Nemoc jako skvělá cesta k našemu sebepoznání

Nemoc jako skvělá cesta k našemu sebepoznání

Např. emoce štěstí vibruje na 205 Hz, emoce lásky vibruje na 150 Hz, naopak sebelítost vibruje na 3 Hz, hněv a pýcha vibruje na 0,9 Hz, strach, pocit viny vibruje dokonce jen na 0,2 Hz, což je čistá sebedestrukce!

Nikola Tesla, jeden z nejznámějších vědců všech dob, jednou řekl, že naše myšlenky dokáží být velmi silným zdrojem energie. Teď hovoříme o silných a velmi soustředěných myšlenkách s konkrétním záměrem, ne o smíšených nebo chaotických myšlenkových pochodech, týkajících se všeho, co cítíme, nebo vidíme.

Navíc, kolektivní soustředěné vědomí dokáže vytvořit velmi silné elektromagnetické pole, které má přímý vliv na naše fyzické prostředí a tedy i na naše fyzické zdraví.

Zdravý organismus vždy vibruje na vyšší frekvenci než organismus nemocný. Když člověk onemocní, část jeho těla začíná vibrovat na nižších frekvencích. Aby se tělo uzdravilo, je tedy nezbytné zvýšit vibrace nejprve nemocného místa a poté celého organismu.

Každý den zapojujeme různé energetické frekvence podle toho, jaké emoce se rozhodneme prožívat. Většinou se to děje na nevědomé úrovni. Nemusíme tyto frekvence nijak měřit, existují totiž elementární kritéria, podle nichž dokážete sami určit, jaká energie v současnosti ve vašem životě převažuje.

Kritéria pro zdraví jsou: pozitivní šťastné myšlenky, prožívání radosti, lásky, myslíte v hojnosti, jste naladěni na  úspěch apod.

Kritéria pro vznik nemoci jsou: negativní emoce jako zlost, strach, lítost, nenávist, bezmoc, stálé očekávání nezdaru, když myslíte v nedostatku, při rozhodování se řídíte strachem, vidíte na všem jen to špatné apod.

Japonský vědec Masaru Emoto zkoumal krystalickou mřížku vody a zjistil, že voda se dá ovlivňovat působením vibrací myšlenek a emocí. Bylo zjištěno, že voda má paměť a zůstávají v ní stopy toho, čím byla ovlivněná. Vodu může ovlivňovat i hudba. Na tomto principu funguje také homeopatie. Můžeme vodu ovlivňovat buď kladným, nebo záporným způsobem.

Každý ví, že lidské tělo se skládá z vibrujících částic. Fyzické tělo, které na nás působí pevným a odolným dojmem, je ve skutečnosti energie vibrující s určitou frekvencí. To můžeme vidět prostřednictvím supervýkonných elektronových mikroskopů.

Co to pro nás lidi znamená? Je to pro člověka zásadní. Naše tělo je složeno více než 70% z vody. To znamená, že pomocí našich vyjadřovaných a prožívaných emocí a myšlenek, ovlivňujeme svoji „osobní vodu“ v těle. Co to znamená v praxi?

Vše začíná u vzniku myšlenky. Podle toho, jak myslíme, tak také mluvíme a podle toho se také chováme. Naše tělo jen reaguje bezprostředně na to, jak a čím ho rozvibrujeme. Naše pocity a emoce jsou jako zrcadla. Vše, co děláme a jak smýšlíme, se odráží na prostředí, ve kterém žijeme. Jako následek dlouho opakovaného špatného myšlení a chování pak vzniká nemoc, co by signál, který nás má upozornit, že někde v něčem děláme chybu a tím si ubližujeme. Mnohdy to děláme nevědomě, protože tyto fakta neznáme. Ve školách nás to neučili, naši rodiče to také neznali. Bohužel máme velmi často naučené z dětství špatné vzorce myšlení i chování, které nás vedou k malé sebedůvěře, depresím, nebo sebedestrukci.

Co teď s tím? Jak se přeladit na vyšší vibrační vlny?

Je to jednodušší, než si mnozí myslí. Můžeme začít teď hned a dosáhnout velmi rychlého zlepšení. Jak? Nejjednodušší cestou ke zvýšení vibrací jsou pozitivní myšlenky. Myšlenky obecně prakticky úplně formují nejenom události našeho života, ale také náš celkový stav - fyzický i duchovní. Jste-li naladěni pozitivně a pozitivně myslíte, frekvence vašich vibrací vzrůstá. Stejně působí i vhodně zvolené city. Zvýšit vibrační frekvenci můžeme také meditacemi, cvičením jógy, tai-chi , nebo pomocí kvantové terapie, kterou nabízí naše Studio Naturopatie apod. Kladný efekt se šíří úměrně vašim vibracím.

Vibrace lidských myšlenek, citů, nálad a činů se odrážejí jak v kvalitě života konkrétního člověka, tak i na všem, co ho obklopuje. Podle zákonů fyziky – to, jak vysoko vibrujete, to na základě rezonance přitahujete.

Jste spokojeni se svou realitou? Jestli tomu tak není, můžete to změnit. Staňte se svými pozorovateli a sledujte, jak jste naučeni myslet a jednat. Vše směrujte k pozitivitě a radosti. Vyhledávejte každou příležitost ke smíchu! Smích má velmi vysoké vibrační hodnoty, a to i když se smějeme sami sobě.

Učte se milovat sami sebe takoví, jací jste. Hodně se smějte, choďte do přírody, věnujte se něčemu, co vám přináší radost, nedržte v sobě nenávist, ale učte se odpouštět sobě i druhým.

Nevíte si s tím sami rady? Děje se vám v životě něco, co nechcete a deptá vás to? Nevíte odkud začít? Točíte se pořád v bludném kruhu a stále se vám v životě opakují stejné situace? Nebo jste už ve fázi, kdy vám fyzické tělo signalizuje chybu - v podobě nějaké nemoci?

Pak jsme pro vás tím nejlepším řešením.

pavla novotná profilPomůžeme vám vypořádat se s vašimi strachy a obavami, naučíme vás zvládat stres, dáme vám konkrétní návody, jak pracovat se svým mozkem. Poradíme vám, jak detoxikovat či odkyselit organismus a správně se stravovat. Doporučíme konkrétní kroky a postupy k nápravě. Pomůžeme vám najít cestu k sebepoznání a pochopení.

Navštivte Studio Naturopatie Ostrava. Věnujeme se přírodní detoxikaci těla, psychosomatice, psychologii, kvantové terapii, navyšování osobních vibrací. Vše je naprosto bezbolestné v příjemném prostředí. Je nutná telefonická objednávka.Diskuse k článku

 • Pavla

  10:48 16. 3. 2018 +2
  To mě těší. :-) Každý člověk by měl čas od času udělat pomocí detoxikace takový "generální úklid" svého těla. Pak z toho profituje spoustu let.
 • Pavel

  16:42 15. 3. 2018 +2
  Pěkný článek, s tím se dá jen souhlasit :) Díky pravidelné detoxikaci se spousta věcí v mém životě změnila k lepšímu :) Pavel
 • Pavla Novotná

  13:24 17. 4. 2017 0
  Dobrý den pane Josefe, děkuji za pochvalu mého článku. :-) U polyneuropatie jde o poruchu periferních nervů v důsledku zánětlivých, metabolických, imunopatogenních, toxických a jiných vlivů. To se dá řešit vícero způsoby. Jak jsem již psala v článku, můj přístup k člověku a "nemoci" je celostní. Mám ve své praxi velkou úspěšnost zlepšení nebo úplné nápravy zdravotních potíží, které jsou moderní medicínou neřešitelné (např. Parkinson, Ulcerózní kolitida, Crohnova choroba, únavový syndrom, poruchy štítné žlázy, autoimunitní onemocnění a pod.) Nikdy si ale nedovolím tvrdit, že vám 100% pomohu. Záleží také na vašem psychickém nastavení a na tom, nakolik jste ochoten spolupracovat. Doporučuji to vyzkoušet. Ublížit ani pohoršit si nemůžete. Maximálně si detoxikujete organismus od odpadních látek a zlepšíte své stravování. :-) Vždy je lepší udělat pro zdraví maximum, než to vzdát a nedělat nic. To je můj názor. Pavla Novotná
 • Pavla Novotná

  13:09 17. 4. 2017 0
  Dobrý den paní Heleno, předně vás chci pochválit za vaši snahu, kterou se s tím snažíte něco dělat a nepoddáváte se tomu. Jakmile totiž propadnete do "role oběti" a prožíváte bezmoc, tak si sama zavřete cestu k nápravě. Lidský postoj a psychika je v jakékoli léčbě velmi důležitá. U polyneuropatie jde o poruchu periferních nervů v důsledku zánětlivých, metabolických, imunopatogenních, toxických a jiných vlivů. Pokud se jedná o jakýkoli zánět, tak jsem s metodou Naturopatie velmi úspěšná, ale rozhodně nemohu nikdy s jistotou říct, že pomůžu každému. Záleží na vaší imunitě, na vaší psychice, jak jste zvyklá zpracovávat a prožívat emoce a na dalších aspektech. Frekvenční terapie může pomoct proti boréliím, naturopatie může pomoci proti zánětu nervů, vyčistí tělo od odpadních látek, které ho zatěžují a posílí imunitní systém vašeho těla. Kvantová vlna může ladit vaši mentální stránku na vibraci zdraví. Dá se v tomto směru udělat hodně. Doporučuji osobní setkání a zkusit tento celostní přístup ke zdraví. Pavla Novotná
 • Hesova Helena

  22:00 10. 4. 2017 0
  Po borrelióza trpím polyneuropatii. Po velkém trápení jsem se obrátila na centrum bolesti. Do této doby mi nekokazal pomocí nikdo. Bolesti v celém těle byly tak hrozně a spojené s křečemi a chůze dělala veliké problémy o bolestech hlavy nemluvě. Začala jsem užívat lék Lyrika 2 Krát denně a tramundin 100mg v rozdělené dávce polovinu prášku ráno a polovinu večer. Bolesti se upravily a zhruba zamrok jsem Lyriku užívala už jen večer. Ale bez tramundin se neobejdou. Bolesti se pak znova vrací. Mám problémy s arytmií a vysokým tlakem se kterým se léčím. Při postupném vysazování tramundin se i toto zhorší.
 • Josef

  09:15 10. 4. 2017 0
  Dobrý den, velice zajímavý článek. Zajímalo by mne, jestli dokážete pomoci člověku s polyneuropatií, který trpí velkými bolestmi. Děkuji Vám za odpověď.
 • Zobrazit další komentáře

Lunární kalendář

NEDĚLE 25. 09. 2022
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v ubývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 26. 09. 2022
váhy
Měsíc prochází znamením Vah, dnes je novoluní. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte žádná…
více o tomto dni
ÚTERÝ 27. 09. 2022
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v přibývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte…
více o tomto dni
STŘEDA 28. 09. 2022
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v přibývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte…
více o tomto dni
ČTVRTEK 29. 09. 2022
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v přibývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte…
více o tomto dni
PÁTEK 30. 09. 2022
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v přibývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte…
více o tomto dni
SOBOTA 01. 10. 2022
střelec
Měsíc putuje ve znamení Střelce, je v přibývající fázi. Plánujte, obchodujte, investujte, cestujte, kontaktujte staré přátele. Dopřejte si masáž…
více o tomto dni

okna

Když jsou špinavá.

okna

kdy mýt okna

operace žlučníku

dobrý den, je pro mě vhodný termín 22.7.2022 k operaci odstranění žlučníku? Jsem naroz...
Zobrazit všechna témata

doporučujeme ze zboží

Reklama

ŠUNGIT do vody

Kameny pro přípravu šungitové vody
240 Kč

Neemový olej ORGANIC Ayuuri 100ml

100% Čistý organický olej z neemových semínek Neem - proti…
291 Kč

Lunární náramek VÁŠEŇ

Růženín s granátem pro vášeň, lásku a energii
340 Kč

Partnerské náramky s křídlem

Dokonalá souhra z křišťálu a onyxu, s nerezovým křídlem
710 Kč

Lunární náramek HOJNOST

Citrín s tygřím okem pro hojnost, štěstí a ochranu.…
480 Kč

Výročí svatby můžete slavit každý rok. Poradíme, na co vsadit

Výročí svatby se zpravidla slaví po několika letech v manželství. Pojmout tento den však můžete po svém. Pokud budete chtít oslavit každý společný rok, kdy jste svoji, nic vám v tom nebrání. Jde o pěknou tradic...

Neslyšící dítě v rodině: Jak si počínat při výchově?

Neslyšící dítě může vyvolávat v rodičích značné obavy z budoucnosti. Matka i otec se mohou ptát sami sebe „Najde se svým deficitem kamarády, partnera nebo práci?“. Zvýšený strach o takového potomka je normální,...

Nejčastější psychické problémy moderního člověka: Jak se s nimi vyrovnat?

Jednadvacáté století nám jako lidstvu přineslo mnoho skvělých vymožeností, které usnadňují nemalým dílem každodenní bytí. Jenže psychické problémy nemizí, ba naopak. Je jich s těmito moderními výdobytky doby čí...

Cyklický horoskop 2023: Příroda, živly a jejich pohled na lidskou budoucnost

Příroda, osud nebo nějací bohové nám předpovídají osud a dávají do vínku veškeré naše vlastnosti? Nebo to snad máme pevně ve svých rukou jen my sami? Cyklický horoskop 2023 nabízí unikátní pohled na naši budouc...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Přirozená autorita motivuje a inspiruje. Jak ji vybudovat?

Přirozená autorita není záležitostí vrozenou. Je zapotřebí, aby ji člověk rozvíjel. Když se tak nestane, může si ji uměle vynucovat, což není ta nejlepší cesta. S lidmi nepřirozeně autoritativními se však setká...

Sendvič s hruškou a modrým sýrem

Nejprve si v toustovači rozpečte chlebové plátky. Poté je potřete máslem dle libosti. Dále si nadrťte vlašské oříšky, lze je i opražit na pánvi bez tuku, a posypte jimi dva pláty chleba. Dále si omyjte a nakráj...

Fretka domácí je všetečka i veselý společník. Jak ji chovat?

Fretka domácí se může stát dokonalým mazlíčkem, pokud nemáte čas na venčení psa, nebo zrovna dvakrát nemusíte kočky. Počítat však musíte s tím, že se jedná o velice zvídavé zvíře, které prošmejdí každé zákoutí ...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Děláte skutečně to, co vás baví?

Práce, job, zaměstnání... každej tomu řiká jinak. Všichni ale za tim vidíme jediný - prachy, úspěch, svobodu. Říká se, že bez práce nejsou koláče. Asi to tak bude. Když nemáte kačku v ruce, nenajíte se. Prostě budete mít hlad. Tak je nastavenej svět. Materialismus, kapitalismus, bo nevim jak to pojmenovat. Peníze jsou dobrej sluha, ale zlej pán, no né? A položili jste si někdy otázku, jestli vám stojí za to, co teďka děláte? Jako myslim tim to, v čem pracujete???