V květnu by měl každý z nás více odpočívat. Lehněte si tedy třeba na vyhřátou zem a relaxujte.

Horoskop na květen 2022: Hvězdy pobízí k zpomalení

Horoskop na květen 2022 má jednoznačné poselství pro všechna znamení zvěrokruhu: „Zvolněte životní tempo a užívejte si života.“ Přispívá k tomu i fakt, že nastává období Býka, který je velkým požitkářem. Může se však stát, že postavení hvězd a planet vám naopak vlije náhlou energii do žil. Možná také budete postaveni před zásadní rozhodnutí, vypořádat se vším, co vás v minulosti tížilo.

A co dalšího přinese horoskop na květen 2022? Například zvýšenou potřebu mluvit o pocitech, řešit problémy a připravit si takzvaně „čistý stůl“ na další období. To podnítí zejména planeta Merkur, která se budete nacházet nejen ve znamení Býka ale i ve společenských a komunikativních Blížencích.

Horoskop na květen 2022: ZNAMENÍ BERAN

Beran se zřejmě dosud zabýval svým finančním zajištěním, což jej mohlo stát dost sil. Všechno ale změní planeta Venuše, která se bude v tomto znamení zvěrokruhu nacházet v období 2. až 28. května. Posílí potřebu dělat pozitivní změny ve vztahové rovině. Horoskop na květen 2022 s sebou také přináší u tohoto zrozence doslova příval energie, ctižádosti a asertivity. Ten nejvíce Beran pocítí koncem měsíce máje a měl by toho náležité využít!

Čtěte také:

Těhotenství podle horoskopu aneb jak prožívají ženy v různých znameních graviditu?

Horoskop na květen 2022: ZNAMENÍ BÝK

Silnou stránkou Býka je dozajista loajálnost a schopnost stát pevně nohama na zemi. Ovšem tou slabší je pak flexibilita. To by mohl být problém, avšak Slunce procházející tímto znamením přinese notnou dávku sebeuvědomění, což nastartuje ozdravné procesy vlastní osoby a usnadní orientaci ve vztazích i ambicích. Horoskop na květen 2022 je ale obecně k tomuto znamení přívětivý – dává pomyslnou zelenou zaslouženému odpočinku a zpomalení životního tempa. Důležitým poselstvím je pak nutnost zvýšené sebepéče i rozvoje stávajících mezilidských vztahů.

Horoskop na květen 2022: ZNAMENÍ BLÍŽENCI

Blíženci mohou během následujícího měsíce pociťovat zvýšenou touhu vymanit se ze zajetých stereotypů. Neměli by však dělat překotná rozhodnutí, nemuselo by to dobře dopadnout. Jistoty najdou zejména u svých partnerů a nejbližších přátel. Horoskop na květen 2022 taktéž hovoří o tom, že v polovině měsíce je potřeba soustředit se na fyzické zdraví. Zařazením jakéhokoliv pravidelného pohybu do života tak Blíženci vytěží mnoho i v emocionální sféře. Jejich psychika bude ještě stabilnější a odolnější.

Horoskop na květen 2022: ZNAMENÍ RAK

Následující období se bude Rak soustředit hlavně na to, jak by mohl co nejsnadněji dosáhnout svých dlouhodobých cílů. Budou mu v tom nakloněny i hvězdy a planety, neboť téměř po celý květen přináší Venuše do života Raka kariérní úspěchy a štěstí. Bude tak snazší prorazit. Jeho pozornost však bude soustředěna i na hýčkání přátelských vztahů a obecně emoce. Horoskop na květen 2022 přináší od poloviny měsíce i zvýšenou potřebu spirituality. Možná toto znamení zvěrokruhu přehodnotí své nejniternější pocity a učiní velká rozhodnutí!

Horoskop na květen 2022: ZNAMENÍ LEV

Horoskop na květen 2022 přináší do života Lva potřebu zaměřit se na profesní sféru. Možná bude nutné, zapracovat na vzájemných vztazích z nadřízeným či kolegy, aby se dostavila naprostá spokojenost. Pracovitost a houževnatost zase může podpořit splnění snu o kariérním postupu. Ve Lvovi se také probudí potřeba dobrodružství, proto zatouží po dovolené nebo zajímavých cestách, které jej obohatí. Při „poletování v oblacích“ se však dostaví i intenzivní pocit, jenž tohle znamení podnítí k vyřešení jakýchkoliv nalomených vztahů z minulosti.

Horoskop na květen 2022: ZNAMENÍ PANNA

Pragmatická a realistická Panna nerada vystupuje ze své komfortní zóny. Je to však právě horoskop na květen 2022, který přináší změnu. Podpoří všechny snahy pro to, něco v životě změnit. Panna tak může bez obav roztáhnout křídla a pomýšlet na to, co již dávno chtěla zkusit a obávala se toho. Planeta Venuše pak tohoto zrozence uvrhne v jakousi introspekci – k řešení budou rozjitřené emoce, které se ale nakonec ustálí a Panna si uvědomí, kdo a co je pro ni v životě nejdůležitější.

Kozorohům slibuje květen skutečně nádherné okamžiky s nejbližšími.

Horoskop na květen 2022: ZNAMENÍ VÁHY

Váhy se v následujícím měsíci značně zaměří na své osobní vztahy. Zatouží po sdružování se s rodinou, přáteli a těmi nejmilovanějšími. A planety v tomto budou rozhodně nápomocny. Horoskop na květen 2022 pak přinese v polovině měsíce určité emocionální a finanční nejistoty. Bude tedy potřeba jim čelit a adekvátně je řešit. Koncem máje si Váhy budou muset jasně říct, co vlastně od života chtějí. Objasnění přítomnosti, a především budoucnosti se stane tématem číslo jedna.

Horoskop na květen 2022: ZNAMENÍ ŠTÍR

Horoskop na květen 2022 vnese do života Štíra potřebu, revidovat tak trochu minulost. Když však dospěje do zdárného konce, může z toho jedině vytěžit v budoucnosti. Oproštění se od všech kostlivců bude osvobozující a léčivé. Období od 10. do 22. května pak bude zaměřené hlavně na intimní a partnerskou sféru Štíra. Bude si muset jasně přiznat, zda druhého miluje a zda je protějšek vůbec hoden jeho lásky a péče. Může to být koneckonců bolestné, ale rozhodně to posune tohoto zrozence emocionálně o velký kus vpřed.

Horoskop na květen 2022: ZNAMENÍ STŘELEC

Střelec se může během následujícího měsíce potýkat s nedořešenými úkoly, které se záhadně nahromadily. To ho ovšem nijak nevykolejí, neboť bude naplněn značným množstvím kreativní energie. Nic ho zkrátka nezastaví. Horoskop na květen 2022 se u Střelce také pojí s větším sebeuvědoměním, sebevyjádřením a společenskostí. Je dost pravděpodobné, že tento zrozenec touží po velkolepé a zábavné akci, která mu do žil vlije ještě více elánu. A dokonce může rozjasnit i partnerský život!

Horoskop na květen 2022: ZNAMENÍ KOZOROH

Horoskop na květen 2022 vnese do života Kozoroha intenzivní pocit sebeuvědomění a také schopnost sebelásky. To může nastartovat ozdravné procesy, které povedou i k lepším mezilidským vztahům. Ostatně hvězdy hovoří o mnoho příjemných chvílích s nejbližšími. Kozoroh se má tedy v tomto ohledu na co těšit. Bude obklopen milovanými lidmi a rozlije se po jeho těle spokojený pocit. Od poloviny května pak dostane tento zrozenec jakési znamení shůry pro to, aby konečně začal odpočívat. Záhodné bude naslouchat vlastnímu tělu i duši…

Horoskop na květen 2022: ZNAMENÍ VODNÁŘ

Vodnář zatouží více po samotě. Bude mít totiž potřebu ustálit svou psychiku a rozvinout svou duchovní stránku. K řešení bude možná i profesní sféra – tedy spokojenost v ní a další směřování. Dostavit se také může silná potřeba sebevyjádření, což je možné realizovat například psanou formou nebo intuitivní malbou obrazů. Netřeba se ostýchat… Horoskop na květen 2022 také vnese do života Vodnáře mnoho spontánnosti, romantiky, kreativity, radosti a důvěry. Ve výsledku jej tedy čeká měsíc plný naplnění a duševní očisty.

Horoskop na květen 2022: ZNAMENÍ RYBY

Horoskop na květen 2022 přinese Rybám mnoho životní vitality a potřeby komunikace. A to zejména s rodinnými příslušníky, na které bude cílena největší pozornost. Ryby si nejspíš uvědomí, jak moc ctí své životní hodnoty a budou chtít trávit co nejvíce času se svými nejbližšími. Zapomenout by ale nemělo toto znamení ani na sebe. Vyskytnout se totiž může zvýšená potřeba spánku a bezstarostného relaxování. Jakmile bude naplněna, vnitřní svět Ryby se opět rozvine a rozjasní jako jarní květ.

Autor článku: Iveta Reinisch

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

SOBOTA 28. 05. 2022
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
NEDĚLE 29. 05. 2022
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 30. 05. 2022
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích, dnes je novoluní. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch vám…
více o tomto dni
ÚTERÝ 31. 05. 2022
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v přibývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
STŘEDA 01. 06. 2022
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v přibývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
ČTVRTEK 02. 06. 2022
rak
Měsíc přibývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
PÁTEK 03. 06. 2022
rak
Měsíc přibývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Amulety, talismany, esoterika, zdravá výživa a astro služby Spiritobchod.cz
Společnost Euro Trade Plus se zabývá provozováním…

Spánková paralýza dokáže pořádně vyděsit

I já prožívám čas od času SP.Hlavně nesmím usínat na zádech.To mě jakási síla tlačí na celé tělo, kdy se se ne...

Spánková paralýza dokáže pořádně vyděsit

nemysli na to, že to dostaneš, nemysli na nic a proste usni, ráno se probudíš a bude fajn.

Spánková paralýza dokáže pořádně vyděsit

Dobrý den jsem Josef Kupka je mi 17 let právě jsem zažil tu tak zvanou spankovou paralýzu ale ne jednou ale čt...

5 potravin, které spolehlivě podpoří vaše trávení

potřebuji ho spíše stabilizovat a narovnat střevní mikrofloru

Depilace - lunární kalendář

Zdravim, myslela jsem ze ubyvajici v kozorohovi je idel. Ted jsem zmatena, muzete tedy shrnout ...

Operace

Dobrý den, úpro všechny operace je nejvhodnější ubývající Měsíc, vyhněte se však d...

Operace

Dobrý den,prosím kdy je nejlepší čas na gynekologickou operaci(odstranění dělohy )?deku...
Zobrazit všechna témata

doporučujeme ze zboží

Reklama

Náramek pro Lva SÍLA

Náramek pro Lvy, kteří potřebují dodat klid, stabilitu,…
390 Kč

MAHA NARAYANA olej 250ml

Ájurvédský olej na tělo
449 Kč

Náramek s perlou KRÁSA

Křišťál, růženín a říční perla uprostřed. Náramek pro lásku…
340 Kč

Partnerské náramky s křídlem II.

Párové náramky pro ženu a muže
690 Kč

Náramek s přívěskem OPORA

Mookait, howlit a ohnivý achát stabilitu, oporu, uzemnění,…
340 Kč

Čeká vás první rande? Tyto znaky potvrdí, že jste si vedli dobře

První rande je pro mnoho lidí doslova noční můrou. Již několik dní před ním se může dostavit značná nervozita. Možná je to dané tím, že zkrátka chcete zapůsobit na vyhlédnutý protějšek. To, jak jste si na schůz...

Nevíte, jaký zahradní nábytek zvolit? Poradíme vám!

Zahradní nábytek je nezbytnou součástí každé venkovní terasy. Tedy alespoň tehdy, když na ní chcete relaxovat s rodinou, pořádat grilovací party nebo si třeba jen číst knihu. Mnoho majitelů zahrad však tápe nad...

Domácí zmrzlina jako pochoutka i osvěžení: 20 receptů, které vás nadchnou!

Domácí zmrzlina je chutnější a zdravější. Neobsahuje totiž žádné konzervanty. Připravit si ji můžete v mnoha rozmanitých variacích, přes tu svěží ovocnou až po smetanovou, kterou si oblíbí především ti nejmenší...

Osvědčené rady a tipy, jak zvládnout emocionální stres a úzkost

Pojmy jako “stres” nebo “úzkost” dnes natolik zevšedněly, že každý ví přesně, o čem je řeč. Avšak označení “emocionální stres” není ještě tolik rozšířené a málokdo tuší, co se za tímto označením přesně ukrývá. ...

Horoskop 2022 na měsíc červen: „Neztrácejte vůli a sebevědomí!“

Horoskop 2022 na měsíc červen vnáší do našich životů mnoho nadějeplných vyhlídek. Je však potřeba setrvat ve stávajícím úsilí a nenechat se svést z cesty. Hvězdy radí pokračovat dál, i když třeba přijdou složit...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Malinová zmrzlina

Začněte tím, že si vsypete omyté čerstvé maliny do mixéru a rozmělníte je na pyré. To pak přes jemné sítko přeceďte do rendlíku. Mixované maliny následně dochuťte krupicovým cukrem a zahřívejte na středním plam...

Cvičák pro psy: Co byste o něm měli vědět?

Cvičák pro psy je téma, které se v posledních letech skloňuje ve všech pádech. A není divu. Pejskařů v tuzemsku čím dál více přibývá. Avšak ne všichni mají s pejsky zkušenosti, což je značnou překážkou v dobrém...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Nostalgický chvilky...

Taky míváte nostalgický chvilky...? Já si myslim, že je má snad čas od času každej. Možná ženský o trochu víc než chlapi. Já jsem nostalgik jak vyšitej. Miluju se hrabat ve starejch fotkách a otáčet stránky zatuchlejch alb, který v rukách drželi mí pra pra pra rodiče... Fotky tě totiž přenesou do jinýho času - je to vlastně takový cestování časem. Je to úžasná věc... Já v ten moment skoro nedejchám. A představuju si, kde asi jaká fotka vznikla a proč.