Kartářka a terapeutka Lucie Bělínová

Rozhovor: „Volná energie je nám neustále k dispozici, jen ji neumíme využívat“, říká expertka na minulé civilizace Lucie Bělínová

Lucie Bělínová pracuje jako terapeut. Věnuje se především nápravě nefunkčních modelů chování a nefunkčním vztahům z minulosti v návaznosti na podvědomí. Je expertkou na výklad karet a astrologii. Rovněž je i odbornicí na dávné civilizace, především pak na oblast Egypta.

Poslední dva roky se svět hodně změnil, mnoho věcí je jinak, na spoustu novinek jsme si museli zvyknout. Jak vidíš směřování lidstva dál? A co nás čeká ještě do konce letošního roku?

Svět se mění, protože skončila Kali yuga, tedy takzvaný Těžký věk lidstva, který se pravidelně vrací v oběhu 26 000 let. Říká se tomu také precese rovnodenností. A protože nic se nemění ze dne na den, tak i současné dění je jakýmsi předělem dob. Dalo by se to přirovnat k pověstnému kácení lesa, kdy padají třísky. A dnešní situace je předělem do dalšího věku lidstva, takzvané Satva yugy. Rozhodně nejde o krátké časové období. Trvá to pár let, aby mělo lidsko čas na základě událostí a podmínek k životu přehodnotit apatii a lenost myslet. Předchozí stav bytí se tedy už nevrátí a přes rozbroje po celé planetě se pak postupně dostaneme ke klidu. Následně pak bude mnoho práce s uspořádáním životů pomocí lásky, podpory, pomoci bližních a vcítění se do druhých.

Chceš-li nějakou předpověd do konce roku 2021, pak se musíme připravit na zdražování, úřední změny a nějaké machinace a nové příkazy z vyšších míst. Nejspíš půjde o nějaká další omezení a příkazy lidí, kteří s námi nehrají úplně fér.

Čtěte také:

Rozhovor: Akrojóga je zábava i snadné hubnutí, zvládne ji každý. Katka a Honza začali nabízet i on-line lekce pro začátečníky

Rozhovor: Veganská strava tělu prospívá. Když chceme jíst zdravě, musíme vařit doma z poctivých surovin, říká expertka na vegan stravu, Michaela Levíčková

Rozhovor: „Dar zdravého a jedinečného života máme v sobě”, říká Life Design kouč Tereza Kovačovič

Hodně lidí teď řeší energie. Elektřina se začíná zdražovat a ani plyn na tom není nejlépe. Na co bychom se měli připravit v této oblasti?

Energie zdražují po celém světě, tudíž můj odhad je, že jde opět o globální plán “vrchnosti”. Neboť situace je po celém světě naprosto stejná, tedy mimo Afriky. Ve chvíli, kdy se objevily na přelomu roku 2019 a 2020 první zprávy z médií o pandemii, objevovala se mi v kartách “falešná nemoc”. Tehdy jsem vůbec nechápala, co se dá na nemoci udělat schválně a falešně. Nyní, s odstupem času, tomu už rozumím. Zdražování energií je další bod na seznamu. Dohody o nákupech dělají naši zástupci ve vládě, a bohužel si nedělám žádné iluze, že jsou tato rozhodnutí v náš prospěch.

Když už jsme u té energie – v souvislosti s ní se hovoří o takzvaných blackoutech a na některých místech po světě k nim už skutečně došlo. Máme se i my něčeho takového obávat?

Bavíme se o Austrálii? Nebo jsou nějaké obavy, že něco takového bude i u nás? Předpokládám, že velké problémy tohoto druhu budou mít západní země, které jsou pod vlivem USA a Britského království. Jednodenní nebo kratší výpadek energií ale nevylučuji ani u nás. Nemyslím si však, že by v Česku tato situace nastala dlouhodobě.

Co se týče energie a energií, Ty jsi expertkou i na dávné civilizace. Předpokládám, že elektřinu ani plyn neměli. Jak se tedy v zimě zahřívali?

Skutečná historie Země nám není úplně známa. A s tím zbytkem, co je znám, je manipulováno. Ale Terra, jak je známa naše planeta ve vesmíru, je původně výsadkovou planetou pro delikventy z jiných galaxií a hvězdokup. Ti byli odsouzeni za závažné přečiny na doživotí a byli vysazeni na Zem pro těžbu rud a drahých kovů. Proto má Země jako jediná planeta různorodost ras, které se tu asimilovaly a dál křížily. My jsme pátou civilizací za milióny let. Ty předchozí vždy zničila nějaká katastrofa. Naposledy povodeň, předtím ohěň, dokonce tu byly i atomové války – tzv. války Bohů, tedy okupantů Země. Dočíst se o nich můžete na sumerských destičkách (nalezená knihovna Aššurbanipala), v historii Egypta na výtažcích z papyrů (včetně Knihy mrtvých), v indických eposech Rámajána a Bhagavadghíta. Člověk, jak jej známe, není přímo pozemšťan. Země měla vždy jen faunu a flóru, lidé byli vyšlechtěni. Poslední civilizace před celoplošnou povodní kvůli posunutí pólů (technické pokusy a zásahy Atlanťanů) používala tzv. volnou energii. Těch principů bylo více. Využívali magnetické siločáry Země, díky nimž létaly jejich stroje (vimány) v koridorech po těchto liniich, ty se propojovaly obelisky a megalitickými stavbami (Egypt, Jižní Amerika, Izrael Baalbek, Kolský poloostrov, Antarktida...) a seskupeními megalitů obsahujících křemen (Anglie-Carnak, pralesy Brazílie aj.). 

Jak to měli dávné civilizace s energiemi?

Po velké povodni a posunu pólů byly některé dráhy zničeny, ale některé dráhy se využívaly stále. Učenci co zůstali na Zemi přenesli vědomosti do Egypta, kde učili místní lid a zvolili si, tak jako v Sumeru Nibiřané, své zástupce na Zemi z míšenců pozemšťanů a jich samotných. Faraony, krále, své zástupce na Zemi. Ti se dožívali delšího života na stovky let, jak píší egyptské svitky, sumerské destičky, Talmud i Bible. Nejde o chybu v počtech, generace lidí si je pamatovali a nově poznávali a tak se stali tzv. Bohy. Pyramidy po celém světě byly propojeny s podzemními chodbami plných vody (v Mexiku a jizní Americe a v Číně vodu nahrazovali rtutí), šlo o elektrárny. Vyráběli volnou energii s dosahem pro danou oblast. Pozdější menší stavby na území Tartárie (přechůdci Slovanů) se stavěly věže, využívající posvátnou geometrii s přesnými anténami. Pozůstatkem jsou symboly na ruských kostelích a indické stúpy. Takto se využívala energie vesmíru a ze stratosféry, tzv. ether. Tato energie už neměla tak daleký dosah, ale fungovala. Pro otázku topení, anténa na střeše (kopuli) byla správnými slitinami propojena trubkou do "komína" a uvnitř zdí byla kovová krabice opět se správným poměrem slitin, která ohřívala zdi budovy. 

Zmínila jsi i pojem "volná energie". Ten jsem už mockrát slyšela. Co to přesně je?

Volná energie je ta, kterou vytváří elektropole Země a dá se stahovat i ze stratosféry. Jde o energii bezdrátovou, jakousi wifi. Je pro všechny dostupná a nepřijde Ti za ni faktura, proto je v současnosti pro elity nežádoucí

Je pravdou, že volnou energii uměly vyrábět i pyramidy?

Ano, je to tak. Sloužila k létání strojů, pro představu něco jako japonský shinkansen, využívalo se magnetické levitace. Taktéž ke svícení, spínačem starobylé žárovky (vyobrazení lze najít v chrámu v Dendeře v Egyptě), byl tzv. sloup Džed. Ten je je často vyobrazen jak v hieroglifech, tak u faraonů jako panovnický symbol spolu s ankhem a holí (ta uzemňovala energii a vždy je zobrazena nedotýkající se země , ale pár centimetrů nad prsty od nohou). Džed má podobu s anténou na ruských-tartarských kostelech.

Kdysi jsem někde četla, že v rámci této "volné energie" měli lidé i něco podobného, čemu my dnes říkáme "tepelné čerpadlo". Je to tak?

Je tomu skutečně tak. To tepelné čerpadlo byl onen systém, co jsem popsala výše, který se přenášel z antény na vodivé střeše. Proto dodnes v Rusku i Indii střechy obalují do zlata, mědi a slitin u kostelů a významných staveb. Původně ale nešlo o náboženství, nýbrž o technologii, která přinášela teplo do budovy (do té krbové krabičky, která roznášela teplo po zdi stavby). Kostely a katedrály jsou z části i šikovnou záminkou, jak ukrýt technologie a zaměnit je za víru. Dnes už tyto energie téměř nikdo nevyužívá. I když je ještě několik jedinců, kteří jsou z rodin, kde se toto tajemství předává z otce na syna (děvčata byla vyloučena už v minulosti). Avšak tito lidé jsou pod přísahou mlčenlivosti. Najdete je v Egyptě v Káhiře (Gíza) a v Tibetu.

Bude nám někdy dostupná volná energie?

Tam stráží i těžko dostupné terény a znají vchody do jeskyní, které pod stálou teplotou čtyři stupně uchovávají ve svých útrobách minulé obyvatele Země ve stavu samadhí. Nejde o mumie, ale desítky i statisíce let stará těla uchovávající genetický materiál v tomto stavu za stálé teploty, která nekolísá, a do kterého se uvedli hlubokou meditací, nikoli smrtí. Nadále jim rostou vlasy i nehty, i když ve zpomaleném režimu. Bez dostačně silného biopole okolo vlastního těla se k nim ale nemáte šanci dostat, ani kdybyste vchod našli. Když už nezabloudíte v hlubokých tunelech, vchody do síně entit v sámádhí v jeskyni jsou chráněny psychickou energií. Ta vám nejprve při postupu jako varování způsobí pískot v uších, dále bolesti hlavy, křeče, pot a následně selhání srdce. Pokud už byste se ale náhodou až “tam” dostali, zpět už to váš metabolismus nedá. Strážci nežijí standardní život a jejich povinností je péče o tyto druhy. Jste-li zvědaví, raději hledejte v dílech Nikity Rericha  a jeho ženy po cestě Tibetem. Nebo pak i v dokumentujících knihách doktora Ernsta Muldaševa z Ufy, který jako oční specialista a doktor vědec musel dát sám cestu po stopách Rericha. 

Mnoho technologií je tajných, volná energie mezi ně patří. Můžeme ale i my, obyčejné lidé, nějak volnou energii využívat? Jak?

Bohužel, tuto volnou energii, kterou máš na mysli, v současné době využívat nemůžeme. Je třeba, aby se lidé odklonili od hraček v podobě her, seriálů a jiné aktivity, která zaleptává jejich skvělou mysl, jejíž potenciál plně nevyužívají. A vše začíná kritickým myšlením. Hledejte informace, naučte se využívat energii svého těla. Moderní kurzy, například tolik populární reiki, nefungují. Nejprve musím já sama najít své myšlení, svůj energetický potenciál a musím se propojovat s přírodou. Teprve pak přijde/ objeví se, nějaký učitel. Myslet si, že když dám peníze za nějaký kurz a bude ze mě “expert”, je mylná představa. Tak to opravdu nefunguje.

Autor článku: Monika Poledníková

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

ÚTERÝ 07. 12. 2021
kozoroh
Měsíc putuje znamením Kozoroha a je v přibývající fázi. Kozoroh má vliv na pleť a nehty, ale působí také na kolena, kyčle a klouby. Nepodnikejte dnes…
více o tomto dni
STŘEDA 08. 12. 2021
vodnář
Měsíc putuje ve znamení Vodnáře a je v přibývající fázi. Vodnář působí na lýtka, kotníky a žíly. Nezatěžujte nohy dlouhým chozením a stáním. …
více o tomto dni
ČTVRTEK 09. 12. 2021
vodnář
Měsíc putuje ve znamení Vodnáře a je v přibývající fázi. Vodnář působí na lýtka, kotníky a žíly. Nezatěžujte nohy dlouhým chozením a stáním. …
více o tomto dni
PÁTEK 10. 12. 2021
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v přibývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
SOBOTA 11. 12. 2021
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v přibývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
NEDĚLE 12. 12. 2021
beran
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 13. 12. 2021
beran
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté…
více o tomto dni

Prochladli jste? Zánět močového měchýře pomohou vyléčit aquauretika

Zánět močového měchýře není v tomto období vůbec ničím výjimečným. Ale také rozhodně nejde o nic, po čem bychom toužili. Někoho tato zdravotní komplikace nepotká nikdy, jiný zase trpí na zánět močového měchýře ...

Odcizení ve vztahu: Co jej způsobuje a jak ho řešit?

Odcizení ve vztahu se může dostavit především po mnohaletém soužití dvou lidí. Je to jakýsi klín, který brání spokojenému partnerskému životu. Může se jevit i jako určité zklamání, jež následuje po fázi zamilov...

Jmelí pro radost i léčení. K čemu je jmelí dobré a proč se pod ním líbáme?

Jmelí je v průběhu celého adventu snad na každém kroku. Rádi ho zavěšujeme do svých domů a považujeme ho odjakživa za symbol štěstí a vánoční pohody. Proč se zrovna tahle poloparazitická rostlina stala v předvá...

Skrytá agrese neboli nebezpečí pasivně agresivního chování

Agrese by se dala definovat jako extrémní emoční projev, typicky se projevující křikem či fyzickým napadáním sebe samého nebo jiných osob. Tohle chování je zjevné a předává informaci o tom, že se daný člověk bu...

Úplněk v prosinci 2021: Jak ovlivní jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Úplněk v prosinci 2021 se odehraje necelý týden před Vánoci. Na oblohu se vyhoupne „Studený měsíc“ přesně 19. 12. v 5:35 ve znamení Blíženců. Letos nás nabádá k utišení chaotických myšlenek a k naslouchání vnit...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Je cvičení během menstruace prospěšné nebo byste měla zůstat spíše v klidu?

Známe to všechny velmi dobře. Jakmile přijde menstruace, do ničeho se nám nechce, jsme unavené a často i bez energie. I když to bude znít zvláště, tak správný a vhodný pohyb během menstruace napomůže vyplavován...

Velikonoční mini mazance

Upečte si voňavé velikonoční mini mazanečky podle našeho jednoduchého receptu s tvarohem a ořechy.

Oblečení pro psa v chladném období je věčné téma. Kde je pravda?

Oblečení pro psa je téma, o kterém se mezi pejskaři bouřlivě diskutuje. Jedna strana jej rezolutně odmítá a ta druhá prosazuje. Skutečnost je ale taková, že pravdu lze najít někde mezi těmito rozdílnými názory....

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Medové perníčky podle zkušených babiček 4x jinak. Vyzkoušíte je?

Medové perníčky připravuje každá hospodyňka po svém. Zejména babičky mají své osvědčené a letité recepty, které po generace předávají ve své rodině. A právě jejich recepty vám nyní přinášíme, což se může v před...

Nas****st vládne republikou...

Taky ste si toho všimli? Ptáte se čeho? Přeci tý abnormálně velký nas****sti v naší společnosti. A nebude to lepší. Teď se kvůli očkování rozděluje společnost ještě víc... Neočkovaný budou závidět vočkovanejm a vůbec, bude to celý v řiti.