Panna - horoskop 2017

Panna - horoskop 2016pannaZačátek roku 2017 bude podle horoskopu pro Panny asi poměrně hektický. Na začátku roku se budou muset pracovité a rozumově založené Panny vypořádat s pracovními, ale i osobními důležitými událostmi v životě. Ihned na začátku roku se podle hvězd objeví jisté problémy, které budou vyžadovat neodkladné řešení. Finanční či pracovní potíže se odrazí i do stávajícího vztahu. Po vyřešení všech problémů se však situace stabilizuje a nezdary pominou.

S novým rokem 2017 přijdou i mnohé nové výzvy. Panny by si měly pečlivě vše plánovat a těšit se na Merkuru i Venuše v Kozorohu, které by Panny měly podržet.

S koncem léta a nacházejícím podzimem to vypadá na zklidnění v oblasti vztahů i kariéry, a tak Panně nic nebrání užít si nadcházející měsíce. Vyrazte s přáteli na výlet či jen tak posedět mezi lidi.

Horoskop Panna - Leden 2017

Počátek ledna je pro Panny čas, kdy v zaměstnání výrazně přibude úkolů a povinností. Vaši kolegové vám však jistě pomohou, stejně jako minulý rok. Patřičně jejich snahu pochvalte, jistě to ocení.

V průběhu měsíce se budete muset obrnit trpělivostí. Věcí možná nebudou fungovat přesně tak, jak byste možná chtěli. Díky své praktičnosti a zkušenostem jistě přijdete na způsob, jak vše vyřešit.

Horoskop Panna - Únor 2017

V únoru se Pannám otevřou nové a zcela neočekávané obzory. Mějte oči dokořán a každou zajímavou nabídku pečlivě zvažujte. Možná se objeví příležitost, která se nebude opakovat. Nezanedbávejte však kvůli své práci rodinu, také si zaslouží vaši pozornost.

V zaměstnání se Pannám dařit v únoru příliš nebude. Hvězdy nejsou v tom správném stabilním postavení, a vy tak nebudete ani vynikat ani zaostávat. Zjistíte, že nemá cenu se do něčeho nutit a smíříte se s faktem, že ne vždy lze mít nad vším kontrolu. Práci přenechte jiným a odreagujte se.

Horoskop Panna - Březen 2017

Pokud jste se minulé měsíce příliš věnovali své práci, je možné, že v březnu budete mít problémy ve vztahu. Nedůvěru ze strany partnera byste neměli brát na lehkou váhu. Věnujte mu více času, který byste konečně měli mít.

Jestli se chcete v březnu zbavit stresu, snažte se zachovat vnitřní klid. V březnu byste ho měli najít a spolu s ním i novou energii na činnosti, které vás opravdu baví. Zajděte si do přírody nebo se sejděte s přáteli.

Horoskop Panna - Duben 2017

V dubnu se dočkáte zklidnění. Všechny problémy zažehnáte a po těžkém začátku začátku roku konečně budete mít čas se chvíli zastavit a pořádně nadechnout. Zamyslete se a zhodnoťte uplynulé události.

Pokud budete mít ke konci dubna špatnou náladu, vyhledejte společnost rodiny a přátel. Nebuďte sami a neutápějte se v depresích. Ostatní vám svou energií zvednou náladu.

Horoskop Panna - Květen 2017

Květen si v práci vyžádá vaši plnou pozornost. Vyskytne se problém, který bude nutné řešit. Nic neodkládejte na později, už včera bylo pozdě. Naštěstí se můžete spolehnout na podporu rodiny. Až situace vyřešíte, vaše nálada se ihned zvedne. Další stres vás poté v květnu už nečeká.

V druhé půlce měsíce budete doslova sálat pozitivní energií. Každý chce být ve vaší společnosti, sršíte vtipem a pozitivní vlny vysíláte na všechny okolo. Dobré kontakty získané v tomto období  jistě v budoucnu dokážete dobře zužitkovat.

Horoskop Panna - Červen 2017

Na odpočinek v červnu chvilku zapomeňte. Pokud zvládnete zmobilizovat síly a vydat ze sebe to nejlepší, zasloužený úspěch vás nemine. V práci se vám poté bude dařit, nebojte si dělat nároky na to, co vám po právu patří.

Nezoufejte, když vám vztah zrovna neklape. Jedná se jen o přechodné období, naopak vás čeká měsíc plný úspěchu v osobní i intimním životě. Užívejte si harmonie, romantiky a souznění ve dvou.

Horoskop Panna - Červenec 2017

V červenci jste plní energie, chcete podnikat něco nového a nestát na místě. Vašemu vztahu to úplně nesvědčí. Možná se tak dostanete s partnerem do konfliktu. Nebojte se nastavit si podmínky, které vám nejlépe vyhovují, ustupovali jste už příliš dlouho.

Ze strany rodiny se vám dostane finančního daru. Peníze utraťte za něco, co jste si už dlouho přáli. Nezapomeňte však laskavost co nejdříve ocenit, nemusela by se dlouho opakovat.

Horoskop Panna - Srpen 2017

Čeká vás příjemný a poklidný srpen. Hvězdy jsou nakloněny vám i vašim osobním cílům. Můžete se postavit na vlastní nohy, být konečně nezávislí a užívat si svobody. Okolí s vaším volnomyšlenkářstvím možná nebude souhlasit, ale vy byste si ho měli užívat, dokud můžete.

Vaše nová volnost nebude prospívat vašemu vztahu. Nebudete se schopni se svým partnerem dohodnout. Bude tedy třeba udělat pár kompromisů. Pokud se domluvíte, váš vztah to do budoucna jen posílí.

Horoskop Panna - Září 2017

Září vám přinese nutnost znovuobjevení sebe sama. Zamyslete se nad nedostatky vlastní osobnosti. Určete, co je pro vás důležité a co chcete změnit. Nenechte se ovlivňovat názorem svého okolí, myslete a měňte jen sami za sebe.

V profesním životě můžete čekat jen drobné změny. Dál dělejte svou práci kvalitně a s pílí a nečekaný klid si udržíte. Díky své jistotě můžete pomoci svým přátelům ve finanční tísni, rádi vám to v budoucnu oplatí.

Horoskop Panna - Říjen 2017

V říjnu se vám bude finančně dařit. Vaše investice z minulosti začnou vynášet, snad i více, než jste čekali. Můžete si pogratulovat, ale neusněte na vavřínech. Dál tvrdě pracujte, abyste mohli investovat stejně úspěšně znovu.

S nově získanými financemi si můžete dovolit vyzkoušet koníčky, které vás vždy lákaly, ale byly příliš nákladné. Zjistíte, že jste celou dobu přicházeli o zábavu, která vás naplňuje.

V osobním životě stále prožíváte jemné turbulence. S partnerem se občas dostanete do menších rozepří, ale dejte mu čas. Jen prochází obdobím, které brzy pomine.

Horoskop Panna - Listopad 2017

Listopad by pro vás měl být čas snění. kdy v domácím klidu můžete přemýšlet nad budoucími plány. Rodina by pro vás mohla být vítanou inspirací. Emoční stálost vašich blízkých vám dodá dostatek energie pro kroky, které pro uskutečnění svých snů budete muset podniknout.

V říjnu se vám finančně dařilo a vaše štěstí bude pokračovat i v listopadu. Peníze získáváte prací i jako dárky. Užijte si trochu zábavy, klidně s kolegy z práce. Menší sblížení s jejich kolektivem vám neuškodí.

Horoskop Panna - Prosinec 2017

V prosinci mají Panny najednou potřebu měnit věci, díky kterým byly celý rok šťastné. Není to však potřeba, jen dolaďte detaily, které vám vyloženě překáží a zamyslete se nad svými silnými stránkami. Není třeba opravovat něco, co není rozbité.

Finanční jistota by se vám v prosinci mohla vymstít. Nekupujte zbytečnosti, které stejně nebudete nikdy používat. Nenechte se přesvědčit k práci, která se vám nevyplatí a tak jako tak ji nebudete chtít dělat. Udržujte, co máte a připravujte se na další rok.

 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 14540x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte