Květnový úplněk v roce 2024 vás může dovést na životní křižovatku. Díky němu si ale uvědomíte, co od života skutečně chcete.

Úplněk v květnu 2024 a horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu: Kozoroh padne do útlumu, kdežto Vodnář bude doslova zářit energií

Úplněk v květnu 2024 nastane přesně 23. 5. v 15:52 a ponese se v dobrodružném ohnivém znamení Střelce. Toto období vám tedy připomene, abyste udělali cokoliv dobrého pro svůj naplněný život (nejen přežívali). Někteří mohou mít také silnou touhu cestovat a užívat si osobní svobody. Zářivý květnový měsíc se mimo jiné pošťourá ve vaší třinácté komnatě – budete tak nuceni hodně věcí přehodnotit a začít žít více v souladu se svou duší či srdcem. Nastává doba autentičnosti, plnění snů i sdělování pravd, tak se toho neobávejte!

Pokud jste se pak v uplynulých měsících o něco snažili, může vám úplněk v květnu 2024 přinést významné a pozitivní zprávy. Pravděpodobně docílíte toho, po čem jste toužili a šli si za tím. Zároveň nastane i vhodné období pro komunikaci a společenskou zábavu, neboť vliv Střelce půjde ruku v ruce s vlivem Blíženců ve Venuši. A tak neseďte doma a bavte se.

Úplněk v květnu 2024 a horoskop pro BERANA

Milý Berane, úplněk v květnu 2024 ti přinese nelehké okamžiky, které se budou pojit se zásadními životními rozhodnutími. Buď tedy plně soustředěný, nenech se nikým ovlivňovat a uvažuj spíše racionálně. Nejspíš se bude jednat o tvou budoucnost, a tak nedělej žádná emotivní a zbrklá rozhodnutí – musíš vše pečlivě promyslet. Vhodná pak bude kolem zářivého květnového měsíce i zvýšená sebepéče o psychické a fyzické zdraví.

Čtěte také:

Fáze měsíce a její vliv na svatební den

Úplněk v květnu 2024 a horoskop pro BÝKA

Milý Býku, občas tě může tvá paličatost dohnat do úzkých – zejména ve vztahových záležitostech. A právě úplněk v květnu 2024 ti připomene, že bys měl být v komunikaci s blízkými lidmi více empatičtější a opatrnější. Svá slova važ skutečně důkladně, jinak ublížíš. Pakliže se již potácíš v nějakých rodinných nebo partnerských problémech, budeš o nich muset mluvit a vyřešit je. Věř, že žít v nepochopení a zášti je velmi únavné, proto se pokus dát druhé straně ještě šanci.

Úplněk v květnu 2024 a horoskop pro BLÍŽENCE

Milý Blíženče, možná si v posledních dnech, týdnech či měsících usnul trochu na vavřínech – co se týká tvého osobního života. Skutečně věříš, že vše, co máš, musí vydržet navždycky? Nebuď si tím jistý, lidi se totiž neustále mění a pokud nedáš svým vztahům dostatek péče, zchřadnou. Úplněk v květnu 2024 ti ukáže, jak moc na tom všem záleží. V případě, že je tvůj partnerský život spokojený, můžeš se dočkat zásadní životní změny (zasnoubení, početí dítěte, sestěhování a podobně), jestli ale žiješ v nesourodém a nespokojeném partnerství, bude ve vzduchu viset rozchod.

Úplněk v květnu 2024 a horoskop pro RAKA

Milý Raku, s úplňkem v květnu 2024 tě nečeká nic zásadního, a tak si můžeš konečně odpočinout. Skutečnost ale bude pravděpodobně jiná, a tak budeš zavalen mnoha projekty či prací. Jestliže ji ale děláš rád, je vše v pořádku. V opačném případě by ses měl zamyslet nad nucenou profesní změnou, abys byl šťastnější. A jako standardně, kolem květnového úplňku se připrav na tak trochu emocionální horskou dráhu – ostatně, tvé znamení je pod vlivem Měsíce neustále. Věnuj se sám sobě, neřeš druhé a dopřej si něco příjemného.

Úplněk v květnu 2024 a horoskop pro LVA

Milý Lve, žiješ opravdu přítomným okamžikem, nebo stále poletuješ v minulosti a tvoříš si v budoucnosti „vzdušné zámky“? Úplněk v květnu 2024 tě v tomto fantazírování nejspíš podpoří, musíš ale přesto zůstat pevně nohama na zemi. Přijde totiž nějaký důležitý okamžik, kdy budeš muset uvažovat s čistou myslí – půjde zřejmě o nějaké zásadní rozhodnutí v osobní rovině. Období kolem zářivého měsíce tě také bude nabádat ke zvýšené péči o rodinu, proto na ni nezapomínej, zavolej nebo napiš svým příbuzným a užívej si každého společného okamžiku naplno.

Úplněk v květnu 2024 a horoskop pro PANNU

Milá Panno, tvůj cit pro detail je obecně pozoruhodný, avšak kolem úplňku v květnu 2024 můžeš kvůli tomuto prožívat mnoho mezilidských nedorozumění. Drž se tedy koncem května raději zpátky, nikoho nekomanduj a neventiluj hlavně žádné negativní emoce – mohlo by to velmi zle dopadnout a zanechat na tvých vztazích dlouhodobé následky. Naopak se ale snaž, abys konečně udělala důležité kroky k životnímu štěstí. Pokud ti v něm něco brání, pusť to a začni od znova.

Úplněk v květnu

Úplněk v květnu 2024 a horoskop pro VÁHY

Milé Váhy, úplněk v květnu 2024 ve vás probudí touhu po společnosti a nových zážitcích. Nebudete tedy převážně sedět doma, jak je spíše u vás zvykem, a vydáte se do víru dobrodružství. V profesním životě pak můžete očekávat nějakou odměnu či jiný mimořádný finanční zisk, jenž vás velmi potěší. Osobní život ale bude trochu haprovat – připravte se na nějaké nedorozumění, které však vyřešíte jedině s chladnou hlavou. Emoce to toho raději netahejte, jinak vše ještě více zhoršíte a jen tak z toho nevybruslíte.

Úplněk v květnu 2024 a horoskop pro ŠTÍRA

Milý Štíre, období kolem úplňku v květnu 2024 tě bude nabádat k dostatečné sebepéči. Nalož se tedy do vany, pusť si příjemnou hudbu, dopřej si chutnou večeři, jdi si zameditovat do přírody, anebo odměň se něčím milým. Cokoliv nyní pro sebe uděláš, vrátí se ti mnohonásobně v následujících týdnech v podobě dostatečné energie. A že ji budeš potřebovat! Začne se ti totiž rýsovat šance na novou práci, kterou bys určitě neměl propásnout. Není totiž nic lepšího než dělat to, co tě baví, a ještě se tím živit.

Úplněk v květnu 2024 a horoskop pro STŘELCE

Milý Střelče, úplněk v květnu 2024 září bezpochyby jen pro tebe – a také tě bude silně mentálně ovlivňovat! Říkej tedy nahlas své potřeby, ať se jedná o osobní či profesní sféru, neboť právě v tomto období budou řádně vyslyšeny a s největší pravděpodobností i naplněny. Co se ale týká nějakých tvých zásadních životních rozhodnutí, měl by sis je raději nechat na jiný čas. Úplněk ti totiž může trochu zastřít racionální úsudek. Počkej ještě ideálně pár týdnů od 23. 5. a poté se čiň.

Úplněk v květnu 2024 a horoskop pro KOZOROHA

Milý Kozorohu, kolem úplňku v květnu 2024 se můžeš cítit poněkud unavený životem. Energii ale snadno doplníš tím, že se potkáš se svými nejlepšími přáteli – dodají ti dostatečnou sílu na to, jít dál. Možné dokonce je, že díky nejlepšímu příteli poznáš nové milé lidi, kteří se pro tvůj život stanou důležitými. Pozor pak na kostlivce ve skříni! Ti se mohou kolem 23. 5. nečekaně hlásit o slovo. Tentokrát ale bude nutné, abys problém z minulosti vyřešil, jinak se tě jen tak nepustí.

Úplněk v květnu 2024 a horoskop pro VODNÁŘE

Milý Vodnáři, ostatní znamení zvěrokruhu by ti mohla jen závidět, co tě čeká v období kolem úplňku v květnu 2024. Budeš doslova nabitý energií, kreativitou, štěstím, radostí i produktivitou, proto se toho snaž využít naplno! Určitě se nedrž zpátky a přihlas se o slovo v zaměstnání i v osobním životě. Lidé kolem tebe ti budou empaticky naslouchat a snadno spolupracovat. A pokud si svobodný, máš tu nejlepší možnou šanci se seznámit!

Úplněk v květnu 2024 a horoskop pro RYBY

Milé Ryby, možná jste v posledních měsících pociťovaly na svou osobu nějaký tlak z vnějšího prostředí – mohly na vás tlačit okolnosti nebo dokonce blízcí lidé. S úplňkem v květnu 2024 však přichází zasloužená úleva a prostor pro odměnu za statečnost i vytrvalost. Pakliže jste se nevzdaly, šly si za svým a tvrdě na sobě pracovaly, dočkáte se zadostiučinění a také odpočinku. Nyní můžete konečně zaměřit pozornost jen sami na sebe a oddávat se těm nejpříjemnějším životním požitkům. Tedy splňte si sny, ať jsou jakékoliv!

Autor článku: Iveta ReinischDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

SOBOTA 15. 06. 2024
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v přibývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte…
více o tomto dni
NEDĚLE 16. 06. 2024
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v přibývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 17. 06. 2024
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v přibývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte…
více o tomto dni
ÚTERÝ 18. 06. 2024
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v přibývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte…
více o tomto dni
STŘEDA 19. 06. 2024
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v přibývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte…
více o tomto dni
ČTVRTEK 20. 06. 2024
střelec
Měsíc putuje ve znamení Střelce, je v přibývající fázi. Plánujte, obchodujte, investujte, cestujte, kontaktujte staré přátele. Dopřejte si masáž…
více o tomto dni
PÁTEK 21. 06. 2024
střelec
Měsíc putuje ve znamení Střelce, je v přibývající fázi. Plánujte, obchodujte, investujte, cestujte, kontaktujte staré přátele. Dopřejte si masáž…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Amulety, talismany, esoterika, zdravá výživa a astro služby Spiritobchod.cz
Společnost Euro Trade Plus se zabývá provozováním…

Je vodíková voda zázračným nápojem nebo jde o největší podvod 21. století?

Nechápu příteli Rudo,že se tak schazuješ a mluvíš o čemu naprosto vůbec nerozumíš. Když já jsem se zabýval výr...

Nenechte pejskovo tělo zaplavit toxiny. Jak léčit selhání ledvin u psa?

31.5.2024 mi odešel pejsek / téměř 15 let -rotvajler/ na chronické poškození ledvin. Nikdy nestonal, 5 dní pře...

Krabičková dieta – zdravé stravování bez vaření a počítání kalorií

Zdravé stravování jsem si vyzkoušela taky, objednávala jsem čtyři měsíce a s jídlem a výslednou váhou jsem spo...

Tipy, jak ušetřit při nákupu kosmetiky a neslevit na kvalitě

Hodně zajímavých slev je také na https://slevovykupon.net/

Zhoubný nádor slinné žlázy

Dobrý den, Můžu takto opožděně reagovat?? Mám též diagnostikován tumor slinný...

Nabídka rychlé a nebankovní půjčky pro každého do 24 hodin

získejte půjčku okamžitým převodem Finanční pomoc pro ženy/muže z České republi...

Nabídka rychlé a nebankovní půjčky pro každého do 24 hodin

Nabídka půjčky se 100% jistotou Dobrý den, s cílem pomoci vám překonat různé finančn...
Zobrazit všechna témata

Kus melounu denně pro zdraví. Využijte melounovou sezónu na maximum

Meloun je ryze letní ovoce. Koupit se nyní dá za rozumnou cenu a rozhodně je neodmyslitelnou potravinou pro horké dny. Pochutnáme si na něm, udrží naše tělo pořádně hydratované a perfektně se hodí pro hubnutí. ...

Rozchod je studnicí nechtěných emocí. Jak se s ním co nejlépe popasovat?

Je těžké se s někým rozejít, ale ještě těžší je zotavování se z konce vztahu. To může trvat týdny, měsíce a u někoho i roky. Stojí za tím naše emoce. Ty v nás vyvolávají smutek, vztek, vinu, stud, někdy ale i v...

Mezinárodní den dětí je tu. Už víte, jak jej se svým potomkem oslavíte?

Každoročně je první červnový den věnován výhradně dětem. U té příležitosti jsou připravovány mnohé společenské, kulturní i sportovní akce. Ovšem Mezinárodní den dětí má za cíl nejen pobavit a oslavit děti na ce...

Znáte cirkadiánní rytmus? Hubnutí vám podle něj půjde jedna radost

O biologických hodinách se mluví poměrně hojně, avšak pojem cikradiánní rytmus není tolik známý. Přitom jde o poměrně zásadní věc v našem životě. Je sice velice důležité, co jíme, pijeme nebo jaké potravní dopl...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Relax na víkend? Tradiční harmonizační malajská masáž vás dokonale uvolní

Že jste ještě nikdy neslyšeli o malajské masáži? Pak je nejvyšší čas ji vyzkoušet. Malajská masáž je totiž jedna z nejvíce relaxačních masáží, které si můžete dopřát. Uvolní nejen vaše tělo, ale zregeneruje vás...

Bezlepkový banánový chlebíček

Začněte tím, že si předehřejte troubu na 170 až 190 °C a smícháte si v míse tyto ingredience – rozmačkané banány, rozpuštěné máslo, krystalový cukr, vejce a vanilkový extrakt. V dalším kroku pak přidejte bezlep...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Nová etapa života začíná... aneb Znovu a lépe

Taky jste v životě někdy udělali věci, na který nejste zrovna pyšný? Já mnohokrát. Ale vždycky jsem se z nich snažila ponaučit. A právě teď skončila jedna etapa, která mě celý tři roky tížila. Nebudu zastírat skutečnosti, protože můj příběh může třeba někoho inspirovat k tomu, žít líp a vyvarovat se stejným chybám. Co mě tedy posunulo dál?