Rok 2022 bude dle všeho lásce přát!

Horoskop pro nezadané na rok 2022. Potkáte konečně životní lásku?

Horoskop pro nezadané může nastínit, jak se bude odvíjet váš milostný život v roce 2022. Astrologové předpovídají, že toto období bude obecně přát lásce, ať už se bude jednat o ty, kteří jsou singl anebo ty, kteří jsou zadaní. Vyhlídky jsou tedy více než slibné!

V roce 2022 bude mnoho lidí čelit významným změnám v milostném životě. Partnerský vztah se ostatně bude prolínat do všech oblastí života. Na velká rozhodnutí bude ale potřeba vyčkat. Hvězdy pobízí spíš k opatrnosti. Horoskop pro nezadané vám napoví více. Co vás čeká a nemine?

Horoskop pro nezadané na rok 2022: Beran

Beran se může velmi těšit na následující rok. Horoskop pro nezadané totiž hovoří o velkém štěstí a radosti v lásce. Největší šanci na setkání s osudovým partnerem budou mít tito svobodní zrozenci pravděpodobně v měsíci dubnu. Od dubna do června pak bude docházet k zásadním rozhodnutím. Vyloučené dokonce není ani to, že by se Berani mohli zasnoubit i po krátké známosti. Obezřetnost se však vyplatí!

Čtěte také:

Seznámení přes internet má svá úskalí, přesto se mu nemusíte vyhýbat

Horoskop pro nezadané na rok 2022: Býk

Nevhodnými měsíci k seznamování pro Býky budou dozajista leden, únor a březen. Zlom ovšem může nastat v měsíci květnu anebo v červnu. Horoskop pro nezadané předpovídá, že tito zrozenci potkají lásku svého života. A bude vskutku romantická! Pozor by ale měli Býci dát na unáhlená rozhodnutí a impulzivní chování. V tomto ohledu bude platit základní pořekadlo: „Trpělivost růže přináší.“ V červenci a srpnu je možné, že Býkům přijde do života člověk, s kterým si budou nadmíru rozumět. Zřejmě ale půjde jen o přátelství.

Horoskop pro nezadané na rok 2022: Blíženci

Horoskop pro nezadané předvídá, že svobodní Blíženci se mohou zamilovat do pohodového protějšku během měsíců července, srpna, září anebo října roku 2022. Dokonce může jít i o kolegu/kolegyni z práce. Astrologové ovšem Blížence v následujícím období nabádají, aby lpěli na udržování dobrého zdraví. To bude v navazování plnohodnotných vztahů velmi zásadní. Potýkat se totiž mohou tito zrozenci s jistými zdravotními neduhy, jakmile na sebe samotné zanevřou.

Horoskop pro nezadané na rok 2022: Rak

Rok 2022 dodá svobodným Rakům jistou jiskru a posílí jejich celkové charisma. Díky tomu mohou mít mnoho štěstí v navazování nových kontaktů. A nemusí jít zrovna o potenciální partnery. V období mezi červencem až říjnem zřejmě Raci rozšíří i okruh svých přátel. Jinak horoskop pro nezadané praví, že tito zrozenci budou mít nebývalé štěstí v lásce. Stanou se šťastnějšími než kdy dříve a mohou dokonce vstoupit brzy do manželství.

Horoskop pro nezadané na rok 2022: Lev

V roce 2022 bude nejen ze svobodných Lvů vyzařovat mnoho pozitivní energie, která může přilákat vhodného partnera do života. V období mezi dubnem až červnem vstoupí do života těchto zrozenců někdo, kdo bude podobně smýšlet. Mohou mít doslova pocit, že se jedná o jejich „dvojče“. Lvi se ovšem mohou těšit i na nová a přínosná přátelství, která setrvají pravděpodobně po celý zbytek jejich života.

Horoskop pro nezadané na rok 2022: Panna

Svobodné Panny by si měly dát pozor v roce 2022 na měsíc duben. Ten může sice přinést do jejich života zajímavá setkání, avšak spíš půjde o sex na jednu noc. Raději by tedy od těchto rádoby „vztahů“ neměly nic očekávat. Horoskop pro nezadané doporučuje pro seznámení ideálně druhou polovinu roku 2022. V tomto období mohou Panny potkat osudovou známost. S tímto člověkem nebude vyloučené ani uzavření manželství v následujících letech.

Berani se mohou během roku 2022 zasnoubit i po krátké známosti!

Horoskop pro nezadané na rok 2022: Váhy

Horoskop pro nezadané Vahám předpovídá seznámení, měly by být však trpělivé. V roce 2022 může chvíli trvat, než jim do života vstoupí osudový protějšek. Hvězdy též tyto zrozence nabádají k opatrnosti. Neměli by propadat impulzivním rozhodnutím pod vlivem hormonální bouře. Vypadá to, že velmi pestrý společenský život Váhy čeká pravděpodobně v měsíci listopadu a prosinci. Láska bude na obzoru!

Horoskop pro nezadané na rok 2022: Štír

Rok 2022 bude pro Štíry ve znamení mnoha změn. Již na počátku roku čeká tyto zrozence nějaké vzrušující seznámení. Horoskop pro nezadané hovoří o jistém zásadním rozhodnutí, které bude tvořit další životní cestičky Štírů. Nejlepším obdobím pro hledání lásky na celý život bude ale březen až červen. Štíři však budou muset dát především na svůj intelekt. Tím mohou značně na objekt zájmu zapůsobit.

Horoskop pro nezadané na rok 2022: Střelec

Pakliže se Střelcům v roce 2021 nedařilo příliš v lásce, následující rok to změní. Mohou totiž prožít velmi romantický vztah. Obecně se dá říct, že milostný život Střelců bude plný vzrušujících zážitků a překvapení. Horoskop pro nezadané předpovídá dlouhodobou známost se slibnou budoucností, v případě, že se tito zrozenci zamilují v roce 2022. Měsíc březen pak posílí vzájemné pouto, je tedy vhodné zavítat na společnou dovolenou anebo několikadenní výlet s protějškem.

Horoskop pro nezadané na rok 2022: Kozoroh

Svobodní Kozorozi to nemusí mít se seznamováním v roce 2022 příliš snadné. Čekají je jisté výzvy. V momentu, kdy tito zrozenci najdou vhodný protějšek a budou prožívat romantický vztah, měli by si dát pozor na ústa. Zbrklé výroky a velký nátlak mohou působit kontraproduktivně. Partner by se mohl vyděsit a ze vztahu odejít. Horoskop pro nezadané tedy doporučuje zachovat za každou cenu klid a rozvahu.

Horoskop pro nezadané na rok 2022: Vodnář

Vodnáře, kteří jsou singl, čekají v roce 2022 skutečně šťastné měsíce. Pokud budou připravení někoho nového poznat, přijde jim do cesty velmi romantický protějšek. Horoskop pro nezadané ovšem hovoří o jisté zkoušce, která může přijít v lednu či únoru. Sice Vodnáři někoho slibného poznají, ale s dotyčným si zřejmě prožijí krátké odloučení kvůli nezbytné pracovní cestě. Jestliže bude komunikace mezi partnery v pořádku, počínající známost setrvá navzdory všemu.

Horoskop pro nezadané na rok 2022: Ryby

První půl rok nebude pro svobodné Ryby, co se týká seznamování, příliš příznivý. Pak ale nastane zlom. Kolem měsíce června je možné, že tito zrozenci poznají vysněného partnera. A bude opravdu okouzlující. Jeho charisma Ryby zcela uchvátí. Horoskop pro nezadané tyto zrozence nabádá k velké snaze, udržet si protějšek. Péče o vztah se vyplatí a ponese časem své ovoce.

Autor článku: Iveta ReinischDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

ČTVRTEK 30. 06. 2022
rak
Měsíc přibývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
PÁTEK 01. 07. 2022
rak
Měsíc přibývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
SOBOTA 02. 07. 2022
lev
Měsíc putuje znamením Lva a je v přibývající fázi. Běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny. Snažte se…
více o tomto dni
NEDĚLE 03. 07. 2022
lev
Měsíc putuje znamením Lva a je v přibývající fázi. Běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny. Snažte se…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 04. 07. 2022
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v přibývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
ÚTERÝ 05. 07. 2022
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v přibývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
STŘEDA 06. 07. 2022
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v přibývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Studio Itta: kadeřnictví, kosmetika a masáže Praha 1
Kadeřnické a kosmetické Studio…
Jana Pielová
Kadeřnictví Jana Pielová ze Svitav je d…
Svitlana Kurets
Kadeřnické studio Viktoria nabízí…

Využití jogurtu v kuchyni

jogurty josu mnam, nejraději mam čokoladové a vanilkové a poslední dobou spíše smetanové krémy. Zasytí mně a n...

Výroba a skladování jogurtu

uskladňuji je v lednici a jediné jogurty, které kupuji a sním doslova do druhého dne jsou smetanové krémy

Ochucený domácí jogurt

takové jogurty vůbec nejím. jediné co si kupuji pravidelně jsou smetanové krémy

5 potravin, které spolehlivě podpoří vaše trávení

potřebuji ho spíše stabilizovat a narovnat střevní mikrofloru

Depilace - lunární kalendář

Zdravim, myslela jsem ze ubyvajici v kozorohovi je idel. Ted jsem zmatena, muzete tedy shrnout ...

Operace

Dobrý den, úpro všechny operace je nejvhodnější ubývající Měsíc, vyhněte se však d...

Operace

Dobrý den,prosím kdy je nejlepší čas na gynekologickou operaci(odstranění dělohy )?deku...
Zobrazit všechna témata

doporučujeme ze zboží

Reklama

Ayur tělový olej - Body Care Essence oil 60ml

Všestranný olej na masáž i jako výživa pokožky Výtažky z…
250 Kč

Čakrový náramek LÁVA

Harmonie čaker, těla i mysli s lávovým kamenem
340 Kč

Náramek s perlou POHODA

Rodochrozit, láva a říční perla uprostřed. Náramek pro…
340 Kč

HEMHEAL mast 30g

Bylinná mast k péči o anální oblast a hemeroidy Hemheal je…
128 Kč

Epsomská sůl 1kg

Hořská sůl EPSOM v potravinářské kvalitě Epsom od AKOMA je…
230 Kč

Sužují vás tropy? Poradíme, jak je přežít ve zdraví

Tropy jsou v našich končinách čím dál častější záležitostí. Lidský organismus se na extrémní teploty adaptuje, ovšem velmi záleží na tom, v jaké zdravotní kondici jste, jaký je váš věk a co děláte pro to, abyst...

Karmický vztah nebo opravdová láska? Naučte se je od sebe rozeznávat

Karmický vztah je plný vášně i bolesti. Je to jízda na horské dráze. Karmický vztah bývá velmi intenzivní a zároveň i hodně těžký pro obě strany. Často jde o vztahy egoistické, které nerespektují toho druhého. ...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

Sezení za počítačem začíná být čím dál více pasé. V současnosti se vyrábí hned několik typů stolů s nastavitelnou výškou, kterou můžete během pracovního dne přizpůsobit svému stylu práce. Jaké jsou benefity sta...

15 receptů na ovocné sorbety s alkoholem i bez

Ovocné sorbety osloví především ty mlsouny, kteří jsou vegetariány, vegany nebo se potýkají s laktózovou intolerancí. Některé z nich totiž neobsahují žádné živočišné suroviny. Jedná se prakticky o dietní (nejen...

Pronásledování neboli stalking: Proč k němu dochází a jak ho poznat?

Pronásledování doslova posedlou a zaujatou osobou je vážný problém. V našich končinách je toto chování označováno též velmi známým anglickým výrazem stalking. Jedná se o značně obtěžující počínání, které dokonc...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Ananasový sorbet se sektem

Nejprve si pečlivě oloupejte ananas, ten pak nakrájejte na menší kusy a rozmixujte v mixéru spolu s cukrem. Ovocnou směs pak vložte do plastové misky, přiklopte a nechte mrazit několik minut až hodin v mrazáku....

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Nostalgický chvilky...

Taky míváte nostalgický chvilky...? Já si myslim, že je má snad čas od času každej. Možná ženský o trochu víc než chlapi. Já jsem nostalgik jak vyšitej. Miluju se hrabat ve starejch fotkách a otáčet stránky zatuchlejch alb, který v rukách drželi mí pra pra pra rodiče... Fotky tě totiž přenesou do jinýho času - je to vlastně takový cestování časem. Je to úžasná věc... Já v ten moment skoro nedejchám. A představuju si, kde asi jaká fotka vznikla a proč.