Vztah s čerstvě rozvedeným mužem

Dobrý den,

ráda bych znala Váš názor na vztah s čerstvě rozvedeným mužem. S exmanželkou nežije cca 3 měsíce a vypadá to, že má v hlavě vše srovnané, ale stejně mám trochu obavu z toho, jestli pro něj nejsem jenom „náplast“. Dali jsme se dohromady až po rozvodu, předtím jsme byli dobří kamarádi.

Monika, 29 let

Odpověď

Milá Moniko,

pokud to není jen hojivá mast na jeho zraněné ego, to poznáte relativně brzy. V žádném případě nespěchejte  do manželství a nechte si prostor a čas pro ověření kvality vašeho vztahu. Myslím, že 1 rok je ta minimální doba, abyste spolu prožili krásné i složité chvíle.

Váš partner je teď jistě spokojen, že se zbavil „zátěže“ a je plný očekávání, ale tzv. porozvodové období je velmi emotivní. Emoce, jak je známo a mnohočetně ověřeno, jsou velmi silné a rácio vždy „převálcují“.

Proto jsou Vaše obavy trošku na místě. Ale udržte je prosím na správné úrovni, ať nenaruší a nezničí vztah, který má třeba šanci být ten pravý, spokojený a šťastný. Ale to nezáleží to jen na něm, Vy hrajete stejně důležitou roli .

PhDr. Eva Lavičková


Stáhnout v PDF

Přečteno: 4578x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte