Dětský horoskop – jaký je váš malý Vodnář a co jej čeká?

vodnář dítěDítě Vodnář žije ve světě fantazií

Narodil se vám malý Vodnář? Připravte se na průkopníka v rodině! Zrozenci lednovo-únoroví mají ve vínku hlubokou moudrost a rebelství zároveň, takže se klidně může stát, že už od novorozenecké peřinky se na vás budou dívat jakési dospělé, moudré oči.

A nejednou vámi budou opovrhovat, protože právě konvence a zvyky – to není nic pro ně!

Vodnář: Miminko a batole potřebují svobodu

Jako jedno z mála potřebuje vodnářské dítě už v nejrannějším věku svobodu. Mohou někdy dokonce budit dojem, že jsou již od narození dospělí. Mají svůj názor, se kterým mnoho nenaděláte. Bude-li dítě ukřičené, mnoho nezmůžete, spíše než problémy pak křik ukazuje na zoufalost nepohyblivosti a neschopnosti žít tak, jak žijete vy. Je pro ně frustrující být miminkem. Brzy se staví na nohy, a tak není nouze o úrazy, protože na světě není nic, co by Vodnář nechtěl vyzkoušet.

Dopřejte mu prostor, místa ke zkoumání a zároveň naslouchejte jeho fantaziím – příběhy snované v jejich dětské hlavě mají hlubší charakter. Miminka mazlete a ukazujte jim svět, nahrazujte jim to, že se o svou zábavu nemohou postarat sami.

Školní léta Vodnáře: Ta jsou za trest – pro rodiče!

Školní léta jsou pro rodiče za trest, protože na učitele může dítě působit roztržitě, problémově, stejně jako neskutečně moudře a talentovaně, pokud si s vyučujícími sedne do noty. Plané biflování pro ně není, takže malí Vodnáři jsou ideálními adepty na různé alternativní směry vzdělávání, v klasické škole asi budete i jako rodiče často narážet na nechuť se učit. Proč taky, malý Vodnář v tom nevidí smysl. Tyto děti milují soulad se světem, ve kterém žijí, milují přírodu, ale i nové technologie, a to proto, aby pochopili princip fungování světa – a mohly do něj vnést novou, živou energii a novátorské nápady.

dite vodnar horoskopMalý Vodnář potřebuje mít své vzory a idoly, kteří jej inspirují

A to i tehdy, když budou tíhnout k paradoxně dogmatickým oblastem, z Vodnářů jsou také skvělí vojáci nebo duchovní, protože pokud se upíšou k rutině a obětem, mají pro to vnitřní silné důvody.

Vodnář má hlavu v oblacích

Zatímco v dětském věku je jejich hlava v oblacích plná nových vynálezů, fantazijních příběhů, tak v období dospívání se můžete z jejich úst dozvědět nejednu velice zajímavou zprávu ohledně jejich milostného života. Na všechno se dívají nekonvenčně. Mohou žít a milovat naplno, patrně někoho stejně nekonvenčního jako jsou oni sami, nebo jací by chtěli být. Často milují své idoly a chtějí se od nich učit. Často jsou i těmi, kteří se angažují v různých diametrálně se od společnosti odlišných akcích. Rebelové, vůdci, badatelé – ať už viditelní, tak i vnitřní, hloubaví spisovatelé fantasy.

Můžete z nich mít svobodné mládence, úspěšné vědce, revoluční novátory, milující partnery, ale v každém případě jsou to lidé, kteří už od svého dětství potřebují kus své svobody, kus duše nepatří vám, partnerovi, rodičům, ale ani jim samotným. Kousek vodnářské duše jako by navždy patřil vesmírné moudrosti a celému vědomí lidstva.

DALŠÍ DÍLY DĚTSKÉHO HOROSKOPU:

Dětský horoskop – jaká je vaše malá Ryba co ji čeká?

Dětský horoskop – jaký je váš malý Beran a co jej čeká?


Stáhnout v PDF

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

  • profil
    Renata PetříčkováOsobní rozvoj s podporou tarotových výkladů, lunárního kalendáře a cyklu celého roku
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte