Beran - Horoskop 2015

Beran (21. března – 20. dubna)

Lidé narození ve znamení Berana mají velmi pevnou vůli a vyznačují se také velkou dávkou cílevědomosti. Beran je ze své podstaty tvrdohlavé znamení, které jakoby šlo vždy tvrdě za svým cílem. Málokdy potkáme Berana, který by se vzdával. Jakmile si zkrátka Beran něco zamane, udělá maximum pro to, aby danou věc splnil. Plnění a cesta za svým cílem se však u Berana projevuje také u jeho slibů a závazků - když něco slíbí, chce to také dodržet.

Povahou je Beran nekomplikovaný a snaží se vždy stát pevně nohama na zemi. Nežije v žádných iluzích a není příliš naivní - svět vidí spíše v reálném světle. Co se týče vztahů, v této oblasti je Beran obvykle méně tolerantní a prosazuje si takzvaně svou. Ústupků se u Berana dočkáte málokdy. Nutno ale říci, že je Beran svému protějšku zároveň věrným a oddaným partnerem. Tvrdohlavost, nedočkavost a neochota být trpělivý se však často promítají také do Beranových vztahů.

ŽENA VE ZNAMENÍ BERANA

Nezávislá a konvencemi nespoutaná. Taková je žena ve znamení Berana. Pokud ji budete v něčem omezovat, pravděpodobně se se zlou potážete. Žena ve znamení Berana je velmi cílevědomá, což jí často předurčuje k vedoucím pracovním pozicím. Stejně jako Berani obecně, Žena Beran bývá věrná a oddaná. Vyhledává takového partnera, který jí bude na jednu stranu velkou oporou, ale na stranu druhou si jej bude moci naplno vážit a také k němu vzhlížet. Jedině tak může být vztah se ženou ve znamení Berana plně funkční.
Žena ve znamení Beran se neumí příliš přetvařovat. Žena Beran také často neumí přijímat, když je někdo kritizuje. Ženy ve znamení Berana jsou ale veselé a jejich povaha je otevřená, umí velmi dobře navazovat nové kontakty. U svých kamarádů, přátel a blízkých si asi nejvíce cení toho, když ví, že se na ně mohou skutečně spolehnout. Přátelství se ženou ve znamení Berana mívá obvykle spíše dlouhodobý charakter, "výměny" přátel se u ní dočkáme málokdy.

MUŽ VE ZNAMENÍ BERANA

Muži ve znamení Berana jsou velmi energičtí. Velké množství nápadů na změny, nové cíle a touhy posunout svůj život někam dál - to jsou vlastnosti, které muže ve znamení Berana vystihují. Muž ve znamení Berana je cílevědomý a obvykle hodně temperamentní. Podobně jako žena ve znamení Berana se v pracovním životě nespokojí jen tak s něčím a často se v práci snaží obsadit některou z vedoucích pozic. I v osobním životě ale muž ve znamení Berana touží po uznání - do života tedy ze své podstaty hledá protějšek, který mu bude plně oddaný. Od své ženy očekává věrnost a zároveň dostatek projevů uznání, mezi které patří třeba také komplimenty.

Muž ve znamení Berana ale není zrovna dvakrát přizpůsobivý a jen velmi nerad se dostává do situace, kdy se musí někomu druhému podřídit. Když má pocit, že se někdo snaží jakýmkoli způsobem omezit jeho svobodu, je zle. Proto se muž ve znamení Berana rozhodně necítí dobře ve svázaném manželství. Muž Beran často myslí jen sám na sebe a až sobecky zapomíná dokonce i na své nejbližší.

Horoskop 2015 - Beran

Pro Berany předurčuje horoskop 2015 velké změny v oblasti osobního života. Beran by si měl na začátku kalendářního roku stanovit své priority. Položte si tedy otázku: "Na čem mi opravdu záleží?" a běžte si za tím. Nezdržujte se záležitostmi, které pro vás ve skutečnosti nejsou tolik důležité. Jste Beran a rád byste povýšil nebo povýšila v práci? Tak pro to začněte bez výmluv dělat maximum. Jste natolik temperamentní a odhodlaní, že se vám to v roce 2015 rozhodně podaří.

 • Horoskop - leden 2015

Jste cílevědomí a pilní, tak na tyto své výhody vsaďte a letos investujte svou energii do toho, na čem vám skutečně záleží.

 • Horoskop - únor 2015

Na začátku roku se dočkáte hezkého překvapení od svého partnera. Berany v této části roku čeká štěstí v lásce.

 • Horoskop - březen 2015

V březnu by se Beranům nemusela vyplatit jejich vrozená tvrdohlavost. Čeká vás nepříjemný konflikt, ve kterém se možná právě kvůli ní dostanete do nevýhody.

 • Horoskop - duben 2015

Duben ve v Beranech probudí jarní únavu. Nebojte se tedy podpořit svou imunitu - sport nebo pravidelné saunování dokážou divy!

 • Horoskop - květen 2015

Květen bude pro Berany znamenat vyrovnanost a spokojenost sama se sebou. Abyste si tuto pohodu udrželi co nejdéle, hoďte se do klidu a nenechte se nikým rozhodit.

 • Horoskop - červen 2015

V červnu se začnou projevovat vaše první dílčí úspěchy. Neusněte ale na vavřínech a stále se snažte zdokonalovat - máte ještě hodně práce před sebou.

 • Horoskop - červenec 2015

Berana v měsíci červenci potkají nečekané peníze. Dostanete možnost si extra vydělat, a tak ji využijte.

 • Horoskop - srpen 2015

Berani, neupozaďujte kvůli velkému množství práce své kamarády. V srpnu se to snažte napravit a věnujte se vašim vztahům. Když to neuděláte, bude vás to později mrzet.

 • Horoskop - září 2015

Se začátkem školního roku se i vám bude ve vašem vzdělávání dařit. Přečtěte si knihy, které máte už dlouho na svém pomyslném to-do listu a nezapomínejte ani na studium cizích jazyků.

 • Horoskop - říjen 2015

Nezapomínejte na věci, které jste v minulosti někomu slíbili. Rozhodně se rozhoupejte a své slovo dodržte, aby vás okolí nepovažovalo za nespolehlivého člověka.

 • Horoskop - listopad 2015

Beran se trochu nečekaně sblíží s některými ze svých blízkých. Vaši přátelé vám dají najevo, že si cení vašich dobrých vlastností.

 • Horoskop - prosinec 2015

Po celoročním úsilí se konečně dočkáte požadovaného zadostiučinění. Nezáleží na tom, o co jste se dlouhodobě snažili - výsledky poznáte.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 15967x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte