To nejdůležitější pro vaše trávení? Vláknina a probiotika!

PR článek

Každého člověka čas od času potkají nepříjemné obtíže v břišní oblasti, ať už se jedná o zácpu, nevolnost po jídle či plynatost. Praktický lékař v takových případech obvykle doporučuje dietu a dostatečný příjem vlákniny. Správný obsah vlákniny ve stravě je pro člověka velice důležitý, nedostatek může mít mnoho nepříznivých vlivů na lidské zdraví a může přispívat ke vzniku nemocí jako jsou hemoroidy nebo zácpa. Při zácpě nebo hemoroidech je vhodné užívat probiotické přípravky s vlákninou, které pomohou od problémů a zároveň zůstanou šetrné k lidskému organismu. Stoprocentně rostlinný produkt ColonFit splňuje všechny zmíněné podmínky. Přípravky značky Colonfit jsou určeny pro řízenou dietární výživu při zácpě a hemeroidech.

STOP návykovým projímadlům, zkuste ColonFit

Jak jsme již uvedli výše, ColonFit pomáhá lidem při obtížích spojených se zažíváním a poskytuje komplexní péči o střeva. Zájemci mohou vybírat ze dvou variant – ColonFitu Basic a ColonFitu Plus. Hlavní surovinou v tomto nenávykovém produktu je vláknina Psyllium. Jedná se o rozemleté osemení jitrocele indického, jehož předností jsou vysoké absorpční vlastnosti. Je také ideálním zdrojem vlákniny a vhodným doplňkem při dietách předepsaných z důvodu motility střev, která je doprovázená příznaky zácpy.

Přípravek ColonFit Basic přichází s formulí 3 v 1. Osahuje probiotickou složku zastoupenou 5 kmeny probiotických kultur, prebiotickou složku inulin a konečně také vlákninu Psyllium. ColonFit Plus navíc obsahuje směs rostlinných enzymů, které zvyšují účinek a zlepšují komfort při trávení stravy, což oceníte především po konzumaci kořeněných jídel, luštěnin či zeleniny.

ColonFit_plus

Rychlé řešení zácpy pro všechny

Jak ColonFit Basic správně užívat? Nejvhodnější je podávat tabletu 10 minut před každým jídlem. Dospělí mohou užívat pět kapslí jednou až dvakrát denně. Tablety během polykání zapíjejte vodou či ovocnou šťávou. Doporučená dávka pro děti činí dvě kapsle jednou až dvakrát denně, které je stejně jako u dospělých nutné pečlivě zapíjet.

Společnost TOPNATUR na svých webových stránkách uvádí, že ColonFit je bezlepkovýneobsahuje cukržádné složky mléka či jiných mléčných výrobků, plnidla ani další umělé přísady. Díky tomu je vhodný pro osoby s bezlepkovou dietou, s intolerancí k laktóze i pro vegany.

Nová éra v příjmu probiotik – Instantní PROBIO kaše

Kvalitním zdrojem probiotických látek a vitamínů je řada rýžových kaší s názvem Probio. Kaše je ideální pro podporu organismu hned z několika důvodů. Jedná se totiž o nutričně vyváženou stravu s přídavkem šesti probiotických kmenů v množství 5 miliard na porci.

Probio kaše_sladké příchutěProbio kaše višeň

Při pohledu na složení zjistíte, že PROBIO kaše obsahují řadu látek a vitamínů prospěšných pro lidský organismus. Kaše obsahuje například inulin či probiotickou vlákninu, která funguje jako živný substrát pro růst probiotických kultur obsažených v kaši. Probio kaše jsou také zdrojem mnoha vitamínů a minerálů, mezi něž patří například vitamíny A, B1, B6, B12, C, D3, vápník, hořčík, fosfor, selen, železo, niacin či kyselina panthothenová.

Rýžové PROBIO kaše zachutnají skutečně každému. Zakoupíte je totiž v šesti různých příchutích – natural, čokoláda s proteinem, banán s čokoládou, černý rybíz s chia a višeň, kokos s belgickou čokoládou. Nově firma nabízí také zeleninové příchutě, např. Mrkvová, která je vhodná pro děti při průjmových onemocněních.

Kvalita z přírody: zdravá výživa od společnosti TOPNATUR

Výrobcem potraviny pro zvláštní lékařské účely značky ColonFit je firma TOPNATUR s.r.o., která na českém potravinářském trhu figuruje již od roku 1996. Společnost se specializuje na výrobky z oblasti zdravé výživy či potravinové doplňky. Za úspěchem jejich produktů nestojí pouze důraz na kvalitu používaných látek a surovin, ale také neustálé rozšiřování sortimentu na základě nejmodernějších poznatků v oblasti zdravé výživy. V nabídce firmy TOPNATUR s.r.o. naleznete například široký výběr sušených rostlinných nápojů (kokosový, ovesný, pohankový atd.) nebo zelené superpotraviny.

Ve výrobních závodech vznikají také ovesné koupele, které jsou prospěšné především pro osoby s atopickým ekzémem a různými dermatitidami, tedy zánětlivými onemocněními kůže. V roce 2017 uvedla společnost na trh řadu nových produktů, mezi něž patří mimo jiné PROBIO kaše určené pro podporu organismu a obsahující vitamíny, minerály, vlákninu a šest probiotických kmenů.

Produkty firmy TOPNATUR si zamiluje každý. Jsou totiž vhodné i pro osoby s bezlepkovou dietou, intolerancí k laktóze, stejně tak jsou ideální například pro vegany. A po některých nabízených výrobcích se budou olizovat i ti nejmenší.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 1641x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Super článek, probio v kombinaci s vlákninou je důležité.

Potýkám se se zácpou a různými střevními potížemi již spoustu let, za ta léta jsem vyzkoušela kdeco i Colonfit, ale nic nepomohlo nastálo. Pak mě kamarádka pozvala na přednášku o zánětech v těle, byly to nové objevy, nadchlo mě to. Začala jsem… celý příspěvek


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte