Numerologie čísla domu 7 přináší dokonalé podmínky pro duchovní rozjímání!

Numerologie čísla domu aneb Zjistěte, zda je vaše adresa skutečně šťastná!

Numerologie čísla domu se zabývá tím, jakou energii člověku přináší konkrétní adresa. Čísla zkrátka ovlivňují naše životy, ať chceme nebo ne. Zajímá vás, zda jste si vybrali šťastnou adresu? Pak vzhůru do počítání! Není na tom nic složitého.

Přinášíme vám vzorec na výpočet čísla domu podle indické numerologie. Provedete ho tak, že všechna čísla popisná sečtete a měli byste získat cifry od 1 do 14, nebo pak číslo 17. Pokud dospějete k jinému výsledku, musíte počítat dál.

Numerologii čísla domu si ukažme na konkrétním příkladu: bydlíte například v ulici Lipová 323/5 – sečtete tedy 3 + 2 + 3 + 5. Získáte číslo 13. V tomto případě si tedy můžete přečíst charakteristiku této cifry.

Čtěte také:

Karmalogie a karmická numerologie - jak vyčistit karmu?

Numerologie čísla domu: Výsledek je 1

Numerologie čísla domu, jehož výsledek je 1, tvrdí, že se jedná o vhodné místo k pohodovému a klidnému bydlení. Tato cifra pak přinese pozitivní výsledky v práci zejména začínajícím podnikatelům, kteří na takové adrese sídlí. Možné také je, že lidé bydlící na takové adrese, budou velmi ambiciózní a zatouží po nezávislosti. I podle Feng Shui je „jednička“ velmi perspektivní a šťastná – poskytne mnoho dobré energie na životní cestě jak v osobní, tak v profesní rovině.

Numerologie čísla domu: Výsledek je 2

Pokud vám vyšlo číslo domu 2 podle indické numerologie, můžete se vskutku radovat! Lidé bydlící na takové adrese budou mít štěstí v podstatě ve všem, na co sáhnou! Cifra vnáší harmonii do rodinného, profesního i osobního života. Podle Feng Shui je „dvojka“ vyváženým a optimistickým číslem a hodí se zejména pro lidi, kteří hledají vnitřní rovnováhu. Zde se budete cítit klidní a sví. Do takového domu se rovněž budou velmi rádi vracet děti za rodiči v rámci návštěv.

Numerologie čísla domu: Výsledek je 3

„Trojka“ je místem pro zapálené umělce tělem i duší. Ať už něco začínáte tvořit, nebo se teprve chystáte, numerologie čísla domu 3 vám přináší naději na úspěch. Na takové adrese se budete neustále rozvíjet. Vaše kreativita bude zkrátka na výši. Podle zásad Feng Shui je také „trojka“ číslem radosti, štěstí a pozitivní energie. Posiluje současně i rodinné vazby nebo třeba sebevyjádření. V takovém domě se budou s láskou a radostí konat různá společenská setkání!

Numerologie čísla domu: Výsledek je 4

Každý člověk touží ve svém životě po klidu, bezpečí a stabilitě. Právě numerologie čísla domu 4 vám ji bezesporu přinese. Najdete zde svou oázu klidu a míru, která se vám bude jen těžko opouštět při cestě za prací nebo jinými povinnostmi. Současně také „čtyřka“ podnítí vaše schopnosti a nadání. Bude se vám dařit v zaměstnání zejména tehdy, pokud děláte ze svého domova. Úspěch je zaručen na této adrese také těm, kteří pracují v oblasti architektury, životního prostředí nebo ve stavebnictví.

Numerologie čísla domu: Výsledek je 5

Podle indické numerologie je „pětka“ považovaná za velice energické a mladé číslo. Taková adresa tedy bude náramně vyhovovat studentům, dospívajícím lidem a také mladým rodinám. Prostě všem, kteří jsou na začátku své životní cesty. Jestliže pracujete v nějakém uměleckém odvětví, podnítí toto číslo domu i vaši představivost. Podle Feng Shui budou mít lidé sídlící na této adrese touhu neustále cestovat a poznávat nová zákoutí. Úspěšnou kariéru pak zajistí „pětka“ hlavně pedagogům, blogerům, nebo pracovníkům cestovních kanceláří.

Numerologie čísla domu: Výsledek je 6

Chcete své potomky vychovávat na tom nejšťastnějším místě na světě? Pak vsaďte na numerologii čísla domu 6. „Šestka“ totiž podporuje správnou, a hlavně pokojnou výchovu dětí. Dítka budou na takové adrese velmi šťastné a začne se jim dařit. To platí pro všechny dětské věkové kategorie. Podle Feng Shui je také tato adresa nanejvýš vhodná pro umírněné osoby, které mají rády svůj vlastní klid a netouží po žádném velkém dobrodružství. „Šestka“ pak nejvíce přeje v životě těm, kteří zasvětili profesní život druhým – tedy lékařům, zdravotním sestrám nebo sociálním pracovníkům.

Numerologie čísla domu: Výsledek je 7

Mnoho lidí se během svého bytí ocitne na životní křižovatce. Neví kudy kam a tápou. Právě numerologie čísla 7 přináší zklidnění a vhled. Ujasňuje myšlenky a tříbí osobní pocity. „Sedmička“ obecně působí na hloubající duše, proto bude tato adresa více než vhodná pro introvertní povahy, které se zabývají dopodrobna svou existencí. Dá se tedy říct, že číslo domu 7 je tedy nabité duchovní energií. Rozhodně posune každého člověka dál, pokud zůstane otevřený.

Numerologie čísla domu: Výsledek je 8

„Osmička“ přeje hlavně podnikatelům, obchodníkům, sportovcům a obecně lidem v manažerských funkcích. Podporuje totiž ambice a přináší hojnost. Numerologie čísla domu 8 má silnou vazbu též na osobní a profesní růst. Na takové adrese se vám prostě bude ve všech směrech dařit, když se do toho s vervou pustíte. „Osmička“ vás nasměruje k finanční stabilitě a nezávislosti nebo ustálí rozkolísané rodinné vztahy. Dokonce se hovoří i o závratném bohatství a prosperitě!

Numerologie čísla domu: Výsledek je 9

Chcete si zajistit láskyplný a vlídný domov plný porozumění? Pak si vyberte adresu, jejíž číslo domu je podle indické numerologie 9. Přináší do životů lidí empatii a soucit. Také zesiluje šestý smysl, což se může kdykoliv hodit! Podle Feng Shui je „devítka“ číslem spirituality a nesobeckého chování. Všichni, kteří v takovém místě budou bydlet, mohou doslova plout na „růžovém obláčku“ pohodového souznění. Ideální adresa pro rodiny s dětmi nebo třeba seniory.

Třináctka je podle mnoha numerologů smolným číslem. Také tomu věříte?

Numerologie čísla domu: Výsledek je 10

Numerologie čísla domu 10 nepřináší do života nic zásadního. Je to zkrátka neutrální místo k bydlení, což není nijak negativní. Dle Feng Shui ovšem může poskytnout obyvatelům této adresy téměř nekonečné možnosti v jejich konání. Mohou se rozhodnout pro cokoliv a může jim to přinést jistý úspěch. Pakliže hledáte svou vlastní sebehodnotu nebo prostě jen své místo v životě, „desítka“ vám s tím určitě pomůže. Na duchovní cestě vás posune o velký kus vpřed. Musíte však umět pustit minulost.

Numerologie čísla domu: Výsledek je 11

Podle indické numerologie je „jedenáctka“ nejmagičtějším číslem na světě. A co přináší ohledně numerologie čísla domu? Rozhodně velkou nálož štěstí! Někteří podnikající lidé dokonce věří, že číslo 11 jim přinese bohatství a úspěch, proto si na takové adrese pořizují sídla firem. Z pohledu Feng Shui je pak „jedenáctka“ číslem, které má velmi silné energetické vibrace. Ty mohou kdekoho předurčit k velkým věcem v profesní sféře. Žijete na adrese s numerologickým výsledkem 11? Neváhejte a rozjeďte svůj dlouho odkládaný projekt!

Numerologie čísla domu: Výsledek je 13

„Třináctka“ je velmi kontroverzním číslem v numerologii, které s sebou přináší také mnoho rozporuplných názorů. Vždyť si vezměte třeba pátek třináctého! Podle pověr prý přináší jen samé nezdary a neštěstí. Někteří lidé jej však považují za šťastný den! Ostatně ale, tohle vše mohou být jen domněnky vytvořené v hlavách těch s věčnými předsudky. Podle indické numerologie čísla domu přináší „třináctka“ do života smůlu a lepší je se takové adrese vyhnout. Na druhou stranu je číslo 13 podle Feng Shui neutrální cifrou. Tak potom si vyberte…

Numerologie čísla domu: Výsledek je 12, 14 nebo 17

A jestli vám vyšla podle indické numerologie čísla domu „dvanáctka“, „čtrnáctka“ a „sedmnáctka“, děsit se rozhodně nemusíte. Tyto cifry totiž v sobě nesou pozitivní energii a hlavně naději. Považované jsou celkově za optimistické. Adresa s výsledkem 12, 14 a 17 se tak stane poklidným bydlením jak pro rodiny s dětmi, tak třeba i pro bezdětné zamilované páry. I introverti a věční nostalgici či melancholici zde mohou pookřát.

Autor článku: Iveta ReinischDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

PONDĚLÍ 08. 08. 2022
střelec
Měsíc putuje ve znamení Střelce, je v přibývající fázi. Plánujte, obchodujte, investujte, cestujte, kontaktujte staré přátele. Dopřejte si masáž…
více o tomto dni
ÚTERÝ 09. 08. 2022
kozoroh
Měsíc putuje znamením Kozoroha a je v přibývající fázi. Kozoroh má vliv na pleť a nehty, ale působí také na kolena, kyčle a klouby. Nepodnikejte dnes…
více o tomto dni
STŘEDA 10. 08. 2022
kozoroh
Měsíc putuje znamením Kozoroha a je v přibývající fázi. Kozoroh má vliv na pleť a nehty, ale působí také na kolena, kyčle a klouby. Nepodnikejte dnes…
více o tomto dni
ČTVRTEK 11. 08. 2022
vodnář
Měsíc putuje ve znamení Vodnáře a je v přibývající fázi. Vodnář působí na lýtka, kotníky a žíly. Nezatěžujte nohy dlouhým chozením a stáním. …
více o tomto dni
PÁTEK 12. 08. 2022
vodnář
Měsíc putuje ve znamení Vodnáře, dnes je úplněk. Vodnář působí na lýtka, kotníky a žíly. Nezatěžujte nohy dlouhým chozením a stáním. Navštivte dnes…
více o tomto dni
SOBOTA 13. 08. 2022
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v ubývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
NEDĚLE 14. 08. 2022
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v ubývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Amulety, talismany, esoterika, zdravá výživa a astro služby Spiritobchod.cz
Společnost Euro Trade Plus se zabývá provozováním…

Vyrobte si lahodný domácí řecký jogurt - snadno a rychle!

nevyrábím, nemám na to čas, koupim si tvarohový jogurt s příchutí čokolády a jsem spokojena

Ochutnejte vlastní mléčné výrobky: Domácí jogurt krok za krokem

nevyrábám, ale kupuji si čokoladové krémové... Jsou top mezi jogurty

Jogurt

jogurty jím jenom bílé a jinak si kupuji pouze čokoladové smetanové krémy, Jsou nejlepší na světe

5 potravin, které spolehlivě podpoří vaše trávení

potřebuji ho spíše stabilizovat a narovnat střevní mikrofloru

operace žlučníku

dobrý den, je pro mě vhodný termín 22.7.2022 k operaci odstranění žlučníku? Jsem naroz...

Depilace - lunární kalendář

Zdravim, myslela jsem ze ubyvajici v kozorohovi je idel. Ted jsem zmatena, muzete tedy shrnout ...

Operace

Dobrý den, úpro všechny operace je nejvhodnější ubývající Měsíc, vyhněte se však d...
Zobrazit všechna témata

doporučujeme ze zboží

Reklama

BORO PLUS mast 50ml

Hojivá a regenerační mast s antiseptickými účinky pro…
99 Kč

Zvonkohra Lev, Namasté

Zvonkohra z recyklovaného železa s motivem lva vhodná do…
230 Kč

Krystaly do vody se šungitem

Sada krystalů pro přípravu drahokamové vody
320 Kč

Zubní pasta Sumudu 75g

Zubní pasta s ajurvédskými bylinnými oleji Přítomnost…
95 Kč

Náramek s perlou PRAVDA

Sodalit, křišťál a černá říční perla uprostřed. Náramek pro…
340 Kč

Důvěra ve vztahu: Jak ji vybudovat a čím ji můžete ztratit?

Důvěra ve vztahu je základním pilířem pro jeho šťastné, dlouhodobé a zdravé fungování. A je potřeba na ní neustále pracovat. Nerozvine se totiž hned a můžete ji velmi snadno ztratit nerozvážnými životními kroky...

Zahradní fontána je hit! Jak ji vybrat?

Zahradní fontána neplní jen jakousi estetickou funkci. Má mnohem více účelů, které jistě docení zejména milovníci relaxace nebo různého zvířectva. Vybrat tu vhodnou mezi mnoha produkty na trhu může být pořádným...

Toxické přátelství: Jak jej poznat a na co si dát pozor?

Přátelství je v našem životě velice důležité. Dá se říci, že naši přátelé jsou jako rodina, někdy i mnohem víc. Můžeme si s nimi o čemkoliv povídat, můžeme se jim svěřit a můžeme je i požádat o pomoc, pokud pot...

Phubbing: Závislost na mobilním telefonu ničí vztahy, přátelství i život

Phubbing je poměrně nový fenomén. Takzvaní phubbeři si více než lidí, se kterými tráví čas, všímají svého mobilního telefonu. A dá se říct, že jejich okolí je vlastně v tu chvíli ani nezajímá. Phubbing je novod...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Mrkvová přesnídávka s bramborem a pórkem

Začněte tím, že si oloupete mrkve a brambory. Poté zeleninu společně s pórkem omyjte, nakrájejte na kousky a vložte do hrnce. Také přidejte trochu vody a vařte do změknutí. Následně zakápněte malým množstvím ol...

Kočka na vodítku aneb Je skutečně nutné tyto mazlíčky venčit?

Někomu může přijít úsměvná už jen představa, že by měla být kočka na vodítku. Tato zvířata jsou totiž většinou brána jako samostatná. Obzvlášť na vesnicích se pak kočičí mazlíčci promenádují ulicemi zcela svobo...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Grilovací koření, které dodá masu ten správný říz aneb 5 domácích receptů

Grilovací koření nechybí v kulinářské výbavě leckteré rodiny. Zejména pak v letních měsících se stává doslova hitem! Bez něj si totiž mnozí z nás nedokážou představit grilovaná masa nejrůznějších druhů. Vsaďte ...

Miluju léto!

Jsem se tu dlouho neukázala - možná je to proto, že žiju poměrně v hektice a buď pracuju nebo jsem ve společnosti manžela a přátel. Léto je v naší komunitě dost náročný společensky ale taky pracovně. Nemyslim tim žádnou sektu :), ale hasiče. Naši kluci se obzvlášť v těchto vedrech moc nezastaví - jezdí kropit uprchlíky, děti na akcích anebo hasí nějaký hrůzy - ale to zaplať pánbůh není tak často.