránky www.menoflavon.cz.

Tento článek je komerční prezentací, webový portál Spektrumzdravi.cz není jeho autorem a neodpovídá za jeho obsah.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 5385x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Musim rict, ze jsem opravdu rada, ze jsem sehnala něco co mi prechod usnadnilo a citim se dobře. Prechod provazi plno neprijemnosti.


Doporučujeme k tématu

Lunární náramek Růženín + Křišťál

Náramek z drahých kamenů pro život v souladu s Měsícem Lunární náramek je…

Cena: 340 Kč

Peeling pleťový se santalem 125ml URBANVEDA

Ajurvédská kosmetika navržená pro jednotlivé typy pleti. Pleť zklidní a dodá…

Cena: 340 Kč

RŮŽENÍN náramek sekaný

Náramek z minerálů na gumičce Náramek je vyrobený z drobných, sekaných,…

Cena: 49 Kč

Řecká olivová mýdla Knossos 100g

100% přírodní tuhé olivové mýdlo, více druhů Vybranou variantu zvolte…

Cena: 36 Kč

Shuya Health - Denní vložky 10ks

Vložky nové generace z čistě přírodních látek, rozložitelné Menstruační…

Cena: 98 Kč

Éterický olej BERGAMOT 10ml Dr.Popov

Harmonizuje psychiku, zklidňuje, na akné, lupénku, proti parazitům Bergamotová…

Cena: 98 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte