Vodnář - horoskop 2017

Vodnář - Horoskop 2016vodnarVodnáře čeká podle horoskopu 2017 zajímavý rok plný obratů a vážnějších rozhodnutí, než tomu bylo  v dobách předcházejících. V tomto roce se rozhodně Vodnáři nudit nebudou, čeká je spousta zážitků a zajímavých zkušeností.

Pohybu a změn si v nadcházejícím roce zrozenci ve znamení Vodnáře užijí požehnaně, a tak to koneckonců mají nejraději. Pokud si chtějí Vodnáři udržet dobré životní postavení, pak ale budou muset zvážit svoje nakládání s penězi a najít si práci, která je dobře zajistí.

Do všeho, do čeho se Vodnáři v roce 2017 pustí, by neměli podle horoskopu zapomínat vložit svoje srdce, pozitivní výsledky se pak dostaví.

Vztahy Vodnářů mohou v roce 2017 získat zcela nový význam. Ty stabilní a hluboké ještě více posílí, a ty, které nestojí na pevných základech, se naopak rozpadnou. Obecně však budou záležitosti v oblasti vztahů pro Vodnáře letos významně složitější, než jsou tito zrozenci běžně zvyklí řešit.

Horoskop Vodnář - Leden 2017

Na začátku ledna buďte ve střehu. Věnujte dostatek pozornosti svému okolí a čekejte, kdy přijde první problém. Na neshody můžete narazit i v osobním životě. Zjistíte, že si už tak nerozumíte se člověkem, o kterém jste si mysleli, že je vám blízký.

V lednu budete potřebovat dostatek trpělivosti. Plno věcí nepůjde podle plánu, tak se obrňte trpělivostí. Snažte se situace řešit co nejdříve a co nejlépe. Jste Vodnáři, tak byste měli být schopni vše zvládnout na jedničku.

Horoskop Vodnář - Únor 2017

S měsícem únorem si dejte pozor na svou roztržitost. Důležité informace byste neměli minout, jejich upotřebení by vám mohlo významně pomoci v dalším kariérním postupu. V únoru byste se obecně měli více zaměřit na svůj profesní život, schůzky s přáteli můžete přesunout na jindy.

Pokud se budete řádně soustředit na svou kariéru, můžete očekávat zajímavou pracovní příležitost. Nic však nebude zadarmo. Musíte se ještě více snažit, nebojte se tvrdé práce a píle. Obětujte svůj čas zaměstnání, které vás poté bude ještě více bavit.

Horoskop Vodnář - Březen 2017

V březnu se můžete spolehnout na podporu svých blízkých. Z práce jste už dost vyčerpaní a možná trochu nevrlí. Rodina se vám bude snažit pomoci, tak je neodhánějte. Využijte každé chvilky odpočinku, kterou můžete. Dbejte také na své zdraví, stresy minulých měsíců by se na vás mohly nepěkně podepsat.

Přesčasy tento měsíc už nepřipadají v úvahu. S trochou štěstí jste už minulý měsíc dokázali, co jste potřebovali, tak si dejte chvilku oddechu.

Horoskop Vodnář - Duben 2017

V dubnu Vodnáři všude kolem sebe šíří pozitivní energii. Navazujte proto nové kontakty, tento měsíc vám to půjde velmi snadno. Rozhodně se však neoddávejte přílišné prokrastinaci. Práci, kterou máte zadanou na duben, rozhodně musíte zvládnout, jinak se dostanete do velkých problémů.

Pokud na druhou stranu budete svědomitě plnit všechny své úkoly, vaše kariéry bude jen vzkvétat a prosperovat. Nesmíte se však nechat ukolébat úspěchem, vaši nadřízení od vás očekávají určitou úroveň, tak je nezklamte.

Horoskop Vodnář - Květen 2017

Vodnáři se můžou v květnu připravit na velmi pozitivní období. Pro nezadané zrozence tohoto znamení nastává velká šance potkat svůj vysněný protějšek. Ani v zaměstnání nebudete zaostávat, díky nově nalezenému vnitřnímu klidu vám vše půjde hezky od ruky.

Květen by pro vás měl být časem lásky a romantiky. Ve Vodnářích se probouzí pudy a volání přírody je čím dál silnější. Poddejte se mu a užijte si nějaké jarní milostné dobrodružství.

Horoskop Vodnář - Červen 2017

V červnu pro vás nastává harmonické a velmi stabilní období. Pokud máte dlouhodobé plány, nebojte se je uskutečnit. Můžete konečně více investovat do bydlení. Zároveň se však věnujte i zaměstnání, abyste se zbytečně nedostali do stresových situací.

Problémy by se mohly vyskytnout ve vaší rodině. Nebuďte ke svým blízkým lhostejní a podejte pomocnou ruku. Až sami budete v nouzi, rádi vám to oplatí. Nezapomínejte ani na své přátele a věnujte trochu pozornosti i jim.

Horoskop Vodnář - Červenec 2017

V červenci získáte možnost se alespoň na chvíli osamostatnit, ať už v rámci profesního nebo osobního života. Myslete na své vlastní štěstí, více sebevědomí vám dodá atraktivity u vašeho okolí. Zkuste navázat nové kontakty.

Měli byste se více zaměřit na své zdraví. Sice jste ho nijak minulé měsíce nezanedbávali, teď ale není čas s tím začít. Měli byste se věnovat sportu, uspořádat si lepší jídelníček a následně pořádně odpočívat.

Horoskop Vodnář - Srpen 2017

V srpnu se připravte na pár stresových situací. V práci byste se měli rozhodnout, na jakou dráhu se budete chtít vydat. Pokud chcete dosáhnout na lepší pozici a získat vyšší platové ohodnocení, bude potřeba se doučit věci, kterým jste se doposud vyhýbali.

Vodnáří mají svobodné a nezávislé myšlení a ani vy byste neměli být výjimka. Otevřete svoji mysl novým nápadům. Invenci ocení nejen vaši kolegové, ale i vaši blízcí. Máte tak šanci oživit vztah, který jste dlouho zanedbávali.

Horoskop Vodnář - Září 2017

Podzimní dny v září s sebou přinesou dlouho očekávané chvíle odpočinku. Když se pořádně uvolníte, dobrá nálada přijde sama. Domácí i profesní spokojenost je výsledek vaší tvrdé práce od začátku roku, tak si ji užijte - je to jen vaše zásluha.

V práci na vás budou záviset důležitá rozhodnutí. Neustupujte a dělejte rozhodnutí, která vám přijdou správná. Možná to bude dost náročně, ale držte se každou cenu svých zásad, do budoucna se vám to jen vyplatí.

Horoskop Vodnář - Říjen 2017

Říjen by pro vás měl být měsícem plným zajímavých pracovních příležitostí. Do všeho běžte naplno, brzy získáte možnost, jak si pořádně přivydělat. Nesnažte se nad věcmi příliš přemýšlet, štěstí vám v říjnu přeje.

Zatímco se bude hnát za kariérou, vztahy s vašimi blízkými budou trpět. Nemá však smysl jejich problémy nyní řešit, stejně na to nebudete správně naladěni. Vysvětlete své rodině situaci a doufejte, že budou tolerantní.

Horoskop Vodnář - Listopad 2017

Pokud jste se schopni se plně soustředit pouze na své pracovní cíle, v listopadu se vám bude velmi dařit. Jestli jste minulý měsíc využili alespoň část nových příležitosti, výrazně se také zlepší vaše finanční situace.

Dávejte si však pozor na dostatek energie - příliš stresu škodí vašemu zdraví i pracovním výsledkům. Snažte se proto využít čas maximálně efektivně a vždy si najít dostatek času na odpočinek.

Horoskop Vodnář - Prosinec 2017

V prosinci byste se měli co nejvíce věnovat svým nejbližším - přátelům i rodině. Užívejte si pocit domova. Obklopte se pohodlím a láskou. S lidmi, které máte rádi, se vám výrazně zlepší náladu a získáte zpět dávno ztracenou energii.

Na pracovišti se vyvarujte konfliktů. V případě hádky se pořádně nadechněte a klidně ustupte. Svého protivníka stejně nepřesvědčíte, tak neztrácejte čas, který můžete věnovat pracovním povinnostem. 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 13938x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte