Bojím se změnit práci

Dobrý den,
bojím se v dnešní době změnit pracovní místo. Na původním místě nejsem spokojen, ale mám tam jistotu. Stále o tom přemýšlím a stále více jsem v depresi. Můžete mi poradit, kde vzít síly na změnu?

Martin

Odpověď:

Hezký den Martine,
sice ne vždy asi mohu poradit, tedy správně poradit, ale v tuto chvíli bych vám připomněla, že člověk by se neměl vzdávat určitých životních cílů a neměl by se nechat ukonejšit stereotypem a úspěchy..

V životě je třeba jít dál a třeba i výš a my nemáme  žádné právo ustrnout na jednom bodě a myslet si,  že tady bude naše konečná stanice. Vždyť není žádnou hanbou místo nezískat, takových příležitostí se jistě naskytne časem více, ale je třeba ukázat všem okolo a hlavně sám sobě, že se těch výzev nebojíme a jsme schopni a ochotni se „poprat“ za každých okolností.
Některé prohry sice občas bolí, ale některé bývají sladší než  pomyslná vítězství

Přeji Vám správné vykročení a přeji, aby obě Vaše nohy přišly do firmy, kde poznají, že přišla osobnost, která zná a umí.

Jste přece muž a bojovník a  proto nějaký konkurz nebo třeba pět zkuste.

Hodně štěstí přeje
PhDr. Eva Lavičková


Stáhnout v PDF

Přečteno: 3587x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte