Lékárna na poliklinice Horníkova Brno – Líšeň pomáhá pacientům nejen s výběrem léků

PR článek

Fotolia_75829833_XSLékárna na poliklinice Horníkova Brno – LíšeňTrápí vás rýma, bolest v krku, nevolnosti, alergie, bolesti svalů či jiné zdravotní problémy? Přejete si od potíží co nejrychleji a nejefektivněji ulevit, ale váš problém není natolik vážný, abyste šli ihned k lékaři? Navštivte kvalitní lékárnu a nechte si poradit od zkušeného personálu. Dobrý lékárník vždy ví, jak vám pomoci.

Lékárna Brno – Líšeň má odpověď na většinu potíží

Jednou z bezpochyby ověřených lékáren je lékárna na poliklinice Horníkova Brno Líšeň, která již od roku 1991 poskytuje kompletní lékárenskou péči, včetně bezplatných konzultačních a poradenských služeb z oblasti medikamentů, zdravého životního stylu a farmakoterapie.

Pacienti zde najdou široký sortiment produktů od léčiv až po zdravotnický materiál. Lékárna Brno – Líšeň nabízí:

  • výdej léčiv a medikamentů na předpis
  • volně prodejná léčiva a medikamenty
  • potravinové doplňky
  • léčivé čaje
  • léčiva a preventivní přípravky i pro vaše mazlíčky
  • zdravotnický materiál
  • dětská výživa a dětská léčivá kosmetika
  • léčebná a zdravotní kosmetika pro problematickou a citlivou pleť
  • produkty kosmetické značky Bioderma
  • zdravotní obuv značky Santé

Přístup personálu je klíčový

Pokud je člověk nemocný, něco ho trápí a má starosti o své zdraví, potřebuje, aby k němu lidé přistupovali s jistou opatrností, jeho problém nezlehčovali a byli schopni mu dobře poradit. Takové chování by mělo být v lékárnách samozřejmostí. Bohužel ne vždy tomu tak je a v případech, kdy se lékárník k pacientovi chová nevhodně, odchází nemocný člověk v ještě horším psychickém stavu, než v jakém přišel.

Lékárna na poliklinice Horníkova Brno Líšeň vás však ani v tomto ohledu nezklame. Personál si zde pacientů váží, chová se k nim přátelsky a uctivě. Díky vysoké míře zkušeností a odborného vzdělání je schopen vždy pomoci a správně poradit při výběru léků. Kromě patřičného farmaceutického vzdělání je zdejší personál pravidelně vzdělávám a školen v oblastech nových výzkumů a informací na poli medikamentů.

Pracují zde odborníci, kteří rozumí nejen nemocem a zdravotním komplikacím, ale také problémům souvisejícím s podáváním léků, jejich vzájemnému ovlivňování a podobně. Nemusíte mít tedy v žádném případě strach, že by vám zde personál doporučil léčivo, které by pro váš konkrétní případ bylo nevhodné.

Personál zákazníkům kromě vhodných léčebných přípravků poskytne také všechny potřební informace k jejich podávání, ale také další rady a doporučení, které mohou vést k urychlení léčby. Samozřejmostí jsou také veškeré informace o možných nežádoucích účincích léčiv a o možnostech jejich předcházení.

Lékárna Brno – Líšeň má kvalitní zázemí

Lékárna na poliklinice Horníkova je velmi oblíbená i pro svou polohu. Nejen, že pacienti mají skutečně blízko do kvalitní lékárny, kde zpravidla seženou vše, co jim lékař na poliklinice předepíše či doporučí, ale také proto, že lékárníci mohou ve zvláštních případech nejasnosti konzultovat rovnou s příslušným doktorem.

Kromě toho je zde také garantována odborná laboratorní příprava léčivých přípravků a s tím i související jejich správné skladování. Pacienti také ocení možnost parkování u lékárny.

Výhodné ceny a programy

Velikou výhodu lékárny na poliklinice Horníkova jsou i trvale výhodné ceny léčiv, potravinových doplňků a zdravotnického materiálu. Pro stálé zákazníky a pacienty je připraven věrnostní program, který umožňuje čerpání zajímavých výhod. Tento program je možné si založit zcela zdarma přímo v lékárně.

V prodeji jsou také dárkové poukázky v hodnotách 250, 500 a 1000 Kč, které mohou být skvělým dárkem například pro vaše rodiče či prarodiče. Darovat zdraví je přeci to nejlepší, co pro své blízké můžete udělat.

Lékárna na poliklinice Horníkova Brno - doplňující informace

Otevírací doba lékárny je od pondělí do čtvrtku od 7:00 do 18:00 a v pátek od 7:00 do 15:00. Pokud byste chtěli mít nějaké zboží připravené a rezervované na určitou hodinu, máte možnost objednat si ho nejlépe den předem na základě rezervačních podmínek.

Lékárna Brno – Líšeň na poliklinice Horníkova je zapojena do projektu Moje lékárna, který úzce spolupracuje na vzdělávání lékárníků s lékařskými odbornými společnostmi. Jedná se o společný projekt sdružení nezávislých lékárníků, do něhož je zapojeno více než 400 lékáren na území celé České republiky.

Cílem tohoto projektu je zkvalitnění výrobků a služeb za pomocí vzájemné spolupráce. V těchto lékárnách je rovněž poskytováno odborné poradenství se zaměřením na geriatrické pacienty. Lékárníci jsou schopni starším lidem odborně poradit s podáváním a kombinováním několika druhů léčiv, které zpravidla lidé ve vyšším věku užívají. 

www.lekhornik.cz


Stáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Vážení příznivci naší lékárny, zveme vás k návštěvě nového FB profilu lékárny, kde naleznete zajímavé akční nabídky pro vás a nejnovější informace: www.facebook.com/lekarnapodklajdovkou/


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte