Býk - Horoskop 2015

Býk (21. dubna – 21.května)

Pod nekompromisní slupkou se ukrývá citlivá osobnost. Býk si jde za svým cílem a je velmi ambiciózní jak v osobním, tak v pracovním životě. Vyznačuje se houževnatostí, pýchou a stálostí. V partnerských vztazích proto vyžaduje věrnost. Preferuje dlouhodobé vztahy.

Jelikož si jde býk za svým, může občas působit poněkud arogantně. Mezi jeho slabé stránky patří i tvrdohlavost. Býk se nerad pouští do rozepří, ale jakmile se v nich ocitne, většinou zvítězí. Nerad dělá kompromisy a stojí si za svým názorem.

ŽENA VE ZNAMENÍ BÝKA

Ženy ve znamení býka se vyznačují elegancí a dobrým vkusem. Proto se obklopují estetickými a kvalitními věcmi. Vždy jsou skvěle upravené a dbají také na kvalitní a funkční vybavení domácnosti. Ženy Býci nemají rády neznámé, ale často bezhlavě riskují, což se jim může vymstít.
Ve vztahu vyžadují ženy ve znamení Býka intenzitu. Volné chvíle tráví nejraději s partnerem, od kterého očekávají pozornost a věrnost. Žena Býk nestojí o přehnaná romantická gesta, stojí totiž pevně nohama na zemi. Slabou stránkou žen ve znamení Býka je jejich hrdost, která jim zakazuje se někoho doprošovat a tak se můžou dostat do nepříjemných situací.

MUŽ VE ZNAMENÍ BÝKA

Býci se jistě shodnou na tom, že nedokončená práce jim nedá spát. Mají totiž sklony k workoholismu. Jsou tedy ideálními zaměstnanci, protože do práce dávají všechno, což se odráží ve výsledku. Stejně jako ženy, tak i muži ve znamení Býka jsou realisti, které je těžké přechytračit.

Ve vztahu se Býk vyznačuje věrností a oddaností. Nečekejte od něj přehnaná romantická gesta. S partnerem Býkem prožijete klidné a pohodové manželství. Býci se neradi pouští do sporů.

Horoskop 2015 - Býk

V úvodu roku 2015 čekají na Býky důležitá rozhodnutí, která nesmí podcenit, ovlivní totiž jejich budoucnost. Nemyslete však pouze hlavou a důraz dejte i na svou emocionální stránku. Rok 2015 je pro zaměstnané příslibem dlouho očekávané odměny.

Rok 2015 bude pro Býky aktivnější než ten loňský. Čekají na vás různorodé činnosti, které vás budou bavit. Budete hýřit nápady, které se nebojte zrealizovat. V roce 2015 zadaní Býci ještě více upevní svůj vztah vzájemným pochopením. Nečekejte ale vztah bez konfliktů. Ve vztazích vás čekají zásadní rozhodnutí, dobře si je promyslete.

 • Horoskop - leden 2015

Nový rok se u Býků ponese ve znamení optimismu a elánu. Nový rok, nový začátek. V lednu budete velmi aktivní.

 • Horoskop - únor 2015

Únor Býkům přinese úspěchy v práci, což může vyvolat závist u kolegů. Všímejte si drobných narážek a nenechte je přerůst v něco většího.

 • Horoskop - březen 2015

S ustupující zimou vás můžou přepadnou nemoci, kterým jste dlouho vzdorovali. Zaměřte se proto na prevenci a do jídelníčku zařaďte vitamíny.

 • Horoskop - duben 2015

Zadaní Býci ještě více upevní svůj dosavadní vztah. Dojde i na plánování společné budoucnosti.

 • Horoskop - květen 2015

V květnu vás bude potřebovat vaše rodina a přátelé. Buďte jim nablízku a vnímejte jejich problémy. Nebojte se jim podat pomocnou ruku.

 • Horoskop - červen 2015

Červen se ponese ve znamení hádky s blízkým člověkem. Vy nebudete původcem hádky, ale snažte se ji co nejdříve ukončit.

 • Horoskop - červenec 2015

Ve vztahu budete jenom zářit. S partnerem zažijete dovolenou přesně podle vašich představ. Milujete svého partnera a on miluje vás, takže červenec bude pro váš vztah přímo idylický.

 • Horoskop - srpen 2015

Těžce strávené hodiny v práci se vám zúročí. Váš zaměstnavatel ocení zejména vaši zodpovědnost a píli. Dočkáte se vytoužených prémií.

 • Horoskop - září 2015

Býci budou hýřit nápady a vůbec celkově budou velmi aktivní. Nebojte se své nápady zrealizovat.

 • Horoskop - říjen 2015

Hlídejte si své úspory, může se stát, že si na ně někdo dělá zálusk. Obzvláště se vyvarujte podpisu neověřených smluv a pečlivě čtěte každé slovo.

 • Horoskop - listopad 2015

Veškerý svůj volný čas strávíte s dětmi, což vás stmelí. Najdete společnou řeč a minulost necháte za sebou.

 • Horoskop - prosinec 2015

Konec roku přinese Býkům únavu a vyčerpání. Nestarejte se o množství dárků, ale zkuste prožít Vánoce zejména v naprosté pohodě.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 13129xRozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte