Úplněk v červnu 2024 přinese uvolnění, pochopení i profesní úspěchy.

Úplněk v červnu 2024 a horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu: Z Blížence spadne nějaké břímě a Panna může nastartovat úspěšný byznys!

Úplněk v červnu 2024 začne zářit na obloze 22. 6. 2024 v 3:07 hodin a ponese se ve znamení pracovitého a pragmatického Kozoroha. V tomto dnu, a ještě dlouho poté tedy budete pociťovat nějaké kariérní převraty. Zřejmě dokončíte nějaký důležitý projekt, nebo radostně oslavíte životní milník. A pokud zrovna nepracujete, spadne vám v jistém smyslu „kámen ze srdce“. Konečně se budete moct zhluboka nadechnout a plnit si sny. A co konkrétního čeká vaše znamení zvěrokruhu?

Kolem úplňku v červnu 2024 se budou dít různé „aha“ momenty, díky nimž si ledacos uvědomíte o situacích nebo lidech. Pociťovat také můžete ve společnosti daleko uvolněnější atmosféru, než byla například v uplynulých týdnech či měsících. Je to tedy dokonalá půda pro skvělý začátek léta!

Úplněk v červnu 2024 a horoskop pro BERANA

Milý Berane, během úplňku v červnu 2024 bude v centru pozornosti tvoje kariéra nebo sociální postavení. Můžeš tedy dokončit projekt, který si započal před půl rokem (což ti dá důvod k oslavě) nebo vnímat obecně pocity zadostiučinění a naplnění – tudíž přehodnoť opět své dlouhodobé cíle a zvaž, k jakým dalším zářivým hvězdám zamíříš! Nezapomeň ale u té cílevědomosti také odpočívat, tohle léto totiž pro tebe bude jedinečné a plné nových příležitostí.

Čtěte také:

Fáze měsíce a její vliv na svatební den

Úplněk v červnu 2024 a horoskop pro BÝKA

Milý Býku, s úplňkem v červnu 2024 můžeš silně zatoužit po dobrodružství. A tyto touhy může ještě více umocnit začínající léto. Drž se však při zemi, nedělej žádná impulzivní rozhodnutí a zaměř se spíše na kariérní záležitosti a vše, co je s nimi spojené – i když budeš myšlenkami jinde. Zářivý měsíc tě totiž může významně profesně posunout vpřed. Zkus tedy zapátrat po nějakém vzdělávacím kurzu, nebo se iniciativně zapoj do pracovního projektu, který tě nadmíru obohatí o nové zkušenosti a dovednosti.

Úplněk v červnu 2024 a horoskop pro BLÍŽENCE

Milý Blíženče, úplněk v červnu 2024 ti přinese zlomové okamžiky v životě, které se však ponesou ve velmi příznivém duchu. Pravděpodobně se ti podaří uzavřít jednou pro vždy nějakou životní kapitolu. Je možné, že půjde o trvalé vyřešení osobních financí anebo zásadní rozhodnutí ve vztahu (zásnuby, sňatek, početí dítěte a podobně). Ať se zkrátka bude dít cokoliv, hvězdy jsou ti nakloněny. V záři červnové měsíce tedy plánuj dlouhodobé pozitivní životní změny, které se projeví štěstím a spokojeností.

Úplněk v červnu 2024 a horoskop pro RAKA

Milý Raku, kolem úplňku v červnu 2024 budou středem pozornosti tvoje vztahy s blízkými lidmi. Osobní nebo profesionální partnerství se tedy mohou dostat do bodu, kdy se budeš muset rozhodnout, zda v nich pokračovat nebo je skončit. V úvahách buď ale opatrný a stůj pevně nohama na zemi, protože tě bude Měsíc silně emočně ovlivňovat. Pokud se vyhneš impulzivitě a iracionálnímu chování, máš nakročeno k úspěchu – mezilidská spojení (ať už soukromá nebo profesionální), která „přežijí“, budou trvat díky vlivu znamení Kozoroha několik dalších let ne-li napořád, tak na to nezapomeň při svém úsudku!

Úplněk v červnu 2024 a horoskop pro LVA

Milý Lve, úplněk v červnu 2024 na tebe bude působit zejména jako maják zdraví, a tak ho určitě nepřehlížej. Zkus se tedy zamyslet nad tím, co ve svém životním stylu děláš špatně a změň to – jinak ti hrozí vážnější zdravotní problémy. Co se pak týká profesní stránky, můžeš slavit. Tvé dosavadní pracovní úsilí bude náležitě odměněno a oceněno klientem či nadřízeným. A pokud zrovna zaměstnání nemáš, nastává ten nejlepší čas na jeho hledání. Zkus se řídit svou intuicí, která tě dobře navede a rozhoď sítě mezi přátele. Je docela možné, že ti někdo z nich dohodí práci snů.

Úplněk v červnu 2024 a horoskop pro PANNU

Milá Panno, možná máš v hlavě nějaký složitý kreativní projekt, který stále čeká na svou realizaci. Úplněk v červnu 2024 ti tedy dává jasné poselství, abys to prostě zkusila a uvedla jej v život. Existuje totiž velká šance na to, že se vše podaří a uspěješ. Tento zářivý měsíc se ale podívá i pod pokličku tvých vztahů. Můžeš zažít extra romantické dny, díky nimž se posuneš zas o úroveň výš – že by ve vzduchu visely zásnuby nebo seznámení s osudovou láskou? Oddej se čemukoliv příjemnému, červnový zářivý měsíc totiž přeje krásným okamžikům i zábavě.

Úplněk v červnu 2024

Úplněk v červnu 2024 a horoskop pro VÁHY

Milé Váhy, úplněk v červnu 2024 bude cílit na téma domov. Je tedy možné, že zatoužíte po své vlastní nemovitosti a budete hledat ty nejpraktičtější cesty k cíli. Svá rozhodnutí ale neuspěchejte a vše si řádně promyslete. Taková investice je na několik let. Při rozhodování o budoucnosti týkající se střechy nad hlavou ale nezapomeňte ani na své duševní zdraví. Můžete mít tendence se uzavřít před světem a okolními lidmi – zkuste to překonat a přeci jen vyrazit do společnosti. Vlije vám to potřebnou energii do žil a třeba potkáte někoho, kdo vám v plnění snů bude nápomocen.

Úplněk v červnu 2024 a horoskop pro ŠTÍRA

Milý Štíre, pravděpodobně si v posledních několika měsících zažíval komplikace v mezilidské komunikaci. S úplňkem v červnu 2024 se ale můžeš těšit na to, že toto zvláštní období plné nedorozumění skončí. A dokonce se ti naskytne příležitost vyjasnit si s někým dlouho odkládanou záležitost. Nadcházející léto tedy bude pro tebe osvobozující a komunikačně příjemné. Posílíš vztahy s rodinou i přáteli a splníš si nejeden tajný sen. Teplé měsíce budou také ve znamení nových začátků – avšak v dobrém slova smyslu. Proto se neobávej ani toho, co na první pohled nevypadá příznivě – ve výsledku to pro tebe bude přínosné!

Úplněk v červnu 2024 a horoskop pro STŘELCE

Milý Střelče, úplněk v červnu 2024 zacílí pozornost na tvoje finance. A vypadá to nanejvýš pozitivně! Zdá se, že konečně splatíš vše, co případně někde dlužíš, anebo získáš nový zdroj příjmů, který ti zajistí blahobyt na delší čas. Nezapomeň ale na to, dělat si pravidelné úspory – ty ti jistě přijdou vhod v budoucnosti. Se zářivým měsícem se tedy budeš muset také naučit zacházet lépe s penězi. Zůstaň proto pevně nohama na zemi, abys neutratil více než chceš. Úplněk totiž může umocnit impulzivní chování a podpořit bezhlavé utrácení!

Úplněk v červnu 2024 a horoskop pro KOZOROHA

Milý Kozorohu, úplněk v červnu 2024 tě zřejmě upozorní na to, že si nedopřáváš dostatek prostoru na odpočinek. Můžeš tak pociťovat neobvykle silnou únavu, která tě požene do postele ke spánku. Naslouchej svému tělu a nepřepínej se, neboť riskuješ vyhoření. Kolem zářivého červnového měsíce si tedy, pokud možno, srovnej své životní priority a soustřeď se na to podstatnější. Musíš pochopit, že bez fyzické a duševní energie bude tvůj život chřadnout. Dopřej si tak zaslouženou letní dovolenou, vypni, relaxuj a dobíjej ztracenou energii!

Úplněk v červnu 2024 a horoskop pro VODNÁŘE

Milý Vodnáři, sice jsi znamením zvěrokruhu, které život bere zpravidla s rezervou a nadhledem, avšak úplněk v červnu 2024 s tvým duševním zdravím může trochu zamávat. Pravděpodobně se budeš vracet myšlenkami do minulosti a soustředit se na nějaké problematické situace. Důležité ovšem je, aby ses zpětně z ničeho neobviňoval a šel zkrátka dál vstříc budoucnosti. Abys trochu upustil „páru“, věnuj se oblíbeným sportům, nebo vyzkoušej novou neokoukanou fyzickou aktivitu. Pomoci ti mohou s vnitřní harmonií i procházky v přírodě, meditace či jóga.

Úplněk v červnu 2024 a horoskop pro RYBY

Milé Ryby, úplněk v červnu 2024 se ve vašem životě zaměří na témata přátelství a cílevědomost. Můžete se tak potýkat s vícero myšlenkami, které budou prověřovat zejména nejbližší kamarády a kamarádky. Podstatné v tom všem je, abyste se zodpovědně zamysleli nad tím, kdo vám energii také vrací a kdo jen bere. Jednostranná přátelství pro vás nemohou mít smysl, proto je raději ukončete a rozvíjejte ta, která za to stojí. Co se pak týká cílevědomosti, zkuste se soustředit na svou intuici – dobře vás povede na cestu vedoucí k úspěchům.

Autor článku: Iveta ReinischDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

NEDĚLE 21. 07. 2024
kozoroh
Měsíc putuje znamením Kozoroha, dnes je úplněk. Kozoroh má vliv na pleť a nehty, ale působí také na kolena, kyčle a klouby. Nepodnikejte dnes dlouhé…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 22. 07. 2024
vodnář
Měsíc putuje ve znamení Vodnáře a je v ubývající fázi. Vodnář působí na lýtka, kotníky a žíly. Nezatěžujte nohy dlouhým chozením a stáním. Vhodný den…
více o tomto dni
ÚTERÝ 23. 07. 2024
vodnář
Měsíc putuje ve znamení Vodnáře a je v ubývající fázi. Vodnář působí na lýtka, kotníky a žíly. Nezatěžujte nohy dlouhým chozením a stáním. Vhodný den…
více o tomto dni
STŘEDA 24. 07. 2024
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v ubývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
ČTVRTEK 25. 07. 2024
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v ubývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
PÁTEK 26. 07. 2024
beran
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté vody…
více o tomto dni
SOBOTA 27. 07. 2024
beran
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté vody…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Amulety, talismany, esoterika, zdravá výživa a astro služby Spiritobchod.cz
Společnost Euro Trade Plus se zabývá provozováním…

Kozoroh – Horoskop 2024

To co je zde o kozorohu napsáno, jsou jen lži. Tohle bych spíš trestal upálením.

Posmrtný život: Co je po smrti? Odchází naše duše skutečně do věčné blaženosti?

Se schizofrenií nejsem v životě spokojený a štastný, žiju v neustálích obavách, ve strachu a v neduvěře k sobě...

Váhy – Horoskop 2024

Dobry den, rada čtu horoskopy ale tech reklam co tam skáče neustále ,clovek se nemuze soustředit a nastvane je...

Krabičková dieta – zdravé stravování bez vaření a počítání kalorií

Zdravé stravování jsem si vyzkoušela taky, objednávala jsem čtyři měsíce a s jídlem a výslednou váhou jsem spo...

Tipy, jak ušetřit při nákupu kosmetiky a neslevit na kvalitě

Hodně zajímavých slev je také na https://slevovykupon.net/

Nové BF boty

Ahojky, mám dotaz... Ráda bych udělala něco pro svoje zdraví. Teda spíše pro zdraví mý...

Umělé oplodnění

Ahoj, chápu, že rozhodnutí hledat pomoc s reprodukcí může být emocionálně náročné. ...

Přrodní látky na zvýšený cholesterol

Ahoj, taky sem mel problemy s vysokym cholesterolem. Kamarad mi doporučil fermentovanou ryzi, ...
Zobrazit všechna témata

Překladač s umělou inteligencí poskytne kvalitnější překlady

Bojujete občas s jazykem? Nejste si jistí v kramflecích v angličtině, nebo se sem tam setkáváte s obsahem v jiných jazycích, kterými nemluvíte? Je to běžné, překladač skoro denně používá drtivá většina lidí. Do...

Čerstvé zelené fazolky: Výživný balzám pro tělo i potěšení pro chuťové buňky

Fazolky bez chuti v podivné omáčce si ze školní jídelny pamatuje každý. A bohužel mnohým při této vzpomínce ještě dnes naskakuje husí kůže. Ovšem čerstvé zelené fazolky připravené skutečně dobře a kvalitně, jso...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Bezlepkový banánový chlebíček

Začněte tím, že si předehřejte troubu na 170 až 190 °C a smícháte si v míse tyto ingredience – rozmačkané banány, rozpuštěné máslo, krystalový cukr, vejce a vanilkový extrakt. V dalším kroku pak přidejte bezlep...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Nová etapa života začíná... aneb Znovu a lépe

Taky jste v životě někdy udělali věci, na který nejste zrovna pyšný? Já mnohokrát. Ale vždycky jsem se z nich snažila ponaučit. A právě teď skončila jedna etapa, která mě celý tři roky tížila. Nebudu zastírat skutečnosti, protože můj příběh může třeba někoho inspirovat k tomu, žít líp a vyvarovat se stejným chybám. Co mě tedy posunulo dál?