Jak bojovat proti zavodňování organismu?

PR článek

Jak bojovat proti zavodňování organismu?Jak bojovat proti zavodňování organismu?

V této sedavé době, kdy k výkonu práce není potřeba pohyb, je všeobecně problém se zavodňováním organismů lidí. Co vlastně zavodnění organismu způsobuje a jak proti němu můžeme bojovat?

Za zavodnění organismu může s velké části nesprávná funkce lymfatického systému. Lymfatický systém neboli mízní systém se nachází těsně pod kůží člověka a taky uvnitř těla v orgánech. V lymfatickém systému proudí lymfa. Lymfa je nažloutlá čirá tekutina, která se filtruje přes uzliny. Lymfa teče od spodu nohou směrem do klíčku, kde se vlévá do krve. Lymfatický systém má hned několik velmi důležitých funkcí. V lymfatickém systému také sídlí náš imunitní systém. Lymfatické uzliny "hlídají", aby se do těla nedostaly škodliviny a patogenní mikroorganismy, které by mohly organismu ublížit. Mezi další funkce lymfatického systému patří udržování správné hladiny vody v těle, což právě řeší problémy se zavodněním.

Co můžeme udělat proti zavodňování?

1. Dostatečně se hýbat

Lymfatický systém nemá pumpu tak jako krevní systém, který pohání srdce. Lymfa se pohybuje na základě kontrakcí svalů. To samozřejmě znamená, že potřebujeme pohyb, aby k zavodňování nedocházelo. Co se týká dýchání, tak i to napomáhá díky kontrakci svalů pohyb lymfy umožnit.

2. Dodržovat správný pitný režim

Je také velmi důležité dodržovat pitný režim. Naše tělo je cca ze 70 % tvořeno vodou, tak si dovedeme představit, co tělo umí, když mu přísun vody pravidelně nedodáváme – vodu si zadrží na horší časy. Je důležité vypít 2 – 3 l čisté neperlivé vody za den.

3. Nepít alkohol

Alkohol sebou nese samozřejmě spousty dalších nevýhod od zpomalení organismu až po příjem toxinů a nebezpečných látek do těla.

4. Použít metodu Body Wraps SLIM

Metoda proti zavodňování organismu Body Wraps SLIM originál pomáhá s rozpohybováním lymfatického systému.

Metoda Body Wraps SLIM originál využívá:

  • ovázání těla obinadly ve směru toku lymfatického systému. Tato obinadla (wrapy) jsou namočena ve speciální lázni z účinného bahna, které podporuje mikrocirkulaci a ta pak i lymfatický systém,

Body wrapsBody wraps

  • pohyb, který jsme si již zmiňovali, jak je proti zavodnění organismu důležitý, 
  • potravinový doplněk pro rychlejší spalování tuků BW PILLS FAT KILLER
  • speciální čaj BODY WRAPS TEA Lymfatic, který napomáhá vylučování vody z těla.

5. Čaje Body Wraps TEA a  potravinové doplňky Body Wraps PILLS

Proti zavodnění můžeme také použít speciálně vyvinutý čaj s recepturou na podporu funkce lymfatického systému - tzn. proti zavodňování - Body Wraps TEA Lymfatic.

body wraps teaBODY WRAPS TEA Lymfatic

Jako dalšího pomocníka můžeme doporučit i potravinový doplněk BW Body Wraps Light Legs (lehké nohy).

LLBW Body Wraps Light Legs 

Na detoxikaci organismu a odkyselení doporučujeme potravinový doplněk BW Body Wraps Aloe Vera drink, který má velmi blahodárný vliv na střevní funkce. 

AV500BW Body Wraps Aloe Vera 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 1210x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

U pitného režimu se mi více osvědčila než voda čaj, samozřejmě ne třeba černý, ale cítím se tak lépe.

Dobrý den,

s čajem souhlasíme a máme přímo lymfaticky vlasní směs který je vhodnější než černý.
https://eshop.bodywraps.cz/cs/bylinne-caje/34-53-bw-tea-odvodneni-organismu#/29-mnozstvi-tydenni_kura

Ale určitě pití čaje nezaměmit za pitný režim.
Filip Body Wraps


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte