Štír - horoskop 2017

Štír - horoskop 2016Štíři se mohou podle hvězdných předpovědí horoskopu na rok 2017 těšit na příjemný a pozitivní rok, který jim přinese mnohé zážitky a cenné zkušenosti.

Zrozenci ve znamení Štíra zažijí v tomto roce zřejmě pracovní pokrok, rozvoj osobnosti a ke konci roku budou pravděpodobně mnohem vyspělejší, než tomu bylo dříve. Do nového roku vstoupí Štíři nabití energií a nejlepší bude, pokud ji budou směřovat do pracovní činnosti.

Nebude to však jen tak, Štíři by podle horoskopu měli očekávat i nějaké překážky k překonání, sladká odměna je však dozajista nemine. V pracovní oblasti budou Štíři na výši a měli by vynikat nad ostatními. Je však nutné, aby svojí práci věnovali dostatek času.

Letní měsíce roku 2017 budou pro Štíry probíhat v akčním rytmu, a to jak v tom pozitivním, tak i negativním slova smyslu. Nudit se Štíři rozhodně nebudou až do konce podzimu.

Teprve konec roku přinese Štírům zklidnění a harmonii.

V průběhu celého roku však platí varování ohledně zdravotního stavu.

Horoskop Štír - Leden 2017

V lednu se naplno věnujte svému partnerovi. Rok vám začne spoustou práce a tak musíte využít každou chvíli, kterou můžete strávit spolu. Hektické pracovní tempo brzy ovlivní i váš osobní život

Leden bude pro Štíry poněkud zmatený. Najednou se budete snažit vyřešit hned několik problémů, to ale jen povede k tomu, že se do záležitostí ještě více zamotáte. Raději problémy řešte systematicky.

Horoskop Štír - Únor 2017

V únoru se pořádně snažte splnit své pracovní cíle. Pokud vytrváte, jistě uspějete. Nic však nebude zadarmo, připravte se na nečekané překážky. Radost vás však čeká v osobním životě - bude důvod k oslavám.

Kvůli nepozornosti a nerozhodnosti se mohou v únoru objevit drobné problémy ve vaší kariéře. Pozor si dejte i na člověka, který vám podává pomocnou ruku. Nemusí mít ty nejčistější úmysly.

Horoskop Štír - Březen 2017

V březnu se vám bude dařit navazovat přátelské pracovní vztahy. Vysloužíte si minimálně jednu pochvalu. Nepolevujte však ani v pracovní svědomitosti. Příliš dobrá nálada může být pro vedení podezřelá, tak se nenechte nachytat nepřipravení.

Začnete se o sebe zase více starat. Poslední dobou jste svůj zevnějšek zanedbávali, tak to napravte. Zajděte si do posilovny nebo zaběhat a kupte si něco hezkého na sebe. Vaše okolí změnu k lepšímu jistě ocení.

Horoskop Štír - Duben 2017

Duben přinese stabilní období. Hvězdy se konečně přesunuly do ideálního postavení a vy tak přestanete být roztěkaní. Více svého času budete věnovat kariéře a budete opravdu produktivní. Nasadíte vysoké pracovní tempo a ostatní vám budou jen závidět.

Vyrazte na lov svého budoucího protějšku a brzy se budete moci radovat z úspěchu. Čekají vás noci plné vášně, romantiky a zamilovanosti. Jen si o svém novém partnerovi nedělejte přílišné iluze, aby vše nedopadlo jako minulý rok.

Horoskop Štír - Květen 2017

V květnu si dopřejte relax ve dvou. Už máte na čase, nemůžete všechnu energii věnovat jen práci. Štír by si měl také někdy odpočinout. Nenechte se však příliš ukolébat, brzy budou vaše pracovní schopnosti opět potřeba.

Se začátkem jara budou rozkvétat vaše dlouhodobé vztahy. Pokud jste si na začátku roku nebyli s budoucností jistí a řešili osobní problémy, teď se vše ustálí. S partnerem budete na stejné vlně.

Horoskop Štír - Červen 2017

V červnu vás zasáhne nečekaná událost. Člověk, kterého jste považovali za přítele, vás bodne do zad. Ve stavu nouze se projeví jako zrádce a vám zůstanou jen oči pro pláč. Nezoufejte však, boží mlýny melou pomalu, ale jistě.

Na druhou stranu Štíry v červnu čekají kariérní úspěchy. Posun na lepší pozici nebo vyšší plat vás neminou. Dobrou náladu si pak přenesete i do osobního života.

Horoskop Štír - Červenec 2017

Červenec s sebou přinese štěstí a úspěch. Čeká vás jen málo překážek, které budou spíše jen výzvou, kterou rádi překonáte. Budete plní energie a vše se vám bude dařit. Pusťte se do úkolů, kterých jste se v průběhu roku báli - v červenci je určitě zvládnete.

Komplikace můžete čekat jen v osobním životě. Se svým protějškem si radši v červenci udržujte zdravý odstup. Vyhnete se tak zbytečným hádkám, které by vám mohly zkazit vaši dobrou náladu.

Horoskop Štír - Srpen 2017

Srpen si pro vás připravil velké množství úkolů a povinností, které bude náročné zvládnout. Musíte zatnout zuby a věřit svým snům. Vaši blízcí vám poskytnou tolik potřebnou podporu.

Ke konci měsíce projde váš vztah těžkou psychologickou zkouškou. Pokud si chcete zachovat klid a pohodu svého domova, soustřeďte se na řešení nedostatků, které vašemu partnerovi nejvíce vadí. Buďte velmi opatrní při každém rozhovoru, situace by se mohla pěkně přiostřit.

Horoskop Štír - Září 2017

Jestli se vám celý rok stále zdá nudný, těšte se na září. Čekají vás příhody, o kterých ještě budete dlouho vyprávět. Zažijete dobrodružství, která se nebudou jen tak opakovat. Vyberte si proto pečlivě, s kým tento výjimečný čas strávíte.

Minulý měsíc jste museli řešit velké vztahové potíže, v září se však situace obrátí. S partnerem najdete společnou řeč a domluvíte se na kompromisech. V rodině se udobříte s příbuznými, se kterými jste dlouho nemluvili.

Horoskop Štír - Říjen 2017

V kariéře budete mít v říjnu možnost udělat velké pokroky. Zvýšení platu nebo rovnou lepší pracovní pozice vás nemine, pokud vedení prokážete svou důležitost. Nebojte se ozvat, pokud vám řešení nějakého problému nesedí - vaše dobré nápady kolegové ocení.

Na začátku listopadu by mělo přijít ustálení situace ve vašem osobním životě. To však nebude mít dlouhého trvání. S partnerem se znovu kvůli drobnosti neshodnete. Ani jeden z vás tak nebude do konce měsíce spokojený.

Horoskop Štír - Listopad 2017

Měsíc listopad bude přát všem, kdo se nebojí trochu zariskovat. Obchodní příležitost za vámi sami nepřijdou, musíte je sami vyhledávat. Když se nebudete o nic snažit, taky nic nezískáte. Pokud v krizové situaci projevíte odvahu a rozhodnost, lidé na vyšších místech si toho hned všimnou. Měli byste myslet na svůj profesní rozvoj a jít do všeho naplno.

Až vše zvládnete, věnujte se rodině. Ze všeho shonu jste určitě unavení a vaši blízcí vás naplní potřebnou energií.

Horoskop Štír - Prosinec 2017

S příchodem prosince možná budete mít potřebu plno věcí změnit. Nevrhejte se však bezhlavě do rozhodnutí, které by vás mohly stát rodinu a zázemí. Věnujte se spíše cestování, jiné prostředí vám udělá dobře a přestanete myslet na problémy, které stejně nevyřešíte.

Štíry v prosinci čekají velké finanční ztráty, pokud se rozhodnou bez rozmyslu investovat. Snažte se svůj majetek udržovat, nikoliv ho rozhazovat. Vyčkejte na příští rok, kdy budete mít plno možností, jak si další peníze vydělat.

 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 19782x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Doporučené články

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte