Vztahy podle znamení zvěrokruhu mohou vyjít. Záleží však na přístupu partnerů a jejich vlastnostech.

Vztahy podle znamení zvěrokruhu: Kdo se k vám hodí nejvíc?

Vztahy podle znamení zvěrokruhu mohou za jistých podmínek fungovat. Astrologie však dává pouze jakési doporučení, kdo se k sobě hodí více a kdo méně. Nelze spoléhat na to, že například muže Býka bude žena v Kozorohu nesmírně obdivovat a nakonec z toho bude láska jako trám. Lidé jsou velmi rozlišní, při seznamování tedy hrají roli i jiné faktory.

Pakliže se o astrologii zajímáte více než obvykle, můžete se inspirovat řádky níže uvedenými. Vztahy podle znamení zvěrokruhu mohou jen vzkvétat. Výsledek je však pouze na dvou zamilovaných lidech. Kdo se k vám hodí nejvíc? To se právě dozvíte.

Vztahy podle znamení zvěrokruhu: Energický Beran

Beran bývá velmi aktivním jedincem, který srší téměř nevyčerpatelnou energií. Vztahy podle znamení zvěrokruhu tomuto zrozenci připraví mnoho vášnivých okamžiků se Lvem, nebo Střelcem. Ti jsou schopní s Beranem držet ten správný krok. Naopak Rak a Kozoroh jeho spontánní počínání nemusí vždy pochopit. Harmonické soužití by mohlo nastat i s Váhami, které podpoří Beranova dobré vlastnosti a posunou ho o velký kus vpřed.

Čtěte také:

Africký horoskop na rok 2021: Která z charakterových vlastností u vás převažuje?

Vztahy podle znamení zvěrokruhu: Požitkářský Býk

Býci jsou ze své podstaty velcí gurmáni a milovníci všeho luxusního i příjemného. Na druhou stranu jsou velmi pragmatičtí a praktičtí jedinci. Panna a Kozoroh mohou být očarovaní vlastnostmi Býka. Vztahy podle znamení zvěrokruhu jsou tedy v tomto spojení žádoucí. Naopak s Vodnářem a Lvem může Býk dost zápasit. Když se ale naučí dělat kompromisy a podpoří v sobě trpělivost, šanci má láska i s těmito zrozenci.

Vztahy podle znamení zvěrokruhu: Společenský Blíženec

Randění s Blíženci je sám o sobě velký zážitek plný vzrušení. Tito zrozenci milují komunikaci a společnost ostatních lidí. Jsou to tak trochu dobrodruzi, kteří rádi zkouší a vytvářejí nové věci. Intelekt a smysl pro humor u Blíženců dozajista umí ocenit například Váhy a Vodnář. Velmi dynamický pár ovšem mohou tvořit se Střelci. Vztah podle znamení zvěrokruhu bude v tomto spojení zábavný a kreativní. Ryby a Panna by se měli těmto zrozencům raději vyhýbat. Nemusí se totiž smířit s vrtošivou energičností Blíženců.  

Vztahy podle znamení zvěrokruhu: Romantický Rak

Raka do značné míry ovlivňuje Měsíc. Proto jsou tito zrozenci někdy až příliš přecitlivělí. Pro tuto vlastnost však bude mít pochopení Štír a zrozenec v Rybách. Vztahy podle znamení zvěrokruhu dávají těmto spojením do vínku hluboký pocit sounáležitosti. Ideálním partnerem pro Raka je taktéž pracovitý Kozoroh. Toto partnerství může být velmi pohodové a pravděpodobně v něm bude uplatňováno pořekadlo: „Protiklady se přitahují.“ Otevřená komunikace je pak potřebná zejména ve spojení s Beranem a Váhami.

Vztahy podle znamení zvěrokruhu: Charismatický Lev

Lva je možné charakterizovat jako vášnivého, extravagantního a kreativního jedince. Vztahy podle znamení zvěrokruhu budou zřejmě vzkvétat se zrozenci v Beranu a se Střelci. Ti totiž smýšlejí podobně, jako Lev. Obecnou harmonii v lásce mohou také vytvořit Lvi s Vodnáři. A kde to může tak trochu skřípat? Určitě ve spojení se Štírem a Býkem. Tato znamení Lví drzost a okázalost jen rozčiluje.

Vztahy podle znamení zvěrokruhu: Pragmatické Panny

Panny jsou velmi racionální jedinci. Oplývají však i značným intelektem a pracovitostí. V lásce jim bude nejspíš přáno ve spojení s Býkem a Kozorohem. Tito zrozenci totiž Pannám poskytnou stabilitu a klid. Vztahy podle znamení zvěrokruhu jsou ale možné i s Rybami. Ty vždy Pannu vyslechnou a emočně podpoří. Ke střetům může docházet v partnerství s Blíženci a Střelcem. Pro tato znamení se jeví Panna občas tak trochu neurotická.

I znamení zvěrokruhu může ovlivnit do jisté míry to, jak si dva budou rozumět.

Vztahy podle znamení zvěrokruhu: Estetické Váhy

Váhy doslova milují vše krásné. S oblibou navštěvují galerie, muzea a jiná příjemná místa. Kromě jiného se rády oblékají do luxusních či kvalitních oděvů. Dlouhodobé partnerství mohou tito zrozenci tvořit například s Blíženci a Vodnáři, kteří je nikdy nepřestanou obdivovat. Určitou stabilitu pak mohou poskytnout Vahám i Berani. Vztahy podle znamení zvěrokruhu nejsou zavrhované ani ve spojení s Rakem a Kozorohem. Zde je ale nutné naslouchání druhému ze strany Vah a poskytnutí láskyplné pozornosti.

Vztahy podle znamení zvěrokruhu: Intuitivní Štír

Štír dostal do vínku jakýsi šestý smysl, který mu může ulehčit v mnoha ohledech život, když mu bude naslouchat. Tito zrozenci nikdy nedělají nic na půl. Do všeho jsou naplno. A to i do partnerství. Hledají zejména věrný a chápavý protějšek, který mohou najít třeba v Raku a Rybách. Protože jsou Štíři milovníci sexu, může jim to klapat i se smyslným a požitkářským Býkem. Vztahy podle znamení zvěrokruhu se mohou komplikovat ve spojení se Lvem a Vodnářem.

Vztahy podle znamení zvěrokruhu: Dobrodruh Střelec

Střelci jsou mistry ve vyprávění a mají skvělý smysl pro humor. Zažijete s nimi zcela jistě mnoho legrace. Vztahy podle znamení zvěrokruhu přejí hlavně spojení se Lvem a Beranem. Tito zrozenci mohou prožívat skutečně vášnivý a intenzivní vztah. Porozumění pak najde Střelec i v Blížencích. Obě znamení se budou vzájemně v životě podporovat. Nekompatibilní jsou vůči Střelci údajně Panny a Ryby. Zde může docházet k nedorozumění a ranění citů.

Vztahy podle znamení zvěrokruhu: Ambiciózní Kozoroh

Kozoroh usiluje v podstatě celý život o stabilní a romantické partnerství. Stejně to má i v životě. Potřebuje v mnoha ohledech pevné základy. To mu může poskytnout obdobně smýšlející Býk a Panna. Vztahy podle znamení zvěrokruhu fandí hlavně spojení s Rakem, který je pro Kozoroha dokonalým pečovatelem. Kromě jiného tito zrozenci sdílejí i tradiční pohled na život a jsou romanticky založení. Poněkud vyčerpávající je pro Kozoroha charakter Berana anebo Vah.

Vztahy podle znamení zvěrokruhu: Progresivní Vodnář

Vodnář nesnáší bezpráví. Vždy bude bojovat za slabší. Také usiluje o rovnost v partnerství. Tento zrozenec je jakýsi revolucionář. Má potřebu zlepšit svět jako celek. V tom jej může pochopit třeba Blíženec nebo Váhy. Tito jedinci ocení neutuchající energii a vytrvalost Vodnáře. Vztahy podle znamení zvěrokruhu dávají šanci i spojení se Lvem. V tomto smyslu může vzniknout vášnivá láska s pevnými základy. S nepochopením se pak Vodnáři mohou setkat u Býka či Štíra.

Vztahy podle znamení zvěrokruhu: Kreativní Ryby

Ryby jsou vysoce tvůrčí jedinci a mívají silně vyvinutý šestý smysl. Také dokážou vidět to, co ostatní ne. Doslova vás prokouknou. Vztahy podle znamení zvěrokruhu mohou být harmonické Rakem a Štírem. Avšak vzájemné laskavosti a podpory se mohou dočkat Ryby i v partnerstvíPannou. Jisté šance jsou i ve spojení s Blíženci, zde je ale nutné, aby si zrozenci v Rybách nebrali nic osobně.

Autor článku: Iveta BerezkinováDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

NEDĚLE 26. 06. 2022
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 27. 06. 2022
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v ubývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
ÚTERÝ 28. 06. 2022
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v ubývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
STŘEDA 29. 06. 2022
rak
Měsíc putuje znamením Raka, dnes je novoluní. Něco si přejte, v novoluní se přání plní. Udělejte si očistný den, skoncujte se svými zlozvyky. Věnujte…
více o tomto dni
ČTVRTEK 30. 06. 2022
rak
Měsíc přibývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
PÁTEK 01. 07. 2022
rak
Měsíc přibývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
SOBOTA 02. 07. 2022
lev
Měsíc putuje znamením Lva a je v přibývající fázi. Běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny. Snažte se…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Amulety, talismany, esoterika, zdravá výživa a astro služby Spiritobchod.cz
Společnost Euro Trade Plus se zabývá provozováním…

Depilace - lunární kalendář

Zdravim, myslela jsem ze ubyvajici v kozorohovi je idel. Ted jsem zmatena, muzete tedy shrnout ...

Operace

Dobrý den, úpro všechny operace je nejvhodnější ubývající Měsíc, vyhněte se však d...

Operace

Dobrý den,prosím kdy je nejlepší čas na gynekologickou operaci(odstranění dělohy )?deku...
Zobrazit všechna témata

doporučujeme ze zboží

Reklama

Set esenciálních olejů Domácnost a Dezinfekce

K očistě a dezinfekci domácnosti Set 3 esenciálních olejů:…
388 Kč

Náramek pro Blížence LÁSKA

Náramek pro Blížence, který přináší lásku, sebedůvěru, sílu…
390 Kč

Sprej pro svěží dech ALOE FRESH 15ml

Účinná formule pro svěží a voňavý dech, s příchutí máty…
139 Kč

ČIPERKA osvěžovač vzduchu 50ml Dr.Popov

směs přírodních silic pro povzbuzení a odstranění únavy
110 Kč

Keshohills Ultra vlasový olej 100ml

Ájurvédský bylinný olej na vlasy Keshohills Ultra vlasový…
279 Kč

Sužují vás tropy? Poradíme, jak je přežít ve zdraví

Tropy jsou v našich končinách čím dál častější záležitostí. Lidský organismus se na extrémní teploty adaptuje, ovšem velmi záleží na tom, v jaké zdravotní kondici jste, jaký je váš věk a co děláte pro to, abyst...

Karmický vztah nebo opravdová láska? Naučte se je od sebe rozeznávat

Karmický vztah je plný vášně i bolesti. Je to jízda na horské dráze. Karmický vztah bývá velmi intenzivní a zároveň i hodně těžký pro obě strany. Často jde o vztahy egoistické, které nerespektují toho druhého. ...

Domácí limonády ve 20 skvělých receptech. Zachutnají hlavně v létě!

Domácí limonády mají své kouzlo a také nezaměnitelnou chuť. Neobsahují konzervanty a často také žádný rafinovaný cukr. Proto jsou zdravé a vhodné jak pro děti, tak třeba i pro diabetiky. Připravte si společně s...

Osvědčené rady a tipy, jak zvládnout emocionální stres a úzkost

Pojmy jako “stres” nebo “úzkost” dnes natolik zevšedněly, že každý ví přesně, o čem je řeč. Avšak označení “emocionální stres” není ještě tolik rozšířené a málokdo tuší, co se za tímto označením přesně ukrývá. ...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Ananasový sorbet se sektem

Nejprve si pečlivě oloupejte ananas, ten pak nakrájejte na menší kusy a rozmixujte v mixéru spolu s cukrem. Ovocnou směs pak vložte do plastové misky, přiklopte a nechte mrazit několik minut až hodin v mrazáku....

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Nostalgický chvilky...

Taky míváte nostalgický chvilky...? Já si myslim, že je má snad čas od času každej. Možná ženský o trochu víc než chlapi. Já jsem nostalgik jak vyšitej. Miluju se hrabat ve starejch fotkách a otáčet stránky zatuchlejch alb, který v rukách drželi mí pra pra pra rodiče... Fotky tě totiž přenesou do jinýho času - je to vlastně takový cestování časem. Je to úžasná věc... Já v ten moment skoro nedejchám. A představuju si, kde asi jaká fotka vznikla a proč.