Lev - Horoskop 2015

Lev (23. července – 22. srpna)

Nezkrotná povaha a nespoutanost ale také velká energie, které lze snadno podlehnout, jsou typické nejen pro krále zvířat ale také pro samotné znamení Lva. Vše, co Lvi v životě dělají, doprovází jejich velké sebevědomí, cílevědomost a především vášeň. Nadšení pro novou věc však Lvy často velmi brzy omrzí a to v běžném životě i partnerských vztazích. Silná osobnost, která je pro ženy i muže narozené v tomto znamení charakteristická, tak nemusí každému vyhovovat.

ŽENA VE ZNAMENÍ LVA

Žena ve znamení Lva všechny ohromuje svoji velkou energií a cílevědomostí. Jde si tvrdě za svým a úspěchům v práci je často ochotná obětovat i rodinu a osobní život. Ženy ve znamení Lva jsou upřímné a emancipované. V každé situaci si umí poradit, nebojí se říci svůj názor a stát si za ním. Lvice jsou velmi aktivní a vytížené nejen v práci ale i v soukromém životě. Vše co dělají, dělají s elánem a projevují svůj nezkrotný temperament. Kvůli své aktivitě si tak ženy ve znamení Lva musí umět skvěle zorganizovat čas.

Osobní a společenský život žen ve znamení Lva je velmi pestrý a plný nových zážitků. Lvice je obklopena množstvím známých a kamarádů, těch opravdových má však jen pár a velmi si jich váží. Také v partnerských vztazích se projevují vlastnosti typické pro ženu ve znamení Lva. Vztah s ní je plný vášně a nespoutané lásky, ale i žárlivých scén. Žena tohoto znamení vyžaduje od svého protějšku absolutní oddanost, sama se ale ráda ohlíží za jinými. Vyjít s Lvicí není snadné také proto, že často zcela podléhá nervozitě a stresu. Ženy ve znamení Lva proto se proto nesnesou s každým a dlouhodobou lásku si hledají velmi obtížně.

MUŽ VE ZNAMENÍ LVA

Když přijde muž narozený ve znamení Lva do místnosti, všichni na něj upřou svoji pozornost. Lev je totiž typický vůdce stáda a těší se obdivu svých kolegů i žen. Rád riskuje, poznává nové věci a miluje adrenalin. O svých zážitcích potom umí poutavě vyprávět a uchvacuje ženy na každém rohu. V davu obdivovatelek však osudovou lásku hledá často velmi obtížně.

Soužití se Lvem není jednoduché. Je bezprostřední, bláznivý, rád se poslouchá a miluje pozornost. Vztah s ním je plný spontánních zážitků, vášně a dobrodružství, často v něm ale chybí tolerance a pocit jistoty. Mezi množstvím přátel a žen tedy muž ve znamení Lva často tu pravou dlouho hledá. Když ji ovšem najde, umí být věrným a milujícím partnerem.

Horoskop 2015 - Lev

Horoskop 2015 předpovídá Lvům množství velkých změn a to jak pozitivních tak negativních. Lvi si musí dát pozor především na svoje časté výkyvy nálady, mnohokrát totiž budou mít blízko k nepříjemným hádkám s rodinou či přáteli. Také v oblasti zdraví se musí mít Lvi podle horoskopu 2015 na pozoru. Je důležité si kromě práce udělat čas i na sebe a věnovat se péči o tělo i mysl.

Rok 2015 slibuje Lvům úspěchy v oblasti vztahů. Navazování nových pracovních i osobních kontaktů půjde Lvům snadno a může jim přinést řadu změn. V práci se Lev musí připravit na dobré časy, ale i nepříjemné okamžiky. Pokud však bude pracovitý, může se dočkat povýšení nebo finanční prémie.

 • Horoskop - leden 2015

S novým rokem pocítíte velký příval energie. Dejte si nová předsevzetí a začněte s jejich naplňováním.

 • Horoskop - únor 2015

Dlouhá zima Lvům neprospívá. Špatná nálada a rozmrzelost tak může zapříčinit hádky s rodinou i kamarády. Dejte si proto pozor na to, co říkáte.

 • Horoskop - březen 2015

Zdraví Lvů je v březnu obzvláště citlivé. Pokud už delší dobu pociťujete bolest hlavy nebo jiné části těla, okamžitě navštivte lékaře. Pozornost, kterou věnujete svému tělu, se vám mnohonásobně vrátí.

 • Horoskop - duben 2015

S příchodem jara vás čeká velké dobrodružství. Vydejte se na plánovanou dovolenou nebo výlet a těšte se na nové zážitky.

 • Horoskop - květen 2015

Kolegové v práci vás v květnu nepříjemně překvapí. Budete se muset vyrovnat s nefér jednáním i zradou. Na nic nečekejte a buďte připraveni se bránit.

 • Horoskop - červen 2015

Setkání s novými lidmi vás obohatí v práci i osobním životě. Navazování kontaktů bude snadné a otevře dveře novým zážitkům či koníčkům.

 • Horoskop - červenec 2015

Červenec je ideální pro zvýšení pohybové aktivity a redukci váhy. Seberte odhodlání a pusťte se do boje s přebytečnými kily.

 • Horoskop - srpen 2015

Zajímavý nápad, který vám už dlouho leží v hlavě, nabere v srpnu konkrétních rozměrů. Obrňte se trpělivostí a nakonec dosáhnete svého cíle.

 • Horoskop - září 2015

Sychravé počasí vás může unavit. Věnujte proto pozornost prevenci před nachlazením, pijte bylinné sirupy, nebo posilujte imunitu v sauně.

 • Horoskop - říjen 2015

Říjen je pro Lva měsícem vášně a partnerských změn. Mějte oči otevřené a choďte na schůzky. Nezadaní totiž konečně najdou pravou lásku.

 • Horoskop - listopad 2015

Nový příval energie s vámi udělá divy. Budete bodovat v práci a váš elán udělá dojem na nadřízené.

 • Horoskop - prosinec 2015

Vyhněte se vánočnímu stresu a přeplněným obchodům a vsaďte raději na nakupování přes internet. Jedině tak se vyhnete špatné náladě a nepříjemným hádkám. 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 10543x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte